Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - ŁKS Łódź [21. kol. Ekstraklasy 2019/20, 09.02.2020, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Daje prawo do oczekiwania wygrywania ze znakomitą większością rywali w tej lidze*. Szczególnie w domowym meczu z outsiderem.

* Podpalę.

W tym z Cracovią
    Mam również taka nadzieje.
    Miłego tygodnia.
    Pozdrawiam.

-----

Ja nie muszę życzyć konpromitacji Mioduskiemu. On sam to robi bez moich zyczen. Problem kibolskiej forumki polega na tym, że tylko ja (plus mało jeszcze kto z wyraźnie się udzielających, Jaco, M. Woytek I to by było na tyle) ma wobec niego jakieś oczekiwania i przede wszystkim wymagania.

Niczym innym jak kompromitacja prezesa jest zarobienie 20 mln euro w ostatnim czasie i nie wydanie chociaż 1.5 mln na napastnika do drużyny, która podobno według niego ma grać w europejskich pucharach.

Jeśli ktokolwiek będzie mi próbował wmówić, że mamy grać w Europie mając w ataku Kante, Pekharta, Cholewiaka i Rosolka to mnie pusty śmiech ogarnia.

Wystarczy, że odpalisz m.in. swoje posty drogi Chmielu z czasow kiedy to Mioduski kupował klub od Bogusia wtedy staje się jasne wiele rzeczy.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• To, że liczyłem na to, iż taki Mioduski, który wygląda na gośćia dość inteligentnego, będzie miał sensowny pomysł na Legię, a przede wszystkim nie będzie powielał błędów poprzednika (ciągłe zmiany trenerów, zatrudnianie amatorów itp.) to chyba naturalne dla każdego kibica dobrze życzącego swojemu klubowi. Można to zrzucić na karb kibicowskiej naiwności, bo chyba na tym m.in. to polega.

Wolę to niż kreowanie się na omnibusa, eksperta od wszystkiego, wróża i pójście na wojnę ze wszystkimi, którzy nie są tak zacietrzewieni w krytyce, a teraz to już typowym hejterstwie prawie wszystkiego co dzieje się w Legii. W imię pomnika dla Leśnodorskiego, jego sukcesów i poczynań oraz zasług starej gwardii, której z oczywistych i naturalnych przyczyn tutaj nie ma.
      Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
        Nie rozumiem tej szydery.Wprowadzona przez Mioduskiego polityka oszczędności powoduje,że mamy właśnie takich zawodników.Którzy jeszcze ze 3 lata temu nawet na ławę by się nie łapali.

To sklad prawie dokladnie sprzed 3 lat:
        Malarz - 55 Jędrzejczyk, 5 Dąbrowski, 2 Pazdan, 14 Hlousek - 15 Kopczyński, 3 Jodłowiec - 32 Radović, 8 Odjidja-Ofoe, 9 Kazaiszwili - 24 Necid

Serio uwazasz, ze taki Necid i Kazaiszwili to poziom wyzej od Luquinhas czy Kante? Kopczynski i Jodlowiec to kilka klas lepsza para od Martinsa i Antolica?

Rozumiem, ze przy Dabrowskim i Pazdanie, Lewczuk i Jedza to amatorka?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Ja nie muszę życzyć konpromitacji Mioduskiemu. On sam to robi bez moich zyczen. Problem kibolskiej forumki polega na tym, że tylko ja (plus mało jeszcze kto z wyraźnie się udzielających, Jaco, M. Woytek I to by było na tyle) ma wobec niego jakieś oczekiwania i przede wszystkim wymagania.
          Tu się mylisz. Po prostu nie wszyscy piszą to w dosłownie każdym poście

Komentarz

• Przecież on ma ego jak Wałęsa.
            "Ja ostrzegałem ","Ja mówiłem" itp.itd.
            Dajcie spokój.Szkoda się kopać z gościem.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Odechciewa się zaglądać w jakikolwiek wątek, bo pomimo dodania tego pacana do ignorowanych i tak widać jego 'mądrości' cytowane przez innych użytkowników. A tam klęczenie, sklejanie, nazywanie przez dorosłego faceta innego zdrobniałym - Bogusiem, cieszenie się z porażek Legii na jakimkolwiek gruncie, nie konieczcie związanym z boiskiem, włażenie w dupy adminom, atak na każdego kto ośmieli się mieć inne zdanie, a wszystko okraszone milionem buziek i innych emotek, poziom pryszczatego nastolatka...

