Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do sezonu 2019/2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Pamiętajcie, że brazylijczycy są w trakcie sezonu więc różnica w przygotowaniu fizycznym musiała być widoczna.

Komentarz

Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
      Nie ma co udawać,że jest wszystko super.Jest bardzo źle,a jeszcze wiele wskazuje,że znowu Mioduski sprzeda kluczowego zawodnika przed samym startem sezonu.
      A kiedy poprzednio Mioduski to zrobił?

Komentarz

Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
        W sumie racja,wtedy rządził jeszcze Leśny,mój błąd.Ale to nie zmienia faktu,że to słaby pomysł.Takie ruchy powinny być robione możliwie najszybciej,żeby był czas na znalezienie i aklimatyzację następcy.
        #MioduskiOut

Komentarz

Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
          Kilka tygodni temu - sprzedał Szymańskiego
          No i nie przedłużył z Kucharczykiem...

A tak bardziej na poważnie - jak odchodził Odidja-Ofoe, to już Lesnego w klubie nie było, aczkolwiek - ten transfer rzeczywiście nie wynikał tylko z pomysłów Miducha, ale z dzęntelmeńskiej umowy miedzy Leśnym a zawodnikiem.
          Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

06.07.2019 o 17.00 otwarty sparing z Pogonią Siedlce na Ł3.

Komentarz

Brzmi dobrze, za Legia.net

W Austrii mamy przyjemność obserwować nowe otwarcie. Zmiany zaszły zarówno w drużynie, jak w i sztabie szkoleniowym. Wszyscy się wzajemnie poznają – nie tylko na boisku. Tworzy się nowy zespół.
              Nowym specem od przygotowania fizycznego został Łukasz Bortnik – człowiek o bogatym CV, szybko znalazł wspólny język z piłkarzami. Nie ma problemów z komunikacją – mówi po polsku, angielsku i po hiszpańsku. Wkrótce zaprezentujemy obszerny wywiad ze szkoleniowcem. Jeszcze szybciej w zespół wkomponował się Jan Mucha, który jak sam przyznaje pracuje z człowiekiem, który jest dla niego jak drugi ojciec – Krzysztofem Dowhaniem. Bardzo fajnie wygląda też praca wykonywana przez Aleksandara Radunovicia, który wszelkie polecenia przekazuje zawodnikom w dwóch językach – polskim i angielskim.
              Na treningach po raz pierwszy od dwóch lat pojawiła się indywidualizacja pracy – poprawiane są rzeczy, które u danego piłkarza najbardziej szwankują. Są podziały na grupy i praca nad różnymi aspektami gry w poszczególnych formacjach. Wróciły w końcu schematy gry. Oczywiście to wszystko trzeba jeszcze przenieść z treningów do meczów o stawkę. A to nie zawsze jest proste. Jeśli się jednak uda, to gra będzie wyglądała naprawdę ciekawie.
              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Jak za Berga.
                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Skarpetki mi się kojarzą od razu

Komentarz

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                    Jak za Berga.
                    Piotr Kamieniecki
                    @PKamieniecki
                    Czym dłużej obserwuję treningi w Leogang, tym bardziej czuję jakbym nieco cofnął się w czasie do obozu w... Leogang, lecz tego za kadencji Berga. Treningi dla poszczególnych formacji, indywidualizacja, dużo taktyki. #LegiaAustria2019
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Z tym Bergiem aż tak bym nie przesadzał i tonował emocje. Za Berga to było wałkowane non stop przez wiele treningów, a za Vuko na razie widzę zalążek i wycinek takich działań.

Nie udzielałem się w temacie przygotowań, bo ciągle zastanawiam się jak ocenić to co oglądam - mam z tym problem. Warka jakoś mnie nie przekonała, w Austrii jest lepiej. Jest spokojnie, jest atmosfera, jest praca, nie ma spin, jest nowe rozdanie w drużynie + widać i słychać, że piłkarze "miło" wspominają Troię, ale ta drużyna jest sporą niewiadomą. Może to dobry znak, bo nie oczekuję cudów.

Wzmocnieniem wydaje się być Gwilia. Jędza super poziom trzyma, bronić pewnie będzie Majecki. Trudno zgadnąć jak zostanie zestawiona obrona, bo trochę to jest poprzestawiane. Niby "Vuko" tłumaczy, że Jędza na środek, a we wszystkich treningach gra na lewej, choć to pewnie efekt braku Luisa Rochy. Lewczuk piłkarsko dobrze. Novikovas chyba musi chwilę się przestawiać. Remy jakoś elektrycznie, Cafu też bez błysku. Jestem daleki od zachwycania się Agrą. Antolić i Martins ok (możliwe, że oni będą pewniakami).

Komentarz

Łatka "wygranego przygotowań" to od lat pocałunek śmierci

Komentarz

Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                          Z tym Bergiem aż tak bym nie przesadzał i tonował emocje. Za Berga to było wałkowane non stop przez wiele treningów, a za Vuko na razie widzę zalążek i wycinek takich działań.

Nie udzielałem się w temacie przygotowań, bo ciągle zastanawiam się jak ocenić to co oglądam - mam z tym problem. Warka jakoś mnie nie przekonała, w Austrii jest lepiej. Jest spokojnie, jest atmosfera, jest praca, nie ma spin, jest nowe rozdanie w drużynie + widać i słychać, że piłkarze "miło" wspominają Troię, ale ta drużyna jest sporą niewiadomą. Może to dobry znak, bo nie oczekuję cudów.

Wzmocnieniem wydaje się być Gwilia. Jędza super poziom trzyma, bronić pewnie będzie Majecki. Trudno zgadnąć jak zostanie zestawiona obrona, bo trochę to jest poprzestawiane. Niby "Vuko" tłumaczy, że Jędza na środek, a we wszystkich treningach gra na lewej, choć to pewnie efekt braku Luisa Rochy. Lewczuk piłkarsko dobrze. Novikovas chyba musi chwilę się przestawiać. Remy jakoś elektrycznie, Cafu też bez błysku. Jestem daleki od zachwycania się Agrą. Antolić i Martins ok (możliwe, że oni będą pewniakami).
                          Woytek, a mógłbyś się podzielić wrażeniami odnośnie pracy nowych nabytków w sztabie? Głównie mam na myśli Bortnika i Radunovicia. Dzięki

Komentarz

Jest transmisja ze sparingu z Rumunami?

edit: juz znalazlem na youtubie:

https://www.youtube.com/watch?v=shXaz340-5c
                            Moin, moin was geht?

Komentarz

A jak się prezentuje Jodłowiec? Ma szansę powalczyć, czy raczej będzie opcja awaryjną? @Woytek

Komentarz

Co wyprawia ten Jędrzejczyk w defensywie to głowa mała..
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X