Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - ŁKS Łódź [21. kol. Ekstraklasy 2019/20, 09.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Dokładnie tak, kiedy siedzimy na przeciwniku, a zazwyczaj w realiach naszej ligi tak jest, bezwzględnie musimy mieć kola non-stop obecnego w polu karnym, by zawsze był w gotowości do wykończenia akcji oraz przy tym absorbował/ściągał na siebie obrońców, co jest również niezwykle istotne.
    I by się przydał taki "dzisiejszy" Stanko, jak nic.

Komentarz

• Bardzo fajny mecz do oglądania. Brawo za odwrócenie wyniku.
      Nie wiem czy ten Pekhart jest nam potrzebny, chyba prawdę mówiąc bardziej uciesze się jak się z nim nie dogadają.
      Świetny Rosołek, Karbownik, dobre zmiany Vuko.
      W zespole jest chemia, a to dużo ważniejsze niż suma nawet i dobrych pojedyńczych zawodników
      Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

• Obejrzałem sobie skrót i zupełnie nie rozumiem jak można mieć wątpliwości co do karnego.
        Ponadto gol Rosołka wygląda jeszcze lepiej w powtórce niż wyglądał na żywo, więcej Rosołka proszę
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Pierwsze koty za płoty, mamy zwycięstwo po pełnej dominacji na eŁKaeSem. Dziwna ta strata bramki, totalne gapiostwo, ale ogólnie przez cały mecz pełna kontrola, brakowało tylko wcześniej, aby coś wpadło, podejrzewam, że wówczas mogłoby się skończyć podobnie jak z Wisłą tak czy owak, widać, że się zawodnikom w końcu chce, a to różnie u nas bywało, niestety. Osobiście dziwią mnie komentarze negatywne nt Kante, ogólnie chłop robi dużo dobrego w napadzie.
          LEGIA TO MY
          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Obejrzałem sobie skrót i zupełnie nie rozumiem jak można mieć wątpliwości co do karnego.
            Ponadto gol Rosołka wygląda jeszcze lepiej w powtórce niż wyglądał na żywo, więcej Rosołka proszę
            Może dlatego

"Ja wiem, że takie są przepisy, ale stanowczo tego nie popieram" - Kazimierz Węgrzyn podczas dziejeszej transmisji

Komentarz

• Szału może i nie było.Rzuca się w oczy jedna rzecz.Walec czyli cały czas do przodu.

Komentarz

• Mecz fajny, pełen emocji, widać chęci w tej drużynie. Zawiódł mnie tylko Martins, oby to był tylko jednorazowy przypadek A nie dogrywanie sezonu z jego strony i myślenie o nowych wyzwaniach.

Komentarz

• Zamieszczone przez tomla Zobacz posta
                  Czy my gadamy o obrońcach ? To jest piąty metr i wrzutka typu lobik ......
                  Tak, bo zawalili bramkę.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Rosołek druga bramka i druga bardzo ważna. Oby tak dalej i oby bez sodówy.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Na minus nasza gra do 60 minuty.
                      Na plus gra od 60 minuty.

Pozytywne , że gdy przyśpieszymy tak jak w ostatnie 30 minut to bramki są kwestią czasu.

Komentarz

• Rozkminki o transparentach i kto co był proszę prowadzić w realu lub prywatnych rozmowach. Piłkarz na transparent zasłużył swoją pozaboiskową postawą a pan z Francji niech sobie inwestuje w Ażaksjo albo Gęgą. To wszystko na ten temat. Kolejne posty o tym będą tradycyjnie usuwane a autorzy napominani.
                        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Ale czym mi dziś skleili?
                          3-1

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          A to, że nie mamy jakości na ławce to bezdyskusyjne.
                          Gol Rosołka, asysta i bardzo dobra zmiana Gwilii.
                          No chyba, że zachwycamy się tym, że ograli najgorszy w lidze ŁKS.
                          Zachwytów raczej nie widzę. Z postaw skrajnych mamy Ciebie plującego jadem po wygranym w dobrym stylu meczu.
                          Przypominam w tym miejscu zachwyty nad Legia Pinto jak ograli Górnika kiedyś.
                          A ja przypominam euforię po golu Włodara z Szachtarem i salwy śmiechu po jego karnym z Pogonią. To jakaś gra?