Mecz jak mecz, cieszy zapał i ciągła ofensywa. Brawo Legia
              Według mnie jednak mocno widoczny był brak konkretu w polu karnym, kogoś kto byłby w stanie kończyć akcje

Aaa za tydzień jeśli dobrze kojarzę Raków bez Petraska, który się wykartkował - powinno być łatwiej o kolejne 3 pkt

Komentarz

• Kijek to musi być jakiś bliski kumpel pana BL (ewentualnie Boguś we własnej osobie). Tkwienie w takim zacięciu i zacietrzewieniu w opluwaniu Mioducha jest absurdalne. Koń jaki jest każdy widzi. Ale podkreślanie na każdym kroku czyja to wina, nawet w trakcie meczu (wygranego!) lub zaraz po, to już histeria. Albo wychwalanie Malarza, który wczoraj sprezentował nam kilka sytuacji i nie popisał się przy dwóch bramkach, a bronił jak zwykle to co leci w niego (efektownie się przy tym wywracając), absurd.

Komentarz

• Witam najważniejsze są trzy pkt wiadomo że każda drużyna wyrywa sobie flaki grając z nami,pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    1. Ale zdajesz sobie sprawę z kim graliśmy?
                    A to wina Mioduskiego, Vuko, klęczących, czy jakoby słabej ławki?
                    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    2. Naprawdę ten materiał ludzi jaki mieliśmy na ławce Cię satysfkcjonuje?
                    W świetle realiów z ostatnich sezonów? Tak.
                    3. Naprawdę uważasz, że ten materiał ludzki jaki wczoraj mieliśmy na ławce daje prawo od Vukovica oczekiwać awansu chociaż do fazy grupowej LE?
                    Po odpowiednio uzupełnieniu luk po Majeckim i Niezgodzie (Czecha nie oceniam dopóki nie zagra kilku meczów), tak.

Ale skoro Rosołek strzelił gola i Gwilia dał dobra zmianę z ŁKS to mi "skleja" to faktycznie mamy kompletnie różne oczekiwania i od właściciela i od drużyny.
                    To nie kwestia oczekiwań od właściciela i drużyny (te są takie same), a podejścia do forum. I ewentualnego podejścia do kwestii tego, że inni mogą mieć inne zdanie, z czym masz ewidentnie problem.

To jest forum kibiców Legii Warszawa a nie forum kibiców Dariusza Mioduskiego lub forum kibiców wygranej z LKSem 3-1.
                    Napisał Kijek, który ma takie, mniej więcej, opcje:
                    1.Wygraliśmy - "hehe, cieszcie się, słaby przeciwnik, hehe, ***** Mioducha".
                    2.Wygraliśmy bardzo wysoko po dobrym meczu - "hehe, słaby rywal, no - ten transfer wyszedł, ale to fart, a nieudacznik Mioduch go nie docenia, ***** go".
                    3.Remis - "hehe, za chwilę pseudopiłkarzyki skleją pizdę hejterom, ***** Mioducha".
                    4.Porażka - "a nie mówiłem!!!!1111. Rado wróć, Boguś też, ***** Mioducha".

Doskonale pamiętam i w pełni się zgadzam.
                    Wiem, że pamiętasz i dlatego właśnie dziwi mnie że masz tak duży udział w przekształceniu tego miejsca w bagno a la tt.

Komentarz

• Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
                      Witam najważniejsze są trzy pkt wiadomo że każda drużyna wyrywa sobie flaki grając z nami,pozdrawiam.
                      To raz, a dwa jednak nikt z ligi spadać nie chce i dla nich to był mega ważny mecz. Podejrzewam, że paradoksalnie łatwiej by było z kimś z czołówki (względnej). Oby teraz z Rakowem wyrównali porachunki z poprzedniego sezonu !

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                        Na minus nasza gra do 60 minuty.
                        Na plus gra od 60 minuty.

Pozytywne , że gdy przyśpieszymy tak jak w ostatnie 30 minut to bramki są kwestią czasu.
                        To nie my przyspieszyliśmy tylko ŁKS opadł z sił.To jest właśnie sposób na autobusiarzy.Zamęczyć a później zrobić swoje.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
                          A to wina Mioduskiego, Vuko, klęczących, czy jakoby słabej ławki?
                          Wina niczyja ale zachwyty identyczne jak po meczu z Górnikiem. Dokładnie takie same. I wtedy pisałem i wczoraj również, że świetnie ale to tylko ŁKS.

