Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Von Amerocostam zweryfikowała Dunajska Streda a i tak jest zajebisty.

2 bramki z Jagiellonią to nic, ale 2 bramki z tureckim drugoligowcem w pucharze, to "podpalone"
    A Luquinhasa Rangersi.
    Próbuj dalej.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Na równi z Cracovią.

W czym Rapa jest gorszy od Vesovica, Helik od Lewczuka, Van Amersfort od Luquinhasa albo Lopez od Kante? Skrzydłowi również nie gorsi od naszych. Przykre ale takie są fakty. Ale napewno mi wskażesz w czym Ci piłkarze są gorsi od naszych. Chętnie posłucham.
      Wystarczyło, że Pogoń sprzedała JEDNEGO zawodnika Buksę i już ma gorszą pakę od nas? Aha.

Na temat wartości poszczególnych zawodników nie zamierzam podejmować dyskusji. Wszystkim się już tu przedstawiłeś fachowym okiem co do wartości Martinsa, Luquinhasa, Szymańskiego, czy Majeckiego.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

A Luquinhasa Rangersi.
        Próbuj dalej.
        Zweryfikowali bo zepsuł jedną sytuację, robiąc nam w tym dwumeczu praktycznie całą ofensywę. Ja pierdolę
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Deby.
          Meczycho całkiem ok, zabrakło przyspieszenia, żeby ze 4 bramki więcej wrzucić. Odbijemy sobie z krakusami, taką mam nadzieję.

Komentarz

A Luquinhasa Rangersi.
            Próbuj dalej.
            Myślę, że tu nie ma co próbować dalej. Wystarczy podsumować ten krótki dialog by każdy utwierdził się w przekonaniu, że już ci totalnie na rozum padło

-Luquinhasa Rangersi już zweryfikowali.
            -Von Amerocostam zweryfikowała Dunajska Streda a i tak jest zajebisty
            -A Luquinhasa Rangersi.

Padam na kolana, król merytoryki

Komentarz

Ale ja Cię nie zmuszam do dyskutowania ze mną. Przecież możesz sobie dyskutować merytorycznie i we wszystkim się zgadzać i generalnie, że Mioduch ok, Vuko słaby, Luquinhas zajebisty z R., Chmielem, Hazardzista itd.
              O ile kojarzę to Ty piszesz do mnie(w moim kierunku) a nie ja do Ciebie(w Twoim kierunku).
              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Kolejny raz, gdy po wygranym meczu temat zamienia się w ściek i słowną napierdalankę, w której prym wiedzie tradycyjnie jeden z forumowiczów. Kurva, litości. Mam gdzieś to ze Luqi zmarnował setkę z Rangersami, a Manuel Garcia w finale PP z Lechem. Ciągle czytam o jakimś "weryfikowaniu" piłkarzy. Jedyne co ostatnio jest notorycznie weryfikowane to głupota i problemy emocjonalne pewnych osób.

Tak się goli frajerów. 4 gongi i jedziemy dalej. W przypadku wygranej za tydzień będziemy już mieli niezłą zaliczkę punktową. Vesović zagrał dziś w końcu na miaré oczekiwań. W końcu po 2 latach!
                Ostatnio edytowany przez klinton; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No widzisz. Różnica między nami polega na tym, że ja nie jestem taki zaślepiony jak ty i potrafię oddać Vukovicowi, że póki co daje rade w tym sezonie i wygląda to dobrze. Mioducha potrafię pochwalić(#udaneokienkotransferowe) jak i zganić(obecne okienko transferowe). Cała ironia polega na tym, że taki jesteś cięty na to Mioduchowe kodziarstwo, a sam zachowujesz się dokładnie jak kodziarstwo. Oni też już przed debatą dobrze wiedzą, kto wypadł najgorzej Oni też nawalają jak potłuczeni na Kaczora i srają się na wszystko, przez co jak jest się o co przysrać to sami wytrącają sobie argumenty z ręki.

Komentarz

Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                    Kolejny raz, gdy po wygranym meczu temat zamienia się w ściek i słowną napierdalankę, w której prym wiedzie tradycyjnie jeden z forumowiczów. Kurva, litości. Mam gdzieś to ze Luqi zmarnował setkę z Rangersami, a Manuel Garcia w finale PP z Lechem. Ciągle czytam o jakimś "weryfikowaniu" piłkarzy. Jedyne co ostatnio jest notorycznie weryfikowane to głupota i problemy emocjonalne pewnych osób.

Tak się goli frajerów. 4 gongi i jedziemy dalej. W przypadku wygranej za tydzień będziemy już mieli niezłą zaliczkę punktową. Vesović zagrał dziś w końcu na miaré oczekiwań. W końcu po 2 latach!
                    Dokładnie.

Odnośnie meczu, po za wymienionymi opiniami - widać że im się chce, walczą o skład to jest ważny plus dla Vuko.

Komentarz

• Mioduchowe kodziarstwo same się tutaj ora. Nie potrzebują mojej pomocy. A w zasadzie to ora ich mijający czas i kolejne miesiące z kodziarzem w klubie.

(w temacie Polityka kodziarzy ora Jaco przypadkowo to te same osoby )
                      Nie no dziś stawiałem, że najgorzej wypadnie Luquinhas i było blisko... "Uratował go" Wszolek.

Komentarz

• Cały wątek meczowy to napierdalanka uczestnicy forum kontra Kijek. To chore.
                        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• To prawda. Uwzieli się na mnie. na tym polega dyskusja.

Komentarz

• Wyglądało to bardzo dobrze. Osobiście martwi mnie tylko środek obrony. Gdyby na dłużej wypadl Jędrzejczyk (a i do niego można mieć ostatnio zastrzeżenia) to zostaniemy z bardzo średnia linia obrony. Remy to już w ogóle jakoś dziwacznie dzisiaj wyglądał.
                            Na mega plus Kante. Do świetnej gry zaczął dodawać bramki i kto wie czy jak tak dalej pójdzie to nie będzie mocnym kandydatem na króla strzelców.
                            Byłem przeciwnikiem transferu Pekharta, ale bardzo się ucieszyłem z tej bramki. Kto wie,może gość będzie świetny, żeby wejść w końcówce w której gonimy wynik i dolozyc dobra grę głową. Oby mu się wiodło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Mioduchowe kodziarstwo same się tutaj ora. Nie potrzebują mojej pomocy. A w zasadzie to ora ich mijający czas i kolejne miesiące z kodziarzem w klubie.

(w temacie Polityka kodziarzy ora Jaco przypadkowo to te same osoby )
                              Nie no dziś stawiałem, że najgorzej wypadnie Luquinhas i było blisko... "Uratował go" Wszolek.
                              Były ostrzeżenia może już pora zrobić z tym idiota porządek?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Na równi z Cracovią.

W czym Rapa jest gorszy od Vesovica, Helik od Lewczuka, Van Amersfort od Luquinhasa albo Lopez od Kante? Skrzydłowi również nie gorsi od naszych. Przykre ale takie są fakty. Ale napewno mi wskażesz w czym Ci piłkarze są gorsi od naszych. Chętnie posłucham.
                                I to jest prawdziwy majstersztyk, czyli odpowiednie przygotowanie bazy pod kolejny mecz z Craxą oraz głoszoną od dłuższego czasu tezę...
                                Bo gdy uda się nam za tydzień wygrać z tą mocną Cracovią, to przy niewątpliwie słabszej kadrze, bądź na pewno nie lepszej, jedynym ojcem sukcesu będzie.......oczywiście Trener Vukovic, który potrafił z tej mizerii zmontować takiego samograja
                                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X