Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do rundy wiosennej 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przygotowania do rundy wiosennej 2020

Agra i Obradović przesunięci do rezerw wg Błońskiego
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Obaj mają kontrakty ważne jeszcze przez półtora roku, na odejście z przyczyn nazwijmy to "ambicjonalnych" u żadnego z nich chyba nie ma co liczyć... aby tylko nam tam młodzieży nie psuli swoim podejściem do zawodu. Dot. głównie Ivana, bo Agra jakąś tam ambicję wykazywał, gorzej z umiejętnościami. Tak czy inaczej powrotu do jedynki w przypadku któregokolwiek z panów nie widzę, chyba że w przypadku jakiejś niespotykanej plagi kontuzji

Komentarz

Piłkarze Legii Warszawa wrócą do treningów 9 stycznia. Dwa dni później wicemistrzowie Polski rozpoczną zgrupowanie w Turcji. W samolocie do Belek zabraknie miejsca dla Ivana Obradovicia oraz Salvadora Agry. Ze stołecznym zespołem trenować będzie za to trzech utalentowanych juniorów z rezerw. W tym gronie znajdują się Ariel Mosór, Nikodem Niski, a także Radosław Cielemęcki.
      TVP Sport

http://sport.tvp.pl/46040262/trzech-...adovic-zostaja

Komentarz

Obradovic przypomina mi Descargę.
        Doświadczony boczny obrońca, z konkretnym CV, transfer przy powszechnym aplauzie jaki to kozak do nas przychodzi, badania lekarskie nie wykazujące problemów ze zdrowiem, zaraz po podpisaniu intratnego kontraktu - kontuzja przewlekła.
        Wielka pomyłka. Po raz kolejny wypada mieć nadzieję na wyciągnięcie wniosków przez decyzyjnych.

Komentarz

Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
          Obradovic przypomina mi Descargę.
          Doświadczony boczny obrońca, z konkretnym CV, transfer przy powszechnym aplauzie jaki to kozak do nas przychodzi, badania lekarskie nie wykazujące problemów ze zdrowiem, zaraz po podpisaniu intratnego kontraktu - kontuzja przewlekła.
          Wielka pomyłka. Po raz kolejny wypada mieć nadzieję na wyciągnięcie wniosków przez decyzyjnych.
          W przypadku Descargi nie było tak, że przychodził zdrowy kot, a w przypadku Obradovicia połamany kot ?
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Był chyba kiedyś przepis, że Klub może rozwiązać kontrakt z zawodnikiem, jak ten zagrał w mniej niż 10% meczów pierwszej drużyny w danym sezonie.

Jeżeli Obradović ma 2-letni kontrakt, to może w ten sposób uda się tutaj wydać o roczną pensję mniej i w czerwcu go pożegnają i może stąd rezerwy, bo w to, że ktoś go wykupi od Nas zimą jakoś wątpię....

Komentarz

Przepisu nie kojarzę, ale coś mi się kołacze, że właśnie Obradović ma w kontrakcie zapis przewidujący jakieś bonusy (kasa/przedłużenie umowy/???) w przypadku występów w I drużynie (nie wiem czy nie chodzi nawet i jeden występ).
              Dlatego już dawno pisałem, że jak wyzdrowieje, to klub zamknie go w piwnicy, żeby przypadkiem sam się w trakcie meczu nie wpuścił z ławki na minutę na boisko.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Rozwiązanie Kontraktu przez Klub

Nowe przepisy przyznały również klubom prawo do jednostronnego rozwiązania kontraktu. Od teraz klub może rozwiązać kontrakt z zawodnikiem w następujących przypadkach;

Bez winy zawodnika, jeżeli:

– Zawodnik, za wyjątkiem bramkarza, wystąpił w mniej niż 10% oficjalnych meczów rozegranych przez Klub w rozgrywkach mistrzowskich i pucharowych w pierwszej drużynie seniorów w całym sezonie poprzedzającym sezon, w którym Klub składa oświadczenie o jednostronnym rozwiązaniu Kontraktu, pod warunkiem złożenia takiego oświadczenia w terminie 7 dni od daty rozpoczęcia okresu zmiany przynależności klubowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN;
                http://kancelariasportu.pl/rozwiazan...-pilkarskiego/

Komentarz

Patologia, za transfer tego Obradovica to Prezes powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za działanie na szkodę Spółki ... ludzie kupują 10 letnie auta na giełdzie i potrafią lepiej informacje na ich temat odszukać ! granda to co tu się odwaliło ...

Komentarz

czyli będzie go można odprawić po sezonie

Komentarz

i pewnie jakieś nowego kupić

Komentarz

Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                        Patologia, za transfer tego Obradovica to Prezes powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za działanie na szkodę Spółki ... ludzie kupują 10 letnie auta na giełdzie i potrafią lepiej informacje na ich temat odszukać ! granda to co tu się odwaliło ...
                        Akurat Mioduski to się znać na piłkarzach nie musi, co innego ta miernota Kucharski, który chyba sam żadnego zawodnika jeszcze nie znalazł.
                        Co ten matoł robi jeszcze na stanowisku, to powinno być pytanie do Mioduskiego.

Komentarz

Przecież to Mioduski zrobił ten transfer
                          Nie chciałbym skreślać Ivana Obradovicia, choć wiele osób to zrobiło. Jego transfer nie był przypadkiem czy łapanką. Zrobiliśmy dokładny wywiad w jego temacie. Rozmawiałem też z zaprzyjaźnionym szefostwem Anderlechtu. Jesteśmy nieco zdziwieni, że wszystko wygląda tak, jak wygląda. Mam nadzieję, że to splot niefortunnych wydarzeń.

Komentarz

Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                            Akurat Mioduski to się znać na piłkarzach nie musi, co innego ta miernota Kucharski, który chyba sam żadnego zawodnika jeszcze nie znalazł.
                            Co ten matoł robi jeszcze na stanowisku, to powinno być pytanie do Mioduskiego.
                            Miernota, nie miernota ale wszystkie pozostałe transfery z ostatniego okienka mu wypaliły.

Komentarz

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                              Miernota, nie miernota ale wszystkie pozostałe transfery z ostatniego okienka mu wypaliły.
                              Dokładnie, Kucharski zanotował całkiem niezłe okienko dlatego temat Obradovicia w ogóle mnie nie grzeje. Ot po prostu pomyłka. Fakt, że trochę zbyt kosztowna, ale może uda im się rozwiązać jakoś temat, skoro jemu tutaj nic się nie podoba (nawet relacji z trenerem nie ma dobrych). Bardziej wkurzają mnie takie transfery jak Agra czy Rocha.

Komentarz

Pracuję...
                              X