To tylko wygrana z ŁKS. Dla mnie ten ŁKS na wiosnę bez żadnego problemu zdobędzie w 17 kolejkach więcej punktów niż na jesień bo to znacznie lepsza drużyna niż właśnie jesienią. Ale to ciągle ŁKS. Pierwotnie mój wpis dotyczył waskiej i słabej ławki i podtrzymuje na ławce mamy mizerie. Wystarczy, że trafia sie kartki do tego że dwie kontuzje i może zrozumiesz o czym mówię.
                          I jasne można się podniecać, że jeden strzelił gola a drugi zrobił asystę itd. Natomiast zrobili to tylko z LKSem a nie nikim poważnym.

Dla mnie weryfikacja tej ekipy będą mecze z top4 i to czy ten materiał ludzki w całości drużyny jest w stanie walczyć w 4 rundzie pucharów. Moim zdaniem nie jest.

Moim zdaniem bez 5 transferów do pierwszej jedenastki nie ma o czym gadac w kontekście fazygrupowej LE. O czym pisałem pół roku temu.

Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
                          W świetle realiów z ostatnich sezonów? Tak.
                          Czyli?
                          Po odpowiednio uzupełnieniu luk po Majeckim i Niezgodzie (Czecha nie oceniam dopóki nie zagra kilku meczów), tak.
                          To gratuluję bo ja wręcz przeciwnie.

To nie kwestia oczekiwań od właściciela i drużyny (te są takie same), a podejścia do forum. I ewentualnego podejścia do kwestii tego, że inni mogą mieć inne zdanie, z czym masz ewidentnie problem.
                          Błędna interpretacja. Nie mam żadnego problemu, że ktoś ma inne zdanie. Owszem dziwi mnie to co do niektórych osób a co do innych kompletnie nie czytając ich posty sprzed 3 lat to wiele rzeczy jest dla mnie jasnych.

Napisał Kijek, który ma takie, mniej więcej, opcje:
                          1.Wygraliśmy - "hehe, cieszcie się, słaby przeciwnik, hehe, ***** Mioducha".
                          2.Wygraliśmy bardzo wysoko po dobrym meczu - "hehe, słaby rywal, no - ten transfer wyszedł, ale to fart, a nieudacznik Mioduch go nie docenia, ***** go".
                          3.Remis - "hehe, za chwilę pseudopiłkarzyki skleją pizdę hejterom, ***** Mioducha".
                          4.Porażka - "a nie mówiłem!!!!1111. Rado wróć, Boguś też, ***** Mioducha".
                          Jest jeszcze całe mnóstwo innych ale zdaje sobie sprawę, że aby zyskać poklask wymieniłeś tylko te aby retoryka była wygodna.

Wiem, że pamiętasz i dlatego właśnie dziwi mnie że masz tak duży udział w przekształceniu tego miejsca w bagno a la tt.
                          Ani trochę nie mam takiego poczucia. Owszem czasem skrajnie podchodzę do tematu ale ma to pewien konkretny cel. Jaki? Aby uzmysłowić jak wiele osób jest w błędzie. I wiesz co? (Podpalę) i jak pokazuje życie parę lat temu i teraz nie mylę się. Jedni mogą to nazwać nie wiem ego (jak zapewne się domyślasz zwisa mi to) inni, że mam rację. A fakty też są takie, że gdyby nie 5 osób na tym forum można by zmienic nazwę z forum kibiców na forum Dariusza/akademii/działu księgowości/nauki Excela w weekend.

Naprawdę poczytaj sobie forum z czasów jak Mioduch kupował od BL udziały. Naprawdę z perspektywy czasu bardzo ciekawa lektura i maski spadaja. Dlatego nie dziwi mnie ten atak na mnie ale jak już w powiedziałem... Kompletnie się tym nie przejmuje. jak ktoś chce zawsze się do czegos doczepi natomiast bo nie boję się napisać czegoś niezgodnego z ich wizja, zakochanych w Excelu, akademii I Dariuszu. Trudno

Problem, że to co kiedyś dla Legii za czasów wiadomo kogo było podgloha teraz jest sufitem ale zebrało się grono, które nie przypadkowo jak widać z perspektywy postów wmawia, że drużyna jest super i że ta ekipa powinna grać w Europie a jak się nie uda to wina vukovica co pokazał już sierpień 2019.

Całkowity brak zaskoczenia, że wówczas nikt z tych osób nie podszedł analitycznie do tematu a tylko tak jak w maju "wina Vukovica". Najłatwiej i do tego przykrywając najpoważniejsze problemy tej drużyny.

Vukovic z tą ekipa wykonuje ekstra pracę, aż boję się pomyśleć co by było jakby trenerem był dalej Pinto, Klafuric czy Jozak. Przypomnij sobie szyderka z mają 2019 roku jak po meczu z Zagłębiem Lubin, Vukovic powiedział na konferencji o zapierdalaniu. Tygodniami mu to wypominali. Minęło kilka miesięcy i piłkarze chodzą jak w zegarku, fizycznie nieźle na jesieni do tego taktycznie też spoko. Wtedy Ci sami drwili, szydzili (wystarczy odpalić temat meczowy tamten i temat o Vukovicu) teraz te osoby słowa o tym nie powiedzą.

