Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do sezonu 2019/2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Spokojnie. Dzisiaj nas sprowadzą na ziemię.

Komentarz

Viktoria grała dotychczas 3 sparingi wszystkie wygrane dość łatwo:
      22.06 Liptovsky Mikulas 1-4 Viktoria Plzen
      19.06.2019 Viktoria Plzen 2-0 Banik Sokolov
      15.06.2019 Viktoria Plzen 5-2 Jiskra Domazlice

Dzisiaj grają dwa sparingi o 11.30 z FC Univ Craiova (spadli z drugiej ligi do trzeciej) i o 16.30 z nami, wiele wskazuje że z nami wyjdzie najmocniejszy skład, ja bym tak chciała. Czy nas sprowadza na ziemię, być może, nie wiem czy nie było by dla nas lepiej dostać oklep, bo u nas tak to wygląda że jak są fajne wyniki to za chwilę w drużynie następuje rozluźnienie.
      Dotychczas sparingi z Viktorią wyglądały tak:
      01.02.2018 Legia Warszawa 1-5 Viktoria Plzen
      31.01.2016 Viktoria Plzen 2-2 Legia Warszawa
      24.01.2015 Viktoria Plzen 1-2 Legia Warszawa

Wszyscy pamiętamy oklep z przed półtora roku w fatalnym stylu, wtedy byliśmy po nowatorskim przygotowaniu do sezonu za oceanem. Teraz wygląda to dość normalnie, porażka jest realna, ważne by nie było stylu jak ostatnio w meczu z Viktorią, ale boisko zweryfikuje. Ja liczę na zupełnie inny mecz niż 1,5 roku temu, wynik nie jest istotny obecnie, ale już styl gry jak najbardziej.

Komentarz

Graja w pilke z Victoria, podaoba mi sie .
        Moin, moin was geht?

Komentarz

Hlousek przy tym golu to chyba nie wiedział, ze już w Legii nie gra.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
            Pamiętaj tylko o tym, że to dziś drugi mecz Czechów
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
              Gruzin fajne ale widać jeszcze z Martinsem nie zgrany (byli często w tym samym miejscu po piłke). Sanogo tak surowy że aż muczy. Widać że na 10-ce Carlitos potrzebuje kogoś z przodu kto wygra piłkę... ten same przegrywał. Zobaczymy... im dalej w las tym więcej drzew.

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Pamiętaj tylko o tym, że to dziś drugi mecz Czechów
                Dzieki za sprowadzenie na ziemie . No ale mimo wszystko fajnie sie patrzy.
                Moin, moin was geht?

Komentarz

Agra z wolnego w okienko.

Komentarz

Wiadomo, ze sparing i wynik niewazny ale... Z Victoria Pilzno zaladowac 3 bramki, fiu fiu...
                    Jakis czas temu o ile mnie pamiec nie myli gralismy z nimi podczas letniego zgrupowania i zgwalcili nas chyba 4-1 czy jakos tak.

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                      Wiadomo, ze sparing i wynik niewazny ale... Z Victoria Pilzno zaladowac 3 bramki, fiu fiu...
                      Jakis czas temu o ile mnie pamiec nie myli gralismy z nimi podczas letniego zgrupowania i zgwalcili nas chyba 4-1 czy jakos tak.
                      5:1 za Jozaka
                      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Agra kozak dziś.
                        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Zaczynam się martwić tymi wynikami , takiego otwarcia w sparingach to nie pamiętam w ostatnich latach, tym bardziej że rywale nie są ogórkowi, a na pewno nie dzisiejszy rywal, który nas zmasakrował i ośmieszył 1,5 roku temu. Wiem że Czesi kilka godzin wcześniej grali już mecz jeden, my graliśmy za to wczoraj. Wiadomo to sparingi, wynik schodