Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Raków Częstochowa [7. kol. Ekstraklasy 2019/20, 01.09.2019, godz. 20:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Ponoć są gotowi do grania co trzy dni.
    To niech zapierda.lają.
    Za to biorą pieniądze.
    Ponoć ? Przecież już udowodnili, że są gotowi. zakładam 2max 3 zmiany. Niezgoda,Antolic i może Nagy.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Moim zdaniem niepotrzeba więcej chejtu, wszyscy razem na Legię, walczymy dalej, o Mistrza i PP.

Komentarz

Mam nadzieje że Vuko wystawi najsilniejszy skład, nie ma już kogo oszczędzać.

Komentarz

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
          Moim zdaniem niepotrzeba więcej chejtu, wszyscy razem na Legię, walczymy dalej, o Mistrza i PP.
          To nie hejt,tylko uzasadniona ktytyka.Hejt to jest jak się napisze "Mioduski ch*j",bez żadnego rozwinięcia.Natomiast pisanie,że Mioduski nie nadaje się na prezesa i szkodzi Klubowi,jest stwierdzeniem przykrego faktu.
          #MioduskiOut

Komentarz

Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
            To nie hejt,tylko uzasadniona ktytyka.Hejt to jest jak się napisze "Mioduski ch*j",bez żadnego rozwinięcia.Natomiast pisanie,że Mioduski nie nadaje się na prezesa i szkodzi Klubowi,jest stwierdzeniem przykrego faktu.
            O ile mogę zrozumieć chęć wyautowania Loka, to jak się ma ta "uzasadniona krytyka" do poczynań Vuko, skoro póki co drużyna z meczu na mecz spisuje się lepiej pod jego sterami, a wyautowanie spowoduje konieczność szukania jego nastepcy, niekoniecznie lepszego i co gorsza, zapewne budowę drużyny od początku pod nową wizję.

Komentarz

Sandro z tego co podają prawdopodobnie dzisiaj nie zagra.

https://redirect.viglink.com/?format...20a%2F121902-n

Komentarz

Sandro z tego co podają prawdopodobnie dzisiaj nie zagra.

https://redirect.viglink.com/?format...20a%2F121902-n
                #MioduskiOut

Komentarz

O ile mogę zrozumieć chęć wyautowania Loka, to jak się ma ta "uzasadniona krytyka" do poczynań Vuko, skoro póki co drużyna z meczu na mecz spisuje się lepiej pod jego sterami, a wyautowanie spowoduje konieczność szukania jego nastepcy, niekoniecznie lepszego i co gorsza, zapewne budowę drużyny od początku pod nową wizję.
                  Raptem tylko przegrał mistrzostwo i nie awansował do LE, jeszcze dajmy mu okazję zawalić PP i kolejne MP.

Komentarz

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...1d&oe=5E0941DE

Brak Kulenovicia jednak
                    q[-_-]p

Komentarz

Karbownik na lewej obronie... Vukovic robi krzywdę jednemu z najbardziej utalentowanych młodych zawodników, ręce opadają.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Wieteska ma dziś szansę pokazać się skautom...

Komentarz

Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                          Raptem tylko przegrał mistrzostwo i nie awansował do LE, jeszcze dajmy mu okazję zawalić PP i kolejne MP.
                          Przegrać mp to można jak się gra cały sezon a nie kilka ostatnich meczów. Jak w tym roku nie wygra to znaczy że je przegra;-)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Bracia poratujcie jakimś działającym linkiem. Nie mogę być dzisiaj na Łazienkowskiej...

Komentarz

Vuko, powinien zostać
                              pomimo porażki z Rangers widać, że jakiś pomysł na grę ma,
                              może defensywny, a może to była tylko gra na puchary, może zacznie grać ofensywnie w lidze,
                              z szatni jakoś mocno nie śmierdzi, nie zapowiada się, żeby miał napsuć w lidze
                              a nawet jeśli to wciąż jest to liga poł-amatorska, mistrza można zdobyć i wiosną startując z środkowych siedzeń z nowym wyscoutowanym trenejro

Komentarz

Zamieszczone przez Antisocial Zobacz posta
                                Bracia poratujcie jakimś działającym linkiem. Nie mogę być dzisiaj na Łazienkowskiej...
                                http://strims.world/LegiaWarszawaRak...a.php?source=2

Komentarz

Pracuję...
                                X