Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Cracovia [24. kol. Ekstraklasy 2019/20, 29.02.2020, godz. 20:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Z perspektywy trybun świetny mecz Vesovica, który robił nam całą grę na prawym skrzydle i pokazał, że biegowo jest naprawdę dobrze przygotowany do rozgrywek. Gdyby tylko koledzy popisali się lepszą skutecznością, to spokojnie mógł skończyć to spotkanie z 2/3 asystami. Szkoda tej głupiej ręki, bo wybór piłkarza meczu byłby oczywisty.

Na wyróżnienie zasłużył też duet Martins - Antolic. Szczególnie imponująco wyglądał Chorwat, który przez większość czasu człapał sobie po boisku, ale świetnie się przy tym ustawiał i zaczął dogrywać naprawdę precyzyjne piłki - także te, które otwierały drogę do bramki. Dobrze wyglądał też Kante i Wieteska, któremu tradycyjnie już przytrafił się głupi błąd, po którym Cracovia miała szansę wyjść z groźną kontrą.

Co do Cracovii, to oni zagrali tutaj taką padakę, że w autokarze powinni poklepywać się po plecach, że to się się nie skończyło tak jak w zeszłym tygodniu z Jagiellonią. Gdyby nie ten przypadkowy karny, to pewnie wygralibyśmy trzema/czterema bramkami, a tak pojawił się lekki stresik i gra zaczęła się znowu kleić dopiero pod koniec meczu, kiedy na boisku zrobiło się więcej miejsca.
    Pełna zgoda. Jak widać jednak 90% forum dało spokój Antoliciowi i przerzuciło się na Veso w kwestii kozła ofiarnego.. Świetnie grał Marko i nie zmienia tego ta ręka. Trudno, zdarza się. Niepotrzebne to było, ale większości obrońców zdarzy się taki głupi karny w sezonie. Oby to był ostatni. Wybieranie go jednak lebiegą meczu za to świadczy o elementarnym braku pojęcia na temat piłki/obiektywnej oceny boiskowych poczynań z poziomu trybun/problemach ze wzrokiem* (*niepotrzebne skreślić)
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Ja nie nie jestem sceptycznie nastawiony jeśli chodzi o Europę. Drużyna Vuko ma coś czego wcześniejsze ekipy Legii nie miały. Mianowicie od razu po przygotowaniach potrafi być w formie i grać ładny futbol. Oby tylko dobrze zaplanowali wzmocnienia po odejściach i będę jeszcze bardziej. W sumie dobrze jest się nie nastawiać na LE tylko zdobyć ją ciężką pracą, a to w tej chwili mamy.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
        Ja nie nie jestem sceptycznie nastawiony jeśli chodzi o Europę. Drużyna Vuko ma coś czego wcześniejsze ekipy Legii nie miały. Mianowicie od razu po przygotowaniach potrafi być w formie i grać ładny futbol. Oby tylko dobrze zaplanowali wzmocnienia po odejściach i będę jeszcze bardziej. W sumie dobrze jest się nie nastawiać na LE tylko zdobyć ją ciężką pracą, a to w tej chwili mamy.
        Że tak zażartuję:
        Też uważam, że nie powinnismy sie nastawiać na LE.
        Na ten moment wygląda na to, że bedziemy się bili o LM!
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Łatwe 3 punkty z wiceliderem. W zasadzie już przed meczem można było spodziewać się mało ambitnej postawy przyjezdnych, kiedy Probierz powiedział że faworyt do wygrania ligi jest tylko jeden. Nie chcę umniejszać zasług Legionistom natomiast uważam że Cracovia podobnie jak inne drużyny przyjeżdżające do Warszawy brzydko mówiąc rozłożyła nogi. Do mistrzostwa jasna długa prosta, jak trasa Łazienkowska a jedynym zagrożeniem może być już tylko sama Legia.

Co do trenera Vukovica, uważam że w chwili obecnej jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu, natomiast mogą niepokoić decyzje personalne. Pierwsze symptomy mieliśmy przecież w pucharach (Kulenovic). W tej chwili niezrozumiałym jest dla mnie wystawianie Vesovica i Novikovasa. Pierwszy z wymienionych to jawny sabotażysta i to jest już któryś z kolei taki numer gdzie prezentuje bramkę przeciwnikom. Osobiście nie powinienem mieć do Niego pretensji bo stawiałem na 2-1 a Cracovia nie robiła nic aby zdobyć bramkę, ale szczerze wolę stracić 10PLN niż oglądać sabotażystę w koszulce Legii. O osłabianiu zespołu też należy wspomnieć(Spartak Trnava). Prawda jest taka że w poważnym klubie ów gagatek po jednym takim numerze więcej na boisko by nie wyszedł. U trenera Vukovica ten pozom tolerancji do takich wybryków jest wyjątkowo wysoki, to niepokoi na przyszłość.

A co do drugiego ogórka nawet szkoda się rozpisywać. To co ten Litwin prezentuje to jest poziom najwyżej I ligi. No bo czy ktokolwiek z Was widział kiedyś dobrego piłkarza z Litwy? Novikovas nie był, nie jest i nie będzie wyjątkiem.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Nie wiem, czy to wejście Domagoja przy rożnym było ćwiczone, czy poszedł spontan, ale jeśli tak to duże brawa!
            Na bank było ćwiczone. Kolejny rożny był taki sam. Zresztą chyba pierwszy raz widziałem takie rozegranie kiedy to w polu karnym był tylko jeden zawodnik a reszta biegła za pola karnego.

Ps. Wczorajszy mecz pokazał, że transfer Ślisza jeszcze w tym oknie to był mus aby za Martinsa nie musiał wchodzić Astiz.

PS.2 Fajny kolejny mecz Wieteski, oczywiście standardowo z jednym babolem ale i tak był wszędzie pierwszy.

Jedziemy dalej!
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W chuuju mam Stanowską i tę całą pedaliadę z weszło, ale jak zwykle Ksysio znalazł sobie temat zastępczy, byle tylko nie pochwalić Legii

Jak nie transparent, to teraz przyśpiewki na biednego Marciniaka

Wiadomo, że większej hipokrytki niż ta konfitura w dziennikarstwie sportowym nie ma, ale gdyby to ktos od nas wszedl w kogos z Caracovii, jak ten caly Siplak w Antolicia, to Stanowska analizowałaby to na czynniki pierwsze, żądała dyskwalifikacji (najlepiej dozywotniej) dla atakujacego i sedziego.

A tak - cisza

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                Pełna zgoda. Jak widać jednak 90% forum dało spokój Antoliciowi i przerzuciło się na Veso w kwestii kozła ofiarnego.. Świetnie grał Marko i nie zmienia tego ta ręka. Trudno, zdarza się. Niepotrzebne to było, ale większości obrońców zdarzy się taki głupi karny w sezonie. Oby to był ostatni. Wybieranie go jednak lebiegą meczu za to świadczy o elementarnym braku pojęcia na temat piłki/obiektywnej oceny boiskowych poczynań z poziomu trybun/problemach ze wzrokiem* (*niepotrzebne skreślić)
                +1 a może nawet +3

Przypomnę jeszcze o takich skeczach jak nie tak dawna próba gry w siatkówkę w naszym polu karnym przez Jędzę a o Pazdanie to już nic nie napiszę bo go u nas już dawno nie ma. Zdarzyć się może każdemu.
                Nie jestem pewny ale przy starych przepisach chyba tego karnego mogło spokojnie nie być, przy nowych wydaje mi się, że nie ma co dyskutować, oglądałem w nocy powtórki i gdyby Hanca tak zrobił na swoim polu karnym, to nie miałbym żadnych wątpliwości.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Cieszy że z Cracovią zagraliśmy podobnie jak z ŁKS, Wisłą czy ostatnio Jagiellonią. Czyli gramy swoje, niech przeciwnik się martwi. I to przyniosło efekty po pierwszej połowie 2:0 brałbym przed meczem w ciemno. Szkoda tego głupiego karnego, bo trochę wprowadziło to nerwówki, chociaż pod koniec meczu dalej graliśmy swoje i gdyby lepsza skuteczność wpadłoby coś jeszcze. Inna sprawa że znów przeciwko nam świetny mecz gra golkiper gości. Podobnie było np. na Arce. Pytanie czy to takie zrządzenie losy jak z FM-a czy po prostu nasi zawodnicy dają szansę golkiperom przeciwników zagrać dobry mecz. Najważniejsze jednak że u siebie zdobywamy kolejne 3 punkty i to z jakby nie było wiceliderem. Zwłaszcza że na wyjazdach wygląda to różnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
                    Inna sprawa że znów przeciwko nam świetny mecz gra golkiper gości. Podobnie było np. na Arce. Pytanie czy to takie zrządzenie losy jak z FM-a czy po prostu nasi zawodnicy dają szansę golkiperom przeciwników zagrać dobry mecz.
                    Nie tylko w meczach Legii bramkarze mogą zostać graczami meczu, moim zdaniem poziom w Ekstraklasie jest tak słaby że golkiper o podstawowym wyszkoleniu i dobrych warunkach fizycznych potrafi "wygrać" mecz.

Wystarczy spojrzeć na klasyfikację strzelców w Ekstraklasie i jak na dłoni widać że w tej lidze nie ma komu strzelać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                      jasna długa prosta, jak trasa Łazienkowska
                      Rozumiem, licentia poetica, ale byłeś kiedyś w Warszawie?

Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                      Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                        Rozumiem, licentia poetica, ale byłeś kiedyś w Warszawie?

Jak Wisłostrada.

Inspirowałem się Misiem.

Komentarz

• Dlatego napisałem "licentia poetica"...

Koniec OT.
                          Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                          Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                          ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Spoko. Wisłostrada, jasna, długa, lewa prosta.
                            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Najtrudniejszy mecz przed nami, jak wygramy będziemy mistrzem.
                              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                              X