Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śląsk Wrocław - Legia [18. kol. Ekstraklasy 2019/20, 08.12.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Zacznij czytac jakie brednie (np. ten wyżej wymieniony bełkot o Lucostam) tu wypisują inni a nie tylko na siłę szukać czegoś wśród moich postów. Chociaż wiem, że wśród gawiedzi i fanów pudla dużo szacunku jak można się przyjebac do Kijka.
    co Ty byś zrobił bez tego Luquinhasa, Twój świat stałby się zdecydowanie bardziej smutny.

PS. I jak tam, gol Luquinhasa ze Śląskiem się liczy, czy też nie uznajesz, tak jak z Koroną?

Komentarz

....... Miałem już gotowy poscik jego wśród lebieg i owszem jak raz czy dwa to był trolling i naciągane to dziś absolutnie całkowicie zasłużenie by się tam znalazł......
      Stary, Ty już wygrałeś u mnie lebiegę sezonu dla komentujących. Szacun dla Ciebie za dużą wolę walki i wytrwałość.

Komentarz

• Kapitalna kontrola meczu, Sląsk nie zrobił ani sztycha. Karbownik to chłopak na którym można dużo zarobić, boję się że po sezonie mogą go opchnąć. Co do stylu gry od meczu z Lechem ,zaryzykuje stwierdzenie że grają najładniej od rundy jesiennej Magiery bodaj 2016 roku.

Komentarz

• I zapierdalają.....od pierwszej do ostatniej minuty jest ciąg na bramkę.
          Vuko się nie mylił

Komentarz

Zacznij czytac jakie brednie (np. ten wyżej wymieniony bełkot o Lucostam) tu wypisują inni a nie tylko na siłę szukać czegoś wśród moich postów. Chociaż wiem, że wśród gawiedzi i fanów pudla dużo szacunku jak można się przyjebac do Kijka.
            Mnie po prostu bardziej kłuje po oczach hipokryzja od bredni. Bo można mieć różne opinie, różnie oceniać zawodników, ale wypadałoby kierować się obiektywnymi kryteriami. Bo inaczej to jest zwykłe klęczenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
              Lukinias to jest kot. Trzeba przyznać że Vadisem to on nie jest ale jest znacznie lepszą wersją Odżicostam. Asysta drugiego stopnia, gol i ta sytuacja w której umiał się odnaleźć w polu karnym i oddał dwa strzały. Megakocur. Najlepszy obcokrajowiec ligi.
              O kurde, gdyby po każdym meczu był konkurs na kozaka i lebiegę z komentarzy, to tu już by było pozamiatane. Lubię i cenię Luquinhasa, nawet umiem napisać z pamięci prawidłowo jego nazwisko, ale stawianie go przed Vadisem…

A żeby zdobyć trochę szacunku wśród gawiedzi i fanów pudla, to jeszcze zapytam:
              Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Podtrzymuje to co glosilem, jeśli ten gość dla mnie przereklamowany okrutnie ale jeśli już on cokolwiek pokazuje to tylko w środku. Marnowanie miejsca dla niego ma skrzydle kosztem lepszych skrzydłowych których mamy.
              Zastanawiam się dlaczego nasz trener nie sadza go w takim wypadku na ławie, a w jego miejsce nie wpuszcza tych lepszych skrzydłowych, których mamy. Czy nie umie ocenić potencjału swoich zawodników i nie widzi takich oczywistości czy też jawnie sabotuje grę własnej drużyny? Słaby, głupi czy z Poznania?
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Ps. Mioduski,żeby Ci do łba nie przyszło sprzedawać zima Karbownika !!!
                Wg SE nie rozważają

