Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Pekhart...debiut....gol
    Po pięknej akcji Karbo.

Komentarz

Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
      Szok jednak ma pojęcie, niezla polowa, szkoda że pod koniec już zaczął gwiazdorzyc i za bardzo chciał po swojemu grac

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
      Ale druga połowa bez szału, do Kozaka mu bardzo daleko

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

I cyk, na przekór merytorycznemu Luquinhas kolejna asysta. Ale pewnie zaraz będzie w lebiedze.

Edit: Widzę jednak, że tym razem rozum wygrał.

Jagiellonia dzisiaj poziom Wisły, za tydzień arcyważny mecz.
        Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pełna demolka!!! Świetny mecz. Brawo Veso!

Komentarz

Super bez Vuco to sobie tej ekipy tak grającej nie wyobrażam. Demolka Jagi, za tydzień demolka Craxy !

Komentarz

Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
              Super bez Vuco to sobie tej ekipy tak grającej nie wyobrażam. Demolka Jagi, za tydzień demolka Craxy !
              Owszem, demolka, ale też trzeba dodać, że obecna Jaga to popłuczyny niedawnej Jagi, więc z tymi mega zachwytami wstrzymałbym się do meczu z Craxą, co nie oznacza, że należy za dzisiejszy mecz pochwalić.

Komentarz

7 z rzędu wygrana w Warszawie, w 6 meczach minimum 3 gole strzelone.

Dzisiaj walka do końca nawet przy 3-0, aby dobić rywala.

Super się to ogląda. Brawo drużyna.

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

Muszę częściej chorować, bo jak mnie na meczu nie ma, to wtedy na Łazienkowskiej ładny rozpiâ‚Źrdol się zdarza.

Pięknie, Jaga nawet nie pierdnęła, prócz tej sytuacji z końcówki. Wszyscy na plus, jeśli nawet ktoś odstawał, to nie zauważyłem. Plus meczu dla Pekharta. Wiem, to była patelka, ale niech ma. Napierd@laj dalej. Z Cracovią to samo proszę.
                  Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

Fajnie że ta drużyna się "zazębia" i mimo że ktoś gra gorszy mecz to reszta kolegów potrafi przykryć słabą dyspozycje kolegi (jak ta pod początku tej rundy w wykonaniu Wszołka)
                    Z jednej strony fajnie że tak łatwo poszło z Jagiellonia ale trochę szkoda że po 3:0 troszeczkę spuściliśmy z tonu bo nie ważne od aktualnej dyspozycji Jagielloni to fajnie byłoby ich rozbić jeszcze wyżej niż to 4:0 biorąc pod uwagę ich ciągły ból tyłka w nasza stronę
                    Fajnie patrzy się na Kante, pamiętam go jeszcze z Płocka gdzie uważałem go za fajnego piłkarza jak na polskie warunki pod względem techniki, dryblingu i gry na małej przestrzeni, ale nie spodziewałem się że będzie aż tak ładował bramki bo właśnie tego brakowało mu za czasów gry w Wiśle Płock.
                    No i Pekhart mam nadzieje że dostanie w kolejnym meczu więcej minut bo dzisiaj jednak wszedł w momencie gdzie już Nasi piłkarze odpuszczali Jagiellonii i dali im trochę pograć w piłkę.

Brawo Vuko, brawo drużyna!

Komentarz

Komentarz

Teraz na Ł3 znów będą przyjeżdżać z pełnymi gaciami! Weryfikacja za tydzień i oby po naszej myśli.

p.s. Wątek meczowy będzie znów krótki
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                          Owszem, demolka, ale też trzeba dodać, że obecna Jaga to popłuczyny niedawnej Jagi, więc z tymi mega zachwytami wstrzymałbym się do meczu z Craxą, co nie oznacza, że należy za dzisiejszy mecz pochwalić.
                          ja to nawet bym ocenił na dłuższym dystansie, bo piłkarze oczywiście dziś wyglądali super ale mieli już głupie zapaści ... z ciekawości na 90minut wygenerowałem tabelę od 1 stycznia i nasi przeciwnicy z tego roku są na miejscach po kolei: ŁKS 12, Raków 14, Jaga 15. łącznie w 9 meczach strzelili 5 bramek (w tym Jaga całe 0).

Styl gry z dziś jednak zdecydowanie pozwala na optymizm ...

Komentarz

Jaga bardzo słaba, więc nie należy wysnuwać z tego meczu za daleko idących wniosków. Cieszy rozmach naszej gry na Ł3. Novikovas jak chce to potrafi. Widać, że to leniuszek jest.
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Dziękuję Legio za walkę, pasję i to mityczne zapierniczanie.
                              Co ciekawe np. Vesovic ganiony za mecz z Rakowem (także przeze mnie), dziś był jednym z najlepszych, do tego z liczbami, których mu wiecznie brakowało, bo biegać to on biegał zawsze. Tyle że to była sztuka dla sztuki, coś na zasadzie pobiegł po piwo, biegł szybko i intensywnie, ale wrócił bez piwa. Nikt tego nie pochwali...
                              Novikovas szczególnie w pierwszej połowie grał jak nie on. Brawo i oby tak dalej.
                              Za tydzień kolejny krok.

Dziś czas na reset czego sobie i wszystkim życzę

Komentarz

Bardzo przyjemne 3 pkt. Super mecz Gwili i Veso. Kante robi to co do niego należy , Wszolek pracuje na Lebiege rundy a Litewska lebiega jak chce to potrafi. Brawo

Jedziemy dalej z kur.wami !!
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X