Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lechia Gdańsk - Legia [25. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.03.2020, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Obecnie Jędza nie do zastąpienia
    Jeszcze 2 ŻK i będzie pauzował 2 kolejki. O tą wczorajszą nie mam pretensji, bo murzyn uciekał i dobrze, że przerwał akcję, ale połowa kartek które ma to te idiotyczne faule na środku boiska przy główkach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
      Co wy macie do tego Vesovica? Jak dla mnie w tym roku ma forme zycia, z Lechia spokojnie go biore na kozaka meczu. Ma swoje odpaly, ale poza tym dzisiaj kompletnie rzadzil na swojej stronie.
      Zaczynam mieć alergie na Vesovica. Powiedz mi czy runąłbyś na ziemię po tym jak przed momentem uderzyłeś kogoś w twarz? Schowałby łeb w piach to może sędzia nawet by tego nie sprawdził a tak naraził się na czerwo na które wg mnie zasłużył. Zrobił z siebie kreatyna. Przez takie akcje wiele traci bo ogólnie jego gra ostatnio wygląda w miarę przyzwoicie chociaż nigdy w Legii nie był wyróżniającym się chyba, że na minus.
      Ostatnio edytowany przez (L)dorado; [ARG:4 UNDEFINED].
      edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
        Brawo. Pięknie to wygląda. Nasuwa się tylko pytanie kiedy przyjdzie zniżka formy? Oby nie w meczach z Lechem i Wisłą lub w rundzie mistrzowskiej. Choć z dwojga złego wybrałbym pierwszą opcję, aby nie było powtórki z zeszłego roku, gdzie rozdawaliśmy punkty na prawo i lewo w ostatnich kolejkach.
        Jak do świąt będą punktować tak jak w ostatnich pięciu meczach, to o zniżkę formy w rundzie mistrzowskiej nie ma się już co obawiać bo będzie pozamiatane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Dobrze widziałem że Jedza zdobył wczoraj 10 żółta ? Jeśli tak to robi się niebezpiecznie biorąc pod uwagę jego styl gry.
          Dobrze widziałeś. Uważam, że jego kolejne wykartkowanie się to tylko kwestia czasu, a po 12 kartce nie pauzuje się przypadkiem w dwóch meczach? Jeżeli by tak było, to Jędza nich myśli o zrobieniu sobie przerwy jeszcze w tej rundzie. Na koniec mamy Arkę u siebie i Górnika na wyjeździe. Wtedy byłby dobry czas.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
            Co wy macie do tego Vesovica? Jak dla mnie w tym roku ma forme zycia, z Lechia spokojnie go biore na kozaka meczu. Ma swoje odpaly, ale poza tym dzisiaj kompletnie rzadzil na swojej stronie.
            Forme ma znakomita. Ale taka przerwy w dostawie pradu jak dzis w koncowce to o ile dobrze pamietam nie jest pierwszy raz. Szczerze, uwazam ze Musial go oszczedzil - powinien dostac zolta za smyranie goscia po twarzy a druga za mierne aktorstwo... I mielibysmy ostatnie 5 minut w dziesiatke przy stanie 1:0 dla nas... roznie mogloby sie to skonczyc. W ogole uwazam, ze sedziowie powinni czesciej karac taki kretynskie zachowania kartkmi, poszloby pare czerwonych kartek to i moze pilkarze skupiliby sie wreszcie na grze w pilke.