https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...yBKs-768s.html
                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                  Mam nadzieję, że tego nie rozpatrywania ofert za Niezgodę poniżej 5 mln euro będą się trzymać. Bo o ile te 4 mln uważam za racjonalną z punktu widzenia oceny historii Jarka, o tyle o ile w klubie nie mają tajemnej wiedzy, że zaraz się może znowu rozlecieć, to nie powinniśmy się osłabiać w zimie przez oferty racjonalne a tylko takie nie do odrzucenia. Karbownik to osobna historia bo jeśli sam ma głowę na karku, to się skupi na graniu i zdobywaniu doświadczenia a Piekarskiemu powie, żeby mu ogarnął jakiś fajny nowy kontrakt u nas.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    Mam nadzieję, że tego nie rozpatrywania ofert za Niezgodę poniżej 5 mln euro będą się trzymać. Bo o ile te 4 mln uważam za racjonalną z punktu widzenia oceny historii Jarka, o tyle o ile w klubie nie mają tajemnej wiedzy, że zaraz się może znowu rozlecieć, to nie powinniśmy się osłabiać w zimie przez oferty racjonalne a tylko takie nie do odrzucenia. Karbownik to osobna historia bo jeśli sam ma głowę na karku, to się skupi na graniu i zdobywaniu doświadczenia a Piekarskiemu powie, żeby mu ogarnął jakiś fajny nowy kontrakt u nas.
                    Nie da się ukryć 5 mln euro za Niezgodę to oferta z tych nie do odrzucenia, wczorajszy mecz chyba pokazał że Kante jest zawodnikiem który daje możliwość gry kombinacyjnej oraz jest zawodnikiem ciężko pracującym w defensywie. Niezgoda jest zawodnikiem jednowymiarowym, typowy łowca bramek, na chwilę obecną chyba ciężej jest znaleźć zawodnika o charakterystyce Kante niż Niezgody. Takie moje skromne danie. Co do Karownika pełna zgoda, on ma czas, dać mu fajny kontrakt i niech pracuje, bo potencjał ma ogromny. Piekarski jest mądrym menadżerem i ma wyczucie kiedy zawodnik powinien zmienić otoczenie. Tam wspomniany jest też Majecki, wydaje się że on odejdzie po sezonie, zastąpić go chyba nie będzie trudno, mamy Muzyka gdy go bralismy był rewelacją ligi, kiedyś musi się pokazać, oraz Misztę o którym się mówi że przebija Majeckiego talentem.
                    Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      O kurde, gdyby po każdym meczu był konkurs na kozaka i lebiegę z komentarzy, to tu już by było pozamiatane. Lubię i cenię Luquinhasa, nawet umiem napisać z pamięci prawidłowo jego nazwisko, ale stawianie go przed Vadisem‌
                      Ciężko mi zgadywać, co autor cytowanego przez ciebie fragmentu miał na myśli.
                      Wydaje się, jednak że to bardziej przytyk (na ile celny - niech każdy sam oceni) w kierunku innego użytkownikia forum

Odczytałem, że Luquinhas VADISEM nie jest => chyba gorszy.
                      Jest lepszy od "odżidżicośtam" - to raczej bym odczytywał jako przytyk w stronę deprecjonowania wartości zawodnika poprzez nieprawidłową jego pisowanie.

Z drugiej strony klóci się to z pisaniem o "Lukiniasu".
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Nie będę ryzykował wchodzenia w meandry umysłu autora posta, szczególnie, że i na prostej drodze człowiek może się pogubić
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                          Nie da się ukryć 5 mln euro za Niezgodę to oferta z tych nie do odrzucenia, wczorajszy mecz chyba pokazał że Kante jest zawodnikiem który daje możliwość gry kombinacyjnej oraz jest zawodnikiem ciężko pracującym w defensywie. Niezgoda jest zawodnikiem jednowymiarowym, typowy łowca bramek, na chwilę obecną chyba ciężej jest znaleźć zawodnika o charakterystyce Kante niż Niezgody. Takie moje skromne danie. Co do Karownika pełna zgoda, on ma czas, dać mu fajny kontrakt i niech pracuje, bo potencjał ma ogromny. Piekarski jest mądrym menadżerem i ma wyczucie kiedy zawodnik powinien zmienić otoczenie. Tam wspomniany jest też Majecki, wydaje się że on odejdzie po sezonie, zastąpić go chyba nie będzie trudno, mamy Muzyka gdy go bralismy był rewelacją ligi, kiedyś musi się pokazać, oraz Misztę o którym się mówi że przebija Majeckiego talentem.
                          Nie mylmy techniki użytkowej ze zmysłem do gry kombinacyjnej. Kante jest dobrze wyszkolony, piłka raczej mu nie przeszkadza w grze, ale nie jest to zawodnik do koronkowych akcji w stylu Radović - Duda, czy Wolski - Ljuboja - Radović.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Takie poniedziałki to ja uwielbiam nie dość, że do roboty można z poniesioną głową wejść i innym podokuczać to jeszcze sobie poczytałem strony kibiców obcych drużyn i nie powiem "leją miód na moje serce" jak wyją

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                              Takie poniedziałki to ja uwielbiam nie dość, że do roboty można z poniesioną głową wejść i innym podokuczać to jeszcze sobie poczytałem strony kibiców obcych drużyn i nie powiem "leją miód na moje serce" jak wyją
                              A o co wyją, jeśli można spytać, bo przy żadnej z bramek dla nas nie było żadnej kontrowersji, więc wynik w żaden sposób nie został wypaczony, tak więc ciekaw jestem jaki jest powód...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                                Serio chcesz o to bic pianę?

Tam absolutnie nic nie było. Gvilia spaprał i na tym skończmy.

W marazmie ofensywnym na początku wyglądał on najlepiej. Teraz jak zaczął zespół cały coś grać to odstaje on w druga stronę.
                                Apropos potencjalnego karnego - też nie bardzo widziałem, żeby rywal miał wpływ na Gruzina.
                                Ale była taka sytuacja, gdzie Wszołek strzelał - piłka odbita w lewą stronę pola karnego, a tam gracz Śląska przepchnął Luquinhasa.
                                Wydawało mi się, że go popychał wysuniętymi rękami (nie, że gra bark w bark). Tam bardziej widziałbym karniaka - pod warunkiem, że dobrze widziałem te wyciągniete łapska.
                                Na powtórkach widziałem już tylko akcję Wszołka, a co chwile dalej - to nie pokazywali na powtórkach.
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X