Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Jagiellonia Białystok [23. kol. Ekstraklasy 2019/20, 22.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja jeszcze wrócę do meczu i występu Vesovica. Wiele osób pisało tutaj, że zagrał bardzo dobrze, niektórzy nawet, że najlepiej od kiedy jest w Legii.
    I teraz pytanie czy naprawdę tak było?
    Ja z perspektywy trybun odniosłem wrażenie, że on zagrał tak jak zawsze. Dużo biegania, dużo wiatru, a koniec końców zepsute dośrodkowanie. I tak za każdym razem. Gol na jego koncie to w dużej mierze kwestia szczęścia bo strzał był podobnej jakości co większość jego dograń w pole karne. Gdyby nie rykoszet to piłka wylądowałaby gdzieś w połowie odległości między chorągiewką w narożniku a słupkiem bramki… Jego gry defensywnej nie oceniam bo na to w ogóle nie zwracałem uwagi. Być może właśnie w defensywie zagrał tak super, że zgarnął tu tyle pochwał.
    Ale zaznaczam, że moja ocena może być błędna bo nie skupiałem się na jego grze aż tak mocno, żeby być pewnym, że nie miał więcej udanych zagrań.
    To samo mógłbym napisać o Novikovasie. Pierwsza połowa całkiem udana - to fakt. Kilka udanych zwodów i pojedynków jeden na jeden. Bardzo ładna asysta i jeden bardzo dobry strzał. Reszta jego prób to już standard w jego wykonaniu – strzały zablokowane/niedokładne/anemiczne, a na dodatek można odnieść wrażenie, że w tych sytuacjach zachowuje się aż nadto indywidualnie.
    Ja jestem sceptycznie nastawiony do tych zawodników, ale może faktycznie będąc na trybunach i angażując się w doping za bardzo krytycznie ich oceniam – nie skupiałem się tylko i wyłącznie na tym co się dzieje na boisku.
    Jednego jestem pewny. Wszołek od meczu z ŁKSem wygląda fatalnie.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• To łap liczby Veso od Fumena na tt

@MZukMarmar nazwał dziś Vesovicia profesorem. A teraz liczby z raportu ESA.
      InStat Index: 414!
      Strzały celne: 1/1 ⚽️
      Faule/faulowany: 1/1
      Podania dokładne: 50/59 (85%) / kluczowe: 0/3
      Pojedynki wygrane: 13/16 (81%)
      Zwody udane: 3/3
      Odbiory udane: 4/5
      Nabycia/straty: 10/5
      #LEGJAG
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        To łap liczby Veso od Fumena na tt
        Czyli dobre wrażenie odniósł ŁUKASZ. Kluczowe podania - 0/3
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          To łap liczby Veso od Fumena na tt
          Dzięki. Faktycznie "na papierze" może to wygląda ok, ale wydaje mi się, że Veso rozgrywał już lepsze spotkania w Legii.
          Tak jak zauważył kolega wyżej - kluczowe podania 0/3 i może właśnie przez to mam takie, a nie inne wrażenie po jego występie. Zresztą jak po każdym jego występie w ostatnim czasie. Trochę więcej się po nim spodziewałem kiedy przychodził, ale nie jest też tak, że jest to grajek za słaby na Legię czy coś w tym stylu
          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
          Better Dead Than Red

Komentarz

• Vesović musi przede wszystkim grać bardziej odpowiedzialnie. To samo Litwin. Zresztą ten ostatni w sam o tym mówił w jednym z wywiadów, że w Białymstoku grali bardziej z kontry, a on sam jechał na większym ryzyku, które było wkalkulowane w styl gry zespołu. Poza tym wiadomo, że skrzydłowy ma robić różnice, dlatego może przegrać te 2-3 pojedynki jeden na jeden, żeby za 4 razy zanotować asystę albo stworzyć przewagę. U nas Vuković wymaga większej rozwagi co najlepiej widać po Kante i na co słusznie zwrócił uwagę Tuzin kilka postów wcześniej:
            Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
            Jego problemem było zawsze to, że w obrębie 20 metrów od bramki dostawał małpiego rozumu (np. "strzał" z Trnavą - kto pamięta, ten wie co mówię). Wyeliminował to i efekty od razu widać.
            Naprawdę jak na nasze warunki to są bardzo przyzwoicie zawodnicy, którzy posiadają umiejętności ku temu, żeby być u nas wiodącymi postaciami. Kwestia ich odpowiedniego ustawienia i skonfigurowania.
            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
            A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
            X