Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wiem, że najwygodniej głosić teorie o supermocnej Legii zamiast podejść merytorycznie do tematu. Jako jedyny potrafiłem to zrobić mimo tego hejtu, który się wylewa. Wg mnie oprócz nas Cracovia ma kadrę na podobnym poziomie co My. No ale oczywistym jest, że gdybym chciał się przypodobać wszystkim i żeby był spokój powinienem napisać, że jesteśmy mega mocni.
    Trzymam kciuki za tydzień aczkolwiek chyba jedyny mam świadomość, że moke nie być łatwo. Aczkolwiek jak wygramy to 6 punktów przewagi w tym momencie sezonu to będzie już sporo.

Ojcem sukcesu owszem jest i będzie Vukovic bo przy wielkich ubytkach tej drużyny jest liderem. Jakościowy zjazd dostrzegają (chyba nawet) najbardziej zakochani w Mioduskim.

Przyjmuje hejt na klatę i jestem świadom co będzie za tydzień jak wygramy 3-0.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Może któryś z modów by się zlitował i założył legijny wątek piłkarski, do którego Lepper nie miałby dostępu. Każdy byłby (chyba) zadowolony, bo kijek nadal mógłby zamieszczać głupie posty, nieliczni chętni mogliby z nim "dyskutować" a cała reszta odzyskałaby choć skrawek normalności na forum.
      ...

Komentarz

• Połowa wątku przepychanie się z Kijkiem na argumenty.
        Brawo drużyna, z Craxa może być 1-0 po bilardzie na piątce.. a nie czekaj

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
          Cały wątek meczowy to napierdalanka uczestnicy forum kontra Kijek. To chore.
          Po cichu liczę na opamiętanie się "uczestników forum".... Naprawdę szkoda rozpieprzać temat po takich zwycięstwach.

Co mi się dzisiaj najbardziej podobało? To że do końca meczu było zapierdzielanie do pressingu. Prowadziliśmy 3-0 i dalej ganialiśmy do ich obrońców. Można było sobie odpuścić, a po meczu powiedzieć, że oszczędzało się siły na następne spotkanie. Eksperci by pewnie pochwalili za taką mądrość w grze. No ale nie, u nas nie było odpuszczania. To jest naprawdę nowość i u nas i w lidze. Oby się to wszystko jakoś nie posypało, bo wiosna to dla nas od lat zdradziecka pora. Kolejny krok za nami, ale od jutra już o tym zapominamy. Za tydzień przyjeżdża ten, któremu zawsze miło jest utrzeć nosa...

Pisałem przed mecze, że Wieteska otrzymuje szansę. Moim zdaniem pokazał, że można na niego liczyć. Raz chyba tylko zagrał do piłkarza gości pod nasz bramką ale potem na ryzyku piłkę mu odebrał. Obrona dzisiaj na duży plus. Krytykowany po meczu z Rakowem Vesović, dzisiaj siał popłoch na lewej stronie Jagiellonii. Karbownik po drugiej stronie słabszy i nie tak groźny, ale trzyma poziom, a wyjście z piłką przy akcji na 4-0 to było to Ktoś tu wcześniej pisał, że Gwilia obecnie w takiej formie jak pokazywał to jeszcze w wakacje. Zgadzam się, po obniżce formy jesienią, teraz znowu widać u niego pewność siebie i ciąg na pole karne rywala. Vuko ma spory ból głowy jeśli chodzi o środek pola. Antolić trzyma poziom, Gwilia wrócił do wysokiej dyspozycji, Martins też trzyma poziom, choć jego ostatnie występy chyba nie bez powodu posadziły go na ławie. Niby nic nie schrzanił ale to Gruzin wydaje się na dziś lepszą opcją. No i na koniec Kante. Chłop na złapał formę i ją trzyma. Prawdziwy dzik i pies na gole. Takich nam trzeba. Oby tylko zdrowie dopisywało.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Oczywiście nie jesteś jedyny, który uważa, że nie będzie łatwo, bowiem jeszcze niczego tak naprawdę nie wygraliśmy, aczkolwiek gdyby jednak, to wiadomo kto za tym stoi, wszak piłkarzy mamy miernych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
              Oczywiście nie jesteś jedyny, który uważa, że nie będzie łatwo, bowiem jeszcze niczego tak naprawdę nie wygraliśmy, aczkolwiek gdyby jednak, to wiadomo kto za tym stoi, wszak piłkarzy mamy miernych...
              Ja nie uważam, że mamy miernych ale skoro Ty tak to nie zgadzam się.

Zamieszczone przez b3nito Zobacz posta
              Może któryś z modów by się zlitował i założył legijny wątek piłkarski, do którego Lepper nie miałby dostępu. Każdy byłby (chyba) zadowolony, bo kijek nadal mógłby zamieszczać głupie posty, nieliczni chętni mogliby z nim "dyskutować" a cała reszta odzyskałaby choć skrawek normalności na forum.
              Czyli co? Już nie można rozmawiać tylko należy cmokac z zachwytu bo wygraliśmy? Ok.

Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
              Vuko ma spory ból głowy jeśli chodzi o środek pola. Antolić trzyma poziom, Gwilia wrócił do wysokiej dyspozycji, Martins też trzyma poziom, choć jego ostatnie występy chyba nie bez powodu posadziły go na ławie. Niby nic nie schrzanił ale to Gruzin wydaje się na dziś lepszą opcją. No i na koniec Kante. Chłop na złapał formę i ją trzyma. Prawdziwy dzik i pies na gole. Takich nam trzeba. Oby tylko zdrowie dopisywało.
              Dlatego trzeba próbować całą trójkę w środku i z przodu Wszolek Kante i Luquinhas (Novikovas) (4 3 3)
              Problem polega na tym, że niestety cała trójka Martins, Gwilia i Antolic to przecinaki i do takiej gry są odpowiedni. Stosunkowo najwięcej z przodu z nich daje Gwilia ale też szału nie ma. Brak 10 (widać w tym okienku zapewne się to już nie zmieni) można by próbować właśnie 4 3 3.
              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Fajne mecz, zreszta jak zwykle w Warszawie ostatnio. Vuko mam nadzieje, ze zostanie na dluzej, druzyna fajnie sie buduje, nowy Czech juz gorszy od Necida nie bedzie Same plusy po meczu. Dodatkowa radosc z bolu dupy co poniektorych tutaj, ktorzy tradycyjnie musza wspominac coraz bardziej odlegle porazki.

Jedyne co mnie nadal dziwi to fakt, ze taki np. Kijek jest dalej na tym forum. Serio, mogliby moderatorzy sie zlitowac i wawalic tego typu osobnikow.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  Szkoda, że nie potrafisz wziąć na klatę tego co od dłuższego czasu nam wszystkim tutaj starasz się przekazać.
                  Oczywiście Twoją linią obrony jest to, że na wprost tego nie powiedziałeś, nie mniej Twoje oceny są na tyle pejoratywnie nacechowane, że inaczej tego nie da się odebrać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                    Szkoda, że nie potrafisz wziąć na klatę tego co od dłuższego czasu nam wszystkim tutaj starasz się przekazać.
                    Oczywiście Twoją linią obrony jest to, że na wprost tego nie powiedziałeś, nie mniej Twoje oceny są na tyle pejoratywnie nacechowane, że inaczej tego nie da się odebrać.
                    Biorę na klatę to co pisze sam a nie to co inni sobie wmawiają, że niby napisalem.
                    Wskaż mi gdzie napisałem, że mamy słabych piłkarzy?

Napisałem, że zjechaliśmy jakościowo bardzo + że według mnie my i Cracovia obecnie mamy wyrównane kadry. Nie odpowiadam za to, że ktoś nadinterpreotowuje tudzież czyta to co chce przeczytać.

Na tle tego co mieliśmy kiedyś mamy słabszych. I takie są fakty.

Pierwszy przykład z brzegu: wystarczy wspomnieć że jeszcze w sierpniu Kante był 5ty do grania, teraz jest pierwszy. Już nawet nie poronowuje gdzie byłby ten Kante ze 3 sezony temu.

I Chmielo wpada po meczu na forum i wyśmiewa Niezgode. Jakościowo ten Niezgoda to 3 lata świetlne przed Kante. Przy normalnej jakościowo drużynie celuajcej w Europe taki Kante nie miałby czego szukać (tak jak nie miał). Jego obecną pozycja wynika ze słabości tego co mamy w drużynie i na tym polega problem.
                    Parę goli strzelonych dolom ligi niczego nie oznacza. Przyjdzie weryfikacja co ten Kante znaczy nie w Europie ale na poziomie ligowym w meczach z czolowka.

Komentarz

• Tak jak napisałem, więc nie wskażę, nie mniej nieustanne deprecjonowanie zasług co poniektórych tak właśnie można odebrać.

Komentarz

• Nie, nie można. Nie moja wina, że czytacie to co sobie chcecie przeczytać.

Komentarz

Nie, nie można. Nie moja wina, że czytacie to co sobie chcecie przeczytać.
                          Rowiązanie jest bardzo proste - zmień sobie czytelników skoro przez tutejszych nie jesteś rozumiany. Dobranoc.
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Czyli co? Już nie można rozmawiać tylko należy cmokac z zachwytu bo wygraliśmy? Ok.

Dlatego trzeba próbować całą trójkę w środku i z przodu Wszolek Kante i Luquinhas (Novikovas) (4 3 3)
                            Problem polega na tym, że niestety cała trójka Martins, Gwilia i Antolic to przecinaki i do takiej gry są odpowiedni. Stosunkowo najwięcej z przodu z nich daje Gwilia ale też szału nie ma. Brak 10 (widać w tym okienku zapewne się to już nie zmieni) można by próbować właśnie 4 3 3.
                            Ależ można rozmawiać, tylko ciebie nie traktuje się już tu poważnie. Nie wiem czy zauważyłeś tę subtelną różnicę w odbiorze twoich postów i postów Woytka.Obaj przeważnie w kontrze do Mioduskiego, ale tylko z jednym da się rozmawiać merytorycznie.Obaj wiemy, że o ile jakiś mod nie straci cierpliwości i nie da ci nieodwołalnego bana, to sytuacja nie ulegnie zmianie ( bedziesz tylko przez chwilę grzeczniejszy po upomnieniach).Dlatego właśnie osobny temat piłkarski byłby idealny. Dla zainteresowanych dyskusją z toba nic by się nie zmieniło, tacy jak ja ( jak widać jest nas trochę) mogliby w końcu odetchnąć.
                            ...

Komentarz

• Zawsze jestem grzeczny z wyjątkiem momentów kiedy daje się sprowokować i osoby potrafiące czytać traktują poważnie.

No wybacz wielokrotnie można było że mną rozmawiać, kiedy przywoływałem liczne przypadki klubowej patoli Mioducha. I wiele z nich się po czasie sprawdziło. Tyle, że wówczas dla wielu niewygodne było rozmawianie o tym.

Dyskusja jest wówczas, kiedy są różne opinie a nie wszyscy "wina Vukovica bo odpadł z Rangersami"... Tzn wtedy jak jest 10 stron o tym to super dyskusja ale jak ktoś już w kontrze do tego to już dyskusja nie jest. Trochę to zabawne.

Jasne posługuje się czasem skrajnościami, celowo żeby obrazować wiele złych rzeczy. Wśród 100 postów "wina Vukovica bo zawalił Rangersami" jeden post z inną opinia się nie przebije jak nie będzie trochę podpalenia.

Zbanowanie mnie przyniesie sastyfakcje i spokój będzie można dalej pisać, że wina Leśnodorskiego bo wziął pożyczkę na transfery!!!1111 albo, że Kante i Luquinhas podbija Europe. Można też pisać takie bzdury jak dwie strony wcześniej, że kto to Niezgoda przecież jest Kante...

Jak przed meczem z LKSem napisałem merytorycznie, że nie mamy jakości na ławce to po meczu z Rakowem już każdy udawał że tego nie pamięta. Bo przecież siara przyznać Kijkowi rację. Minął tydzień między jednym a drugim meczem i wyszło wówczas kto miał rację to pisząc. I co wtedy nie dało się rozmawiać merytorycznie? Jasne, że dało tylko lepiej było palić jana i jakże wówczas merytoryczna dyskusja była szyderka z moich słów (tylko dlatego bo ktoś (ja) miał mieć prawo do innego zdania niż 99%% piszących tutaj) i próbowanie obrażania mnke z tą "złotówa". To jest szalenie merytoryczne. Wtedy jakoś oburzenia nie ma ale ja jak ja co napisze odwrotnie to krzyk, że należy banować.

Spoko tylko trochę to nie na tym polega ale wiadomo nastukamy 100 takich postów i przykryje się faktyczne problemy i będzie pięknie bo wszyscy się będą ze sobą zgadzać.

W lipcu jak miałem forumowe wakacje to mieliście przykład tej super merytorycznej dyskusji jak Mioduski rozsprzedawal drużynę... Wtedy wszyscy jakie to wielce udane okienko transferowe. Śmiac mi się wtedy chciało. Same laurki dla Mioducha. I czym to się skończyło? Rozsprzedaniem drużyny. Do dzisiaj nie potrafi kupić 10. I co wtedy było merytorycznie? Wiadomo bo same peany na część Darka.

Jak coś chcesz odpisać w temacie tego posta to priv.

Pozdrawiam.

Komentarz

• ale cyrkowcy, a ja z nimi w typerze porażkę typowałem

Komentarz

Pracuję...
                                X