Natomiast mimo roboty jaka wykonuje ile można i z jego strony i przede wszystkim na podobno kibolskiej forumce akceptować, że gość odpowiedzialny za pion sportowy a jednocześnie prezes i właściciel zarabia 20 mln euro i nie wydaje nie 15 nie 10 nie 7 mln (bo na to nawet ja nie liczę) ale jebanego 1.5 na napastnika i chociaż tyle samo na 10.

Myślisz, że dlaczego Vukovic prawdopodobnie na wiosnę będzie grywal również 4 4 2? Dlatego, że ma zajebiste 10 do gry? Przypominam Ci, że Szymański odszedł pół roku temu... Od tego czasu Mioduski nie potrafił sprowadzić następcy. Wyszło to dzięki oku Vukovica, że przestawił Luquinhasa tam ale to tylko i wyłącznie kolejna zasługa Vukovica. Mija ponad pół roku Mioduski nie potrafi sprowadzić na p
                          Ta pozycje nikogo. Teraz to samo z Niezgoda. Przecieki do mediów... Swierczok, Alibec oh ah... Co to nie on...a koniec końców bierze za darmo gościa, którego wszyscy wypychali. I tak wygląda okienko po okienku, sezon po sezonie.

To są problemy tej drużyny a nie to, że wina Vukovica po Ibrox Park bo Luquinhas nie potrafił strzelić sam na sam.
                          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Vuko należy się pochwała za zbudowanie odpowiedniej mentalności w drużynie - po raz kolejny potrafimy się podnieść po zebranym gongu. Najlepiej oczywiście do gongów nie dopuszczać (w głowie się nie mieści jak my tę bramkę straciliśmy), ale to bardzo ważne, żeby potrafić wyjść z przegranej pozycji na wygraną. Nieważne czy przeciwnik z dołu tabeli, czy z 2 miejsca, takie odwrócenia losów meczu budują siłę zespołu.
                            | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Odchodząc od osobistych wycieczek, a wracając do meczu:
                              Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                              A właśnie tak. Dostać gonga w drugiej połowie, u siebie, przy przyzwoitej grze i wygrać w miarę gładko. Nie zawsze tak bywało
                              Przypomina mi się mecz z Rosenborgiem, w którym oczy bolały i nic się nie działo (to różnica, bo z ŁKS ciągle naciskali), a po gongu od Norwegów mecz się rozkręcił i skończył tym samym wynikiem.
                              Oczywiście z Rosenborgiem meczy był inny, wkurzył się kapitan i w zasadzie sam przechylił szalę, plus samobójcza bramka stulecia podarowana przez bramkarza, ale chodzi o ogólną zasadę, że po gongu często gra się lepiej.
                              Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                              [..]rywale oddają jeden celny strzał w meczu[..]
                              A my 12...

Co do Kante: 11 z 22 strzałów, w tym 5 z 11 celnych. Może i ma celność niższą niż średnia zespołu, ale widać, że walczy...

PS.
                              Poniższe proszę traktować jako oświadczenie i nie wchodzić w dyskusję, bo i tak nie odpowiem...
                              Chvj mnie obchodzą transfery out i ile na nich możemy zarobić, bo my nie zarabiamy na nich nic. Choć nie, obchodzą mnie o tyle, że osłabiają zespół, któremu kibicuję. Chvj mnie obchodzi Boguś, Daruś, klęczenie i księgowe. Cieszę się, że zespół, w jakim składzie by nie grał, walczy i stara się wygrać zawsze i nie spoczywa na laurach po pierwszy golu dającym przewagę. Cieszę się, że trenerem jest Legionista, który mówi (filmik wspominkowy od Jaco): "jedyny Serb w drużynie, który nie mówi po polsku". Cieszę się, że wygrali z ŁKS i nie marudzę, że tamto i owamto. Cieszę się kvrva, bo to mój zespół. Cieszę się, bo jestem kibicem Legii!
                              Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                              Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                              ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Ciekaw jestem czy jak przyjdzie Pekhart to Vuko zdecyduje się na grę dwójką napastników. Kante zawodnik dużo biegający walczący, natomiast Czech w roli egzekutora. Póki co wygrajmy ligę a wzmocnieniami będziemy martwić się w maju. Bo jak się wydaję na dziś już nikt nie dołączy.

Komentarz

Pracuję...
                                X