Zobaczymy jak jakość tych zmienników zweryfikują kartki i kontuzje. Wtedy wina Vukovica a nie krótkiej ławki?
                          Tak. Przypisywanie adwersarzom fikcyjnych argumentów w niezaistniałej sytuacji zamyka sprawę. 100% patyka w kijku.

I można tak do usrania. Znając realia tej ligi, za 2-3 kolejki przegramy mecz, wyjdzie na Kijka. Potem wygramy kilka z rzędu- wyjdzie inaczej. Tylko że te dyskusje stały się głównie serialem niekończących się przytyków i udowadniania sobie, kto kiedy miał rację, kiedy jej nie miał, kto przed kim na kolanach, kto za kim itp itd. Podsumowując, wzajemne wytykanie sobie błędów i mniej lub bardziej prymitywne zaczepki stały się priorytetem.

Ciut inaczej to kiedyś wyglądało, nie o to w tym powinno chodzić. Myślę, że osoby pamiętające klimat (i przede wszystkim poziom) forum sprzed lat zgodzą się ze mną.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
                            Gol Rosołka, asysta i bardzo dobra zmiana Gwilii.
                            1. Ale zdajesz sobie sprawę z kim graliśmy?
                            2. Naprawdę ten materiał ludzi jaki mieliśmy na ławce Cię satysfkcjonuje?
                            3. Naprawdę uważasz, że ten materiał ludzki jaki wczoraj mieliśmy na ławce daje prawo od Vukovica oczekiwać awansu chociaż do fazy grupowej LE?

Realia są takie, że jak się trafia kartki i że dwie kontuzje i jesteśmy w dupie.
                            Ale skoro Rosołek strzelił gola i Gwilia dał dobra zmianę z ŁKS to mi "skleja" to faktycznie mamy kompletnie różne oczekiwania i od właściciela i od drużyny.

Warto przypomnieć bo wiele osób zapomniało.. To jest forum kibiców Legii Warszawa a nie forum kibiców Dariusza Mioduskiego lub forum kibiców wygranej z LKSem 3-1.

Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
                            Ciut inaczej to kiedyś wyglądało, nie o to w tym powinno chodzić. Myślę, że osoby pamiętające klimat (i przede wszystkim poziom) forum sprzed lat zgodzą się ze mną.
                            Doskonale pamiętam i w pełni się zgadzam.
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Naprawdę uważasz, że ten materiał ludzki jaki wczoraj mieliśmy na ławce daje prawo od Vukovica oczekiwać awansu chociaż do fazy grupowej LE?
                              Daje prawo do oczekiwania wygrywania ze znakomitą większością rywali w tej lidze*. Szczególnie w domowym meczu z outsiderem.

* Podpalę.

W tym z Cracovią

Komentarz

1. Ale zdajesz sobie sprawę z kim graliśmy?
                                Z beniaminkiem z jednym z najlepszych bramkarzy w Ekstraklasie i po ciekawych transferach. W dodatku w 10-tkę i bez napastnika. 3-1 w takich okolicznościach to nie lada wyczyn.
                                2. Naprawdę ten materiał ludzi jaki mieliśmy na ławce Cię satysfkcjonuje?
                                Na wygranie tych kabaretowych rozgrywek starczy, aż nadto. Lepsze to niż Radović z zeszłego sezonu albo Hamalainen.
                                3. Naprawdę uważasz, że ten materiał ludzki jaki wczoraj mieliśmy na ławce daje prawo od Vukovica oczekiwać awansu chociaż do fazy grupowej LE?
                                Na razie to gramy o tytuł mając 4 skład w lidze, a może i trzeci po tym, jak z Lechii odeszło kilku zawodników. O Ligę Europy będzie się można martwić po sezonie i ewentualnych transferach.
                                Warto przypomnieć bo wiele osób zapomniało.. To jest forum kibiców Legii Warszawa a nie forum kibiców Dariusza Mioduskiego lub forum kibiców wygranej z LKSem 3-1.
                                Warto też przypomnieć, że to jest forum kibiców Legii Warszawa, a fanklub Leśnodorskiego i byłych zawodników naszego klubu. To musi być straszne uczucie niby kibicować Legii, a podświadomie życzyć kolejnych kompromitacji Mioduchowi i tak jak wczoraj modlić się o to, żeby Malarz "skleił hejterów". Szczerze współczuję.
                                Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X