Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Śląsk Wrocław [3. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.08.2019, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Nagy rozpierdolił mózg wyrzutem z autu w ostatniej minucie. Żeby z autu wjebać piłkę w ręce bramkarza w tej sytuacji to trzeba być zarówno ofermą, jak i skrajnym debilem(z uwagi na sytuację w ostatniej minucie w Kielcach). Co do samego meczu, to niewątpliwie pod względem piłkarskiego abecadła nie był to taki kabaret jakiego się można było spodziewać, nie mniej jednak Pan za linią boczną po raz enty pokazał, że nie ogarnia i trzymanie go na stanowisku każdy kolejny mecz to działanie na szkodę spółki, czym powinien się zainteresować płokułatoł.

Komentarz

Ale radość Vuko po meczu... jakby conajmniej wygrał LM 🤔 miałem go za ambitniejszego gościa

Komentarz

Nie tyle wszystkie zmiany, co zdjęcie Gwili. Jeśli nie kontuzja, to zmiana fatalna, rozwaliła zespół.

Ale generalnie widać, że grają coraz lepiej, obrona wygląda bardzo solidnie - we wrześniu odpalą
        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
          Ale radość Vuko po meczu... jakby conajmniej wygrał LM �� miałem go za ambitniejszego gościa
          Też to właśnie zauważyłem. Co za dzban, dyscyplinarnie go trzeba wypier... i tyle w temacie.

Komentarz

Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
            Nie tyle wszystkie zmiany, co zdjęcie Gwili. Jeśli nie kontuzja, to zmiana fatalna, rozwaliła zespół.

Ale generalnie widać, że grają coraz lepiej, obrona wygląda bardzo solidnie - we wrześniu odpalą
            Gwilia to jedyna nadzieja na Europę(zwiększa szanse z ~1% na jakieś 5%) więc nie dziw się trenerowi. Jak przejebie puchary, to pewnie od razu poleci, więc robi co może by wytrwać jak najdłużej. Poza tym jak zajedzie gruzina i ten złapie kontuzje, to dopiero będziemy w dupie.

Komentarz

Nareszcie dobra wspolpraca Martinsa z Gwilia. Majecki bezrobotny. Obrona bardzo dobrze, moze troche Stolarski w pierwszej polowie dawal ciala, ale w drugiej solidnie. Gramy bez skrzydel i nie ma pilek do napastnika. Po zmianach, skonczyla sie gra po ziemii. Zaczal sie zamet. Progres w porownaniu z tym co bylo ostatnio oczywiscie widoczny, ale caly czas jest to wielkie gowno. Mam nadzieje, ze to czesc wielkiego planu - przetrwac lato w pucharach.
              „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                Ale radość Vuko po meczu... jakby conajmniej wygrał LM ïż½ïż½ miałem go za ambitniejszego gościa
                Co zrobil, bo nie widziałem? Celebrował remis? Przybijał piąteczki?

Zmiany wyglądały mniej więcej tak:
                Wchodzi Nagy za Gvilie. Jest dalej Luquinhas na lewej, Novi na prawej, a Nagy gra w sumie nie wiadomo gdzie, ale bliżej lewej strony.. Nikogo na "10".
                Kule za Niezgodę to 1:1
                No i na koniec Kante za Kanarka. Chyba powinno tu być klasyczne 442, przynajmniej tak nazwiska wskazują, tymczasem przyklejony do lewej linii bocznej w ostatnich minutach był.. Antolic (lol?), Nagy bliżej lewej, ale dalej **** wie gdzie, a Kante biegał wszędzie..(odgrywający?)

Chciałbym żeby ktoś poprosił pana trenera o kilka zdań wyjaśnień na temat zmian.
                Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Dokładnie. Uśmiech i piąteczki. Zadziwiło mnie to.

Komentarz

Trenejro już ciśnienia nie trzyma.
                    https://twitter.com/RealMisterX/stat...560546310?s=19

Komentarz

Ten uśmiech to była reakcja na "Legia grać, ***** mać"

Komentarz

Wychodzi na to,że kolejnym po Kuchym który nie zapierdal jest Carlitos tylko nie chciał odchodzić więc pan trener inaczej go ujebie....

Sam mecz nawet nawet do momentu zmian wyglądał ok ale nadal czegoś brakuje albo kogoś...
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                          Co zrobil, bo nie widziałem? Celebrował remis? Przybijał piąteczki?
                          Uśmiech od ucha do ucha jakby LM wygrał.

Komentarz

Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
                            Uśmiech od ucha do ucha jakby LM wygrał.
                            Usmiech raczej nerwowy wiec nie ma sensu sie przypieprzac na siłę.
                            Mielismy z 10 minut gry nawet niezłej, kiedy zamknęlismy Slask na ich połowie.
                            Legia Legia Warszawa

Komentarz

Koprowiak na tt
                              Jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała dziś słabo, to obawiam się, że nigdy nie zagra dobrze – stwierdził po meczu ze Śląskiem trener Legii Aleksandar Vuković. Hmmm...

Jest na sali lekarz?!

Komentarz

Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
                                Koprowiak na tt
                                Jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała dziś słabo, to obawiam się, że nigdy nie zagra dobrze – stwierdził po meczu ze Śląskiem trener Legii Aleksandar Vuković. Hmmm...

Jest na sali lekarz?!
                                Niech on już odejdzie i się nie kompromituje.Remis u siebie,a ten zadowolony.Bo przecież zawsze mogli przegrać.A strata do lidera rośnie...
                                Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X