Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Śląsk Wrocław [3. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.08.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widzę, że zachodnią potęgę kupiły nie tylko tamtejsze jelenie, którym się co roku w sierpniu wydaje to samo, i zawsze to kończy się w ten sam sposób. Śląsk prowadzi z 8 drużyną poprzedniego sezonu, która żadnej ofensywy transferowej nie przeprowadziła. Więc to nie czyni z nich żadnej potęgi z którą remis u siebie miałby być sukcesem.

Komentarz

• A ja widzę, że usilne deprecjonowanie potencjału naszej drużyny stało się ważniejsze od kibicowania jej, wszak podobno na dobre i na złe, w imię zdyskredytowania osób decyzyjnych w klubie za wszelką cenę.

Komentarz

• Choć z drugiej strony to niezwykle miłe uczucie, gdy widzisz, że "potęga" okazuje się przeciętnym ogórem

Komentarz

• Łukasz Broź, najlepszy strzelec ekstraklasy, a w meczu z nami nawet nie pierdnął
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            A ja widzę, że usilne deprecjonowanie potencjału naszej drużyny stało się ważniejsze od kibicowania jej, wszak podobno na dobre i na złe, w imię zdyskredytowania osób decyzyjnych w klubie za wszelką cenę.
            Piszesz głupoty i tyle, zaczną grać , nikt niczego nie będzie deprecjonował, na razie to potencjał rozniósł Śląsk 0:0. Jak zwykle trzeba do zwykłej oceny meczy na które się nie da patrzeć dorabiać ideologie. Mało mnie interesuję kto tu jest prezesem, trenerem, napastnikiem, bramkarzem itp. Ma to funkcjonować i być miłe dla oka. Inaczej z 13 tys na stadionie zrobi się 10 a później 7. Tego chyba nie chcemy?

Komentarz

• Zwycięstwa chociaż dwoma bramkami - tego trzeba Legii Vukovicia, inaczej balon walnie i nastąpi zmiana trenera.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                Piszesz głupoty i tyle, zaczną grać , nikt niczego nie będzie deprecjonował, na razie to potencjał rozniósł Śląsk 0:0. Jak zwykle trzeba do zwykłej oceny meczy na które się nie da patrzeć dorabiać ideologie. Mało mnie interesuję kto tu jest prezesem, trenerem, napastnikiem, bramkarzem itp. Ma to funkcjonować i być miłe dla oka. Inaczej z 13 tys na stadionie zrobi się 10 a później 7. Tego chyba nie chcemy?
                Głupotą to jest ciągłe dopjerdalanie się do drużyny, która z meczu na mecz gra co raz lepiej, oczywiście jeszcze nie na miarę naszych oczekiwań, nie mniej jednak zauważalny postęp jest.
                Natomiast co do "potęgi", to trzeba przyznać, iż początek mieli błyskotliwy, zdecydowanie lepszy od naszego i ten wczorajszy wynik WKSu, który z nami nawet nie pierdnął mimo wszystko potwierdza nasz progres.

Komentarz

Pracuję...
                X