Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Wisła Płock [19. kol. Ekstraklasy 2019/20, 14.12.2019, godz. 20:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

To prawda, że swego czasu nie potrafiliśmy wykorzystywać prezentów, nie mniej od pewnego czasu po grze zespołu widać, że mają wpojone ów mityczne zapierdalanie i myślę, że tak jak w kilku ostatnich meczach, tak i w dzisiejszym nie odpuścimy ani na chwilę, by załadować Wiśle jak najwięcej bramek, tym bardziej, że mamy bynajmniej rachunki do wyrównania, choćby za to upokorzenie 1-4 u siebie.
    W Vuko pewnie też ten mecz jeszcze siedzi, bo to charakterny gościu.

Komentarz

Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
      Wiesz, że jak ktoś robi nam prezenty to nasze asy nie raz potrafiły się ośmieszyć i nie skorzystać z okazji.
      Oby nie dzisiaj, bo zagrałem z handicapem więc zaczynam liczyć od dwóch w górę.
      Nie chcę Cię martwić, ale historia lubi się powtarzać
      https://www.transfermarkt.pl/spielbe...ericht/2707301

Komentarz

Jeżeli rozliczenie za przyszły transfer Furmana dopełniło się w Płocku to dziś wygramy. Jeśli suma transferu wynosi więcej to mogą być cyrki. Mam nadzieję jednak, że układ jest jasny. 3 za 3.

Komentarz

Przede wszystkim to wygrać walkę w środku pola nie ma co ukrywać jak Furman dostanie trochę miejsca na 25 metrze od naszej bramki może być nieprzyjemnie.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
            drogi Kijku kiedys pisales rezolutnie i dowcipnie a teraz od 3-4 miesiecy siejesz nielogiczna nienawisc.
            Nielogiczna? Bardzo logiczna że względu na to co się dzieje w klubie. Fatalne zarządzanie, coraz słabszy poziom sportowy klubu, finanse wołające o pomste do nieba, reguralne sprzedawanie piłkarzy i do tego brak godnych następców co ma wpływ na brak pucharów przez ostatnie 3 lata, rozdmuchane do granic na wielu stanowiskach zatrudnienie, które się dubluje w obowiązkach.

To nie ma nic wspólnego z nienawiścią. Gdyby nie ja i może ze 2 osoby, to można by się z tego forum dowiedzieć, że w zasadzie wszystko jest super. Tzn Wiadomix, gawiedź wygodnie zrzuca winę za Bogusia a Mioduchowi i jego pieskom w klubie w to graj.

Jak zadałem pytanie gawiedzi, czy jest jakiś graniczny termin w którym zakończą obwinianie Bogusława tzn sory "niegodnego podania ręki" to każdy pali Jana i udaje, że nie widzi albo, że to on nie wie o co chodzi.
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

Ten sezon całkowicie
                na konto Mioducha

Komentarz

Od początku bardzo ofensywie.
                  Brawo Vuko.

Komentarz

Zamieszczone przez adaminho7 Zobacz posta
                    Ten sezon całkowicie
                    na konto Mioducha
                    No chyba że jednak będzie w pizdę i w PP i MP to wtedy znowu zgubi hasło do TT

Komentarz

Da się ten mecz obejrzeć gdzieś w internecie?!
                      Podrzuci jakiś dobry człowiek link na priv?
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

Posiada ktoś link do płynnego streamu?

Komentarz

Mecz pod pełną kontrolą to Antolić musiał odjebać frajerstwo dnia...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Antolić idiotyzm pierwszej kategorii, ale Vesović jest najbardziej tragiczny. Stolarski za niego.

Komentarz

Brawo Legia!
                              Brawo Vuko!
                              Brawo Niezgoda!
                              PS. Nie obyło się bez pewnych perturbacji (karny dla Wisły), nie mniej wszystko skończyło się zgodnie z planem i na ten moment mamy samodzielnego lidera Ligi jak i samodzielnego lidera strzelców, Jarosława....tak trzymać!
                              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No i pięknie. Pełna dominacja. Oczywiście nie obyło się bez nerwówki w postaci głupio sprokurowanego karnego. Co mi się podoba w naszej grze to ciągła chęć strzelania goli i duża ruchliwość graczy. Veso niech się uczy dogrywać w polu karnym od Karbownika.

Komentarz

Pracuję...
                                X