Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Jakie to były transfery?

Komentarz

Fajne jest to, że nawet prowadząc 3:0 nie odpuszczali presingu w końcówce i nie dawali Jagiellonii grać. Poza tym mecz bez historii, czyli tak jak to powinno wyglądać jak przyjeżdżają ogórki. Brawo.

Komentarz

Legia wygląda bardzo dobrze fizycznie. W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i mamy w tym zakresie fachowca - Łukasza Bortnika.

Odnośnie meczu, to dzisiaj bardzo odpowiedzialnie zagrał cały zespół. No i trafiliśmy na taką a nie inną formę Jagiellonii. Tylko, kogo to obchodzi? Ważne 3 punkty!

Komentarz

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
          Jakie to były transfery?
          Może bramkarz z Arsenalu ?
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Tak się jedzie leszczy na swoim stadionie. Pach, pach i do widzenia z bagażem 4 goli. Karbownik ze swoją dynamiką i przebojowością marnuje się na tej obronie.

Aha, nie mamy napastnika, Kante się nie nadaje. Jarek wróć!
            A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              Jakie to były transfery?
              Puljic i Tiru.

Komentarz

Wreszcie leją ile wlezie tych ligowych ogórków. Mam nadzieje że polski Guardiola dostanie podobną liczbę w pi....e.
                Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ależ ten Kante ma pecha, że o Złota pilke musi rywalizować z Luquinhasem.

Jeśli ktokolwiek się nim podnieca bo strzelił LKSowi, Rakowowi i teraz jakimś pastuchom spod wschodniej granicy to gratuluję. Zobaczymy co zagra za tydzień, potem Poznaniu i Gdańsku.

#teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Ciebie naprawede cieszy jak oni słabiej zagrają, czekasz ma to i się tym ekscytujesz? Jesteś chyba na złym forum

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Podnietą bym tego nie nazwał, ale owszem cieszę się że gra u Nas. Podoba mi się jego gra głową. Trochę poza tematem ale a propos napastników, to co tam słychać u tego drewna co się obijał o Rangersów? Kupił go już MU?

Komentarz

Czasem odnoszę wrażenie, że nawet jak byśmy stuknęli Barcelonę 3:0 to pojawiły by się głosy, że oni w sumie to bez formy są i nie ma się czym podniecać
                        Vuko to jest chyba rekordzistą jeśli chodzi o zdawanie "ostatecznych testów"...
                        Jaga zagrała chujowo i to jest Jagi problem. Dostali cztery gongi i do widzenia.

Vesovic dzisiaj zagrał chyba najlepszy mecz u nas. Wszystko mu wychodziło. Jak by ktoś rzucił skórkę od banana na boisko to on by się tak na niej poślizgnął, że wyszedłby sam na sam i sieknął przewrotką
                        Gwilia łapie formę, którą prezentował tuż po transferze, brak Martinsa niezauważalny.
                        Karbownik co za dzik 90 minuta, 3:0 a ten pyk pyk z klepki, zapierdala przez pół boiska i robi czwartą bramkę
                        Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

Nie wiem o kim mowisz. Nie kojarzę żadnego "drewna co sie obijał o Ransgerow".

Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
                          Ciebie naprawede cieszy jak oni słabiej zagrają, czekasz ma to i się tym ekscytujesz? Jesteś chyba na złym forum

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
                          1. Wskaż mi gdzie cieszy? Ponieważ nie umiesz czytać to Ci jaśniej wytłumaczę. Nigdzie mnie nie cieszy. Po prostu śmieszy jak pojawia się ktokolwiek kto uważa, że mamy napastnika w osobie Kante bo strzelił LKSowi, Rakowowi i Jadze. Weryfikacja tego gościa w najbliższych meczach. Śmiać mi się chce jak ktokolwiek uważa, że z Kante z przodu możemy walczyć w fazie grupowej LE i nie potrzebujemy jakości w postaci 10 i 9 z przodu. Bez poważnych piłkarzy na tych dwóch pozycjach nie ma o czym dyskutować w kontekście LE.

Luquinhasa Rangersi już zweryfikowali.

2. Nie Ty będziesz decydował.
                          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Jeśli ktokolwiek się nim podnieca bo strzelił LKSowi, Rakowowi i teraz jakimś pastuchom spod wschodniej granicy to gratuluję. Zobaczymy co zagra za tydzień, potem Poznaniu i Gdańsku.

Zawsze można się podniecać Niezgodą , który 5 goli strzelił dwóm beniaminkom, barszczom z Płocka, Gdyni, Kielc oraz Zabrza. Ale to był napastnik, nie zapomnę go nigdy...
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

spokojnie, w złotej piłce przed Luqim jest jeszcze Malarz, Rado i Hamalainen.

Komentarz

Nie gramy w LE, a do tego żebyśmy grali jeszcze długa droga. Na Polską ligę ten skład jakim dysponujemy w zupełności wystarczy.

p.s Kulenocośtam.

Komentarz

Pracuję...
                                X