Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak znam Vuko to pewnie Gwilia zagra na 10 i będzie najsłabszym zawodnikiem meczu. Tak to do tej pory działało i obym się
    mylił. Co do Stolarskiego to raczej bym nie liczył ze zagra. Ostatni mecz grał we wrześniu, więc coś musi być na rzeczy, że trener na niego nie stawia.

Komentarz

Przede wszystkim pełna koncentracja z tyłu, by tym razem obyło się bez konieczności odrabiania strat.

Komentarz

Jagiellonia po takim początku sezonu to jutro pewnie murarka i kontry. Zobaczymy jak nam będzie szło rozbijanie tego muru. Na środku wypada im Arsenic i Runje więc pewnie zagra ten ich rumuński nabytek i jakiś szerzej nieznany gracz (w PS przewidują, że jakiś Szymonowicz). No wydaje się, że nie będzie to obrona nie do przejścia. Jeśli nie załączy nam się tryb "nagle nie wiemy jak grać" to coś powinniśmy jutro strzelić. I z ŁKS i z Rakowem sytuacji było sporo. Trzeba wierzyć, że nagle nie zgłupieją. Pytanie co z naszą obroną. Jest o nią sporo obaw. Czytam że przy absencji Jędrzejczyka należy grac u buków, że napewno coś stracimy. Jednak czy para Lewczuk-Jędza była, aż tak pewna w ostatnich meczach? No nie była, więc może ta wymuszona zmiana da jakiś impuls i coś zmieni na plus. Wieteska ma swoją szansę i jak chce wrócić do składu, to jutro musi dać ku temu powód.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          Wieteska ma swoją szansę i jak chce wrócić do składu, to jutro musi dać ku temu powód.
          Swojak i gol wyrównujący w doliczonym czasie

Komentarz

Ciekawe w ogóle jak Vuko wymyśli sobie atak. Ja bym na pewno chciał zobaczyć Kante na napadzie i Luquinhasa na 10, a Wszołka (pomimo słabszego występu) z prawej. Tylko wtedy lewe skrzydło to wybór między dżumą a cholerą.
            Raczej wątpliwe, że pójdziemy na 2 napastników i Luquinhasem na lewej.
            | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

Luqi musi wrócić na 10.
              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
                Ciekawe w ogóle jak Vuko wymyśli sobie atak. Ja bym na pewno chciał zobaczyć Kante na napadzie i Luquinhasa na 10, a Wszołka (pomimo słabszego występu) z prawej. Tylko wtedy lewe skrzydło to wybór między dżumą a cholerą.
                Raczej wątpliwe, że pójdziemy na 2 napastników i Luquinhasem na lewej.
                Właśnie do takich meczów sprowadzono Cholewiaka. Przynajmniej tak myślę. Serio, jeśli my musimy wychodzić na ŁKS czy Jagę najmocniejszym możliwym składem, bo boimy się straty punktów, to to jest dramat.
                Ostatnio edytowany przez Zyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Obstawiam remis po niebywałym męczeniu buły.

Komentarz

Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
                    Właśnie do takich meczów sprowadzono Cholewiaka. Przynajmniej tak myślę. Serio, jeśli my musimy wychodzić na ŁKS czy Jagę najmocniejszym możliwym składem, bo boimy się straty punktów, to to jest dramat.
                    Ten ŁKS na wiosnę okazuje się nie takim całkiem ogórem, właśnie zatrzymał aspirującą do Mistrzostwa Pogoń.

Komentarz

Wygrana z Jagą to obowiązek i tyle w temacie. Nie ważne czy zagra ten czy inny, gramy u siebie ze średniakiem, każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie kompromitacją dla kopaczy i Vuko.

Komentarz

Ja tradycyjnie liczę od trzeciej
                        q[-_-]p

Komentarz

Wyglada na to ze litewski wirtuoz wraca na skrzydło, będzie kopanina i machanie łapami?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Rosołek konsekwentnie za Novikovasa?
                            Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

Proszę by trener dziś nie dyskutował z 50latkiem ze Stalowej Woli.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Majecki - Stolarski, Lewczuk, Wieteska, Karbownik - Antolić, Martins - Luquinhas, Gvilia, Wszołek - Kante

Tak to bym widział dzisiaj.

Komentarz

Pracuję...
                                X