Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ależ ten Kante ma pecha, że o Złota pilke musi rywalizować z Luquinhasem.

Jeśli ktokolwiek się nim podnieca bo strzelił LKSowi, Rakowowi i teraz jakimś pastuchom spod wschodniej granicy to gratuluję. Zobaczymy co zagra za tydzień, potem Poznaniu i Gdańsku.

Aha, w takim razie po co się tam podniecać Ronaldo czy Messim, którzy naładowali worki bramek jakimś Leganesom czy innym Eibarom.
    Wszak w piłce liczą się tylko bramki z top 5 ligi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Ale co ma Radovic i Malarz z tym wspólnego to nie wiem ale na bank jakąś poważna zależność. Nie kojarzę aby któryś z nich grał w Legii w tym sezonie.

Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
      Nie gramy w LE, a do tego żebyśmy grali jeszcze długa droga. Na Polską ligę ten skład jakim dysponujemy w zupełności wystarczy.

p.s Kulenocośtam.
      I tym się różnimy. Że ja mam ambicje na europe.

Ps. Nie kojarzę.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

1. Wskaż mi gdzie cieszy? Ponieważ nie umiesz czytać to....

2. Nie Ty będziesz decydował.
        1 z każdego Twojego postu to bije po oczach, a moją umiejętność czytania, w dodatku ze zrozumieniem na szczęście zweryfikowali juz mądrzejsi od Ciebie
        2 szkoda, bo jak dla mnie nie powinno Cię tu byc

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Wątpię.

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Puljic i Tiru.
            Dzięki - 2 najgorszych dziś na boisku

Komentarz

I tym się różnimy. Że ja mam ambicje na europe.
              Latem kupi się Tudora, Musiolika i damy radę. Głowa do góry.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

Już nas na Musiolka nie stać. A szkoda bo z napastników z ekstraklasy to wyróżniający się gość. Wolałbym jego niż Pekharta. No ale skąd Ty o tym możesz wiedzieć nie oglądając ekstraklasy.

A w czym Tudor jest gorszy od Vesovica to doprawdy nie wiem. No ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć nie oglądając ekstraklasy.

Komentarz

Masz ambicje. Jak odpadliśmy z Rangersami to pierwszy broniłeś Vukovicia, bo to przecież Mioduch wystawił drewno na boisko. Dla mnie to nie jest ani trener ani drużyna na LE, zweryfikuję nas pierwszy średniak LE taki właśnie jak choćby Rangersi, ale przynajmniej w lidze już nie muszą człowiekowi krwawić oczy.

Komentarz

obejrzałem z ciekawości Piast - Craxa k powiem ... o fuck ale będzie ciężko ... reprezentacja Rakowa, ŁKS i Jagi to przy tym chvuj wielki na szelki ...

Komentarz

Oczywiście, że broniłem Vukovica i będę to robił dalej bo to bardzo dobry trener jak na nasze możliwości. Broniłem go w maju, sierpniu i jak widać miałem rację. Sory, taki mamy klimat.

Wystawił kogo miał wówczas do grania w najlepszej formie.

No ten średniak to przypomnij mi proszę jak sobie poradził w Lidze Europy bo rozumiem, że już odpadł w fazie grupowej?
                      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Już nas na Musiolka nie stać. A szkoda bo z napastników z ekstraklasy to wyróżniający się gość. Wolałbym jego niż Pekharta. No ale skąd Ty o tym możesz wiedzieć nie oglądając ekstraklasy.

A w czym Tudor jest gorszy od Vesovica to doprawdy nie wiem. No ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć nie oglądając ekstraklasy.
                        Powiedział ekstraklasowy omnibus i autor teorii o megamocnej Pogoni, Lechii oraz Cracovii.

Żeby była jasność... nasza kadra to aktualnie która siła w lidze?
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

Na równi z Cracovią.

W czym Rapa jest gorszy od Vesovica, Helik od Lewczuka, Van Amersfort od Luquinhasa albo Lopez od Kante? Skrzydłowi również nie gorsi od naszych. Przykre ale takie są fakty. Ale napewno mi wskażesz w czym Ci piłkarze są gorsi od naszych. Chętnie posłucham.

Komentarz

W sumie trochę zgadzam się z Kijkiem a propos Musiolika, teraz już Nas na niego nie stać, problem w tym że ta liga jest żenująca i tutaj Niezgoda który jest liderem klasyfikacji strzelców (który nie ukrywajmy, był totalnym drewnem technicznym ale miał szybkość i potrafił się odnaleźć w polu karnym) to ten Musiolik mimo że przy nim Niezgoda technicznie wyglądał jakby był Griezmannem pewnie w Legii i tak by kilka bramek strzelił i to trochę obrazuje cały poziom ligi i może fakt że nikt nie chce naszych piłkarzy w tych technicznych ligach a jednak my jesteśmy drużyną która w zamyśle ma konstruować atak pozycyjny bo większość rywali tak się cofnie.

Komentarz

Luquinhasa Rangersi już zweryfikowali.
                              Von Amerocostam zweryfikowała Dunajska Streda a i tak jest zajebisty.

2 bramki z Jagiellonią to nic, ale 2 bramki z tureckim drugoligowcem w pucharze, to "podpalone"

Komentarz

W LE graja średniaki, top gra w LM. Pogódź się z tym. Nie interesuję mnie czy odpadli czy nie, nie kibicuje Rangersom żeby się tym interesować. Byli do przejścia i to najważniejsze, przez decyzje Vuko odpadliśmy i tyle. Niedługo stworzą tą paraligę to tam się będą łapać zespoły z eklapy.

Komentarz

Pracuję...
                                X