Naprawde dobrze ta Legia wyglada, praktycznie wszyscy poza Novikovasem zagrali przyzwoity mecz. Utrzymac taki poziom i nawet jakas pechowa strata punktow nie odbierze nam tej przewagi i tytulu.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
              Przecież to był świetny mecz w wykonaniu naszych zawodników. Zniszczyli rywala na wyjeździe. Myślę,że powinniśmy ich bardziej doceniać, bo nieczęsto się zdarza, żeby tak kogoś zdominować.
              Vesović powinien skończyć z czerwoną. Nie rozumiem co on odwala. Reprezentuje ten klub i musi się ogarnąć. Z Piastem powinien zagrać Stolarski.
              Dokładnie tak. Za czasów ESA37 nigdy nie było w tej lidze drużyny, która by tak mocno dominowała nad innymi. Gramy bardzo fajną kombinacyjną piłkę, czuć pewność siebie, podczas gdy przeciwnicy z każdym meczem coraz bardziej przestraszeni. Pomimo tego, że Lechia była dobrze zorganizowana w obronie i próbowała nas blokować, to szybkość gry Legii zrobiła swoje i musi budzić respekt. Bramki są kwestią czasu. W końcu jakość gry z Ł3 została przełożona na mecz wyjazdowy. Klepiemy szybko i to w strefie podbramkowej. Szybko przechodzimy do ataku. Ostro presujemy. Nie pamiętam tak grającej polskiej drużyny.
              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                Tu się nic nie udało. To była pełna dominacja w każdym aspekcie. Dobra robota całego sztabu za taktykę i przygotowanie fizyczne. Legia jest głodna bramek choć nad skutecznością musimy pracować. Znowu mecz jedną bramką z przodu i nagle BUM! poprzeczka.

Co w tym meczu wyprawiał Novikovas to jest tragedia, nawet nie ma co zaglądać do działu z lebiegą. Od początku mnie nie przekonuje, myślę że Legia go zwyczajnie przerasta. Sam się zdzwię że to powiem bo to mój drugi ulubieniec, ale bardzo dobry mecz zaliczyl Wieteska, oczywiście do momentu babola, który na szczęscie naprawił. Ale ogólnie defensywa z Jędzą nie do przejścia.

Czekamy na turbokozaka z Kante. Konkurencję z obijaniem poprzeczki powinen zaliczyć 3x3
                Novikovas jest bardzo ograniczony taktycznie, nie potrafi grać kombinacyjnie w takim tempie w jakim obecnie wymaga trener. Do tego strzela z nieprzygotowanych pozycji. Zdecydowanie za wysokie progi.
                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
                  Zaczynam mieć alergie na Vesovica. Powiedz mi czy runąłbyś na ziemię po tym jak przed momentem uderzyłeś kogoś w twarz? Schowałby łeb w piach to może sędzia nawet by tego nie sprawdził a tak naraził się na czerwo na które wg mnie zasłużył. Zrobił z siebie kreatyna. Przez takie akcje wiele traci bo ogólnie jego gra ostatnio wygląda w miarę przyzwoicie chociaż nigdy w Legii nie był wyróżniającym się chyba, że na minus.
                  Nie do końca się zgadzam z częścią wypoeidzi
                  Gra Veso nie wyglądała "przyzwoicie".
                  Tak, jak pisał Legionista21 - samym graniem i u mnie zasłużył na miano MVP dzisiejszego spotkania.
                  Ale nim nie został - bo zgadzam się z druga częścią wypowiedzi.
                  Nie znoszę takiego pajacowania - zwłaszcza tego aktorzenia.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zastanawia mnie, dlaczego jest tak cicho w przypadku Mladenovica? Powinien dostać żółtą kartkę za przepychankę z Wszołkiem, a po symulce w polu karnym powinien wylecieć za drugie żółtko z boiska. No ale "gdzie Legia nie może, tam sędzia pomoże"

Co w rundzie zasadniczej decyduje o miejscu w tabeli w przypadku równej liczby punktów? Bilans bezpośrednich spotkań czy ogólny bilans bramkowy? Bo jeśli to pierwsze, to nawet 3 porażki nie zabiorą nam lidera.

