Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do rundy wiosennej 2020

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Del
  Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
  "Lubię sobie jebnąć piwo"

  Komentarz


  • Vuko dla PS:
   Myślę, że ściągniemy napastnika. W mediach padało kilka nazwisk, ale to nie wszyscy gracze, z którymi prowadzimy rozmowy. Działamy na kilku frontach. Oczywiście wolałbym, by już było po sprawie, ale rozumiem, że pewne rzeczy mogą się przeciągać. Nie bawię się w menedżerkę, tylko jestem trenerem. W tej chwili poza napastnikiem nie ma pozycji, na której koniecznie potrzebujemy wzmocnień. Nastał czas stabilizacji. Pozyskaliśmy Mateusza Cholewiaka. Różnie to komentowano, ale moim zdaniem był to przemyślany ruch. On zwiększy rywalizację na skrzydle, ale daje nam też pole manewru na pozycji napastnika. A jeśli będzie grał tak, jak w sparingu z FK Vo¾dovac, kiedy wszedł na ostatnie pół godziny i strzelił gola, nie wykluczam, że znajdzie się dla niego miejsce w pierwszej jedenastce. Trafił do nas również Piotr Pyrdoł. Ma spory talent, ale też zaległości, nawet w stosunku do naszych młodych zawodników. Przed nim sporo pracy, jeśli chodzi o przygotowanie organizmu do intensywności treningu.

   Komentarz


   • Mam nadzieję, że przygotowania były owocne i zawodnicy, którzy są w kadrze dadzą nam mistrzostwo.
    Natomiast jestem zdegustowany oknem transferowym. Akurat to letnie było ok. Ale zimowe, kiedy eksperci twierdzą, że właśnie wtedy w polskich warunkach należy przeprowadzać ewolucję/rewolucję składu (ze względu na krótką przerwę letnią i żeby zgrać nowych z drużyną na wiosnę przed pucharami w lato) zostało mocno zaniedbane.
    Przyszedł Cholewiak, totalny przeciętniak, który może grać na bokach obrony, na bokach pomocy i w ataku. Czyli brzydko mówiąc zapchajdziura. I Pyrdoł, czyli melodia przyszłości.
    Odszedł / odchodzi / wróci Niezgoda, czyli obecnie nasz najlepszy zawodnik, dający bramki. Nie ma go już blisko miesiąc, obecnie chyba już nikt nie wie dlaczego. Najpierw bajeczki o oczekiwaniu na pozwolenie na pracę. Potem jednak działacze Portland wyjawiają prawdę o problemach z testami medycznymi. Zabieg podobno mu zrobili i teraz co Jarosław porabia w Stanach ? Podpisują z nim ten kontrakt czy znaleźli wodę w kolanie albo dyskopatię ?
    Ten przedłużający się transfer blokuje podobno nam zakontraktowanie nowego napastnika, o którym nic nie wiadomo, bo lista nazwisk jest długa. Jeżeli ktoś będzie to już w trakcie rozgrywek, znając życie z zaległościami treningowymi (a jakże) i niezgrany z drużyną.
    Teraz jeszcze podstawowy bramkarz wyjechał na wycieczkę do Monaco (podobno). Tam też będą go badać przez miesiąc jak Jarka w USA ?

    Poza tym moim zdaniem pokpiono kwestię środkowego obrońcy, bo w razie absencji Jędzy lub Lewczuka (który swoją drogą formą nie imponował na jesieni) mamy tykające bomby w postaci Astiza, Remy i Wieteski (szkoda, że na tego ananasa nie znaleźliśmy kupca).

    Pozostaje nam liczyć na kunszt trenerski Vukovica i liczyć, że mimo indolencji kierownictwa klubu (prezesa i dyrektora sportowego zwłaszcza) doczłapiemy do mistrzostwa 2020 z tym co mamy w zespole.

    Darek oby to nie jeb.ło...

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
     Lewczuka (który swoją drogą formą nie imponował na jesieni)

     Komentarz


     • Solidny i twardy jak zwykle, ale szybkościowo kiepsko i kilka prostych błędów, które kończyły się zagrożeniem dla naszej bramki albo rzutem karnym (Śląsk, Widzew). Nadal Igor rulezzz, ale to już nie to samo co przed wyjazdem do Bordo.

      Komentarz


      • I jakiego stopera byś widział w zamian, który przez 25 meczów nie zrobi żadnego błędu?

       Komentarz


       • To już chyba zadanie pionu sportowego, żeby takiego stopera znaleźć. Nie ma stopera, który nie popełnia błędów. Ale dobrze byłoby mieć gościa, który nie będzie osłabieniem składu w razie absencji Jędrzejczyka lub Lewczuka, jak jest obecnie, gdy do składu wskakuje Wieteska lub Astiz.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
         I jakiego stopera byś widział w zamian, który przez 25 meczów nie zrobi żadnego błędu?
         van Dijka

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
          van Dijka
          Rado lubi to!
          "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
          Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
          Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
          Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

          Komentarz


          • Będą jakieś sparingi przed restartem?

           Komentarz


           • Gdzieś czytałem, że na sparingi nie ma zgody, ale może coś się zmieniło.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

            Komentarz


            • Póki co nic się nie zmieniło i nie będzie.

             Komentarz


             • Ja coś czuje, że to bedzie wyglądać jak sparingi. Trzeba było być naprawdę "koneserem" żeby oglądać ekstraklape w tv ale teraz to bez dwóch/ trzech nie będzie sensu podchodzić. Jezu jak sobie przypominam nasze sparingi przed sezonem ....

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
               Póki co nic się nie zmieniło i nie będzie.
               Eee tam, jak to nie będzie, a 26 maja z Miedzią to co jak nie sparing przed restartem

               Komentarz

               Pracuję...
               X