Komentarz

• A tak BTW:
                      Kolejna drużyna przegrała z Legią.
                      Z niepokonanych w tym sezonie zostaje Piast i Pogoń.
                      Patrząc na to, jak portowcy punktują w bieżącym roku może się okazać, że Pogoń będzie jedynym zespołem, z którym nie wygramy, bo się nie załapie do górnej ósemki.
                      Z Piastem będziemy mieli jeszcze prawdopodobnie dwie szanse. Pierwsza już w niedzielę.
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• O meczu napisaliście w zasadzie wszystko. Lechia przestraszona i stłamszona. Stać ich było na kilkuminutowy zryw pod koniec meczu, gdy nie mieli już nic do stracenia. Fajnie się ogląda Legię tak dominującą nad kolejnymi rywalami. Ostatni raz taką przewagę punktową mieliśmy chyba w sezonie gdzie Berg zmienił Urbana.
                        Brawo Vuko, brawo drużyna!

A tak swoją drogą, bo nie znam się aż tak na niuansach przepisów gry w piłkę. Za tę rękę w polu karnym Lechii nie należał nam się karny? Rzeczywiście piłka była uderzona ze zbyt małej odległości od ręki, bo nie kumam?

Komentarz

• 2:0 to najniższy możliwy wymiar kary. Brawo Panowie. Brawa dla wszystkich oprócz Novikovasa. Jego gra to istny kryminał. Nawet Vuko gdy schodził Litwin dał mu jasno znać, że to była jakaś padaka.
                          (L)

Komentarz

• Co do naszych rywali to widać na jakim żenującym poziomie są drużyny, z którymi niby rywalizujemy o ten tytuł. Cracovia, będąca ponoć na podobnym poziomie do nas XD, przyjeżdża na Łazienkowską i jedynie co są w stanie pokazać to typowy ekstraklasowy antyfutbol. To samo wczoraj Lechia Stokowca. Wiadomo, że kilku zawodników im tam zimą odeszło plus paru wypadło ze składu, ale jako gospodarz ograniczyli się do postawieniu autobusu w polu karnym i wybijaniu piłki przed siebie.

I ten Mielcarski szczytujący w momencie, kiedy Jędrzejczyk skasował murzyna wypożyczonego z Benficy.
                            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                              A tak swoją drogą, bo nie znam się aż tak na niuansach przepisów gry w piłkę. Za tę rękę w polu karnym Lechii nie należał nam się karny? Rzeczywiście piłka była uderzona ze zbyt małej odległości od ręki, bo nie kumam?
                              Pan Sławek gadał coś o tym, że ręka była ułożona naturalnie i decyzja sędziego słuszna ponieważ nie ma obowiązku chowania rąk za plecy. Tyle było pierd..lenia od zeszłych wakacji, że każda taka ręka ma być gwizdana w polu karnym jako karny a tu znów pierdolety o uznaniowości i rzekomej naturalności.
                              Przyznam się, że już straciłem orientację w tym temacie a że nie wybieram się na kurs sędziowski to może ktoś to opisze, przy okazji w kontekście tej ręki Veso z Cracovią.
                              Również straciłem orientację co do wślizgów. Kiedyś było jasne, nie wolno było od tyłu i pięta miała być na trawniku, nie można było podnosić nóg w czasie wślizgu bo był gwizdany faul. Teraz widzę jedyne kryterium to czy trafił w piłkę czy w nogi, jak w piłkę to może nawet połamać przeciwnikowi nogi i zero reakcji sędziego. Nie rozumiem, przyznaję się bez bicia
                              Trzecia sprawa to te "faule taktyczne", kiedyś leciałyby czerwone z niesportowe zachowanie i atak bez piłki, a teraz z łaski dają żółta albo olewają temat, też tego nie rozumiem, szczególnie jak widzę chwyt zapaśniczy i pierdut przeciwnika na murawę!
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                                Dobrze widziałeś. Uważam, że jego kolejne wykartkowanie się to tylko kwestia czasu, a po 12 kartce nie pauzuje się przypadkiem w dwóch meczach? Jeżeli by tak było, to Jędza nich myśli o zrobieniu sobie przerwy jeszcze w tej rundzie. Na koniec mamy Arkę u siebie i Górnika na wyjeździe. Wtedy byłby dobry czas.
                                O to to, te kartki muszą tak właśnie zaplanować.

Komentarz

Pracuję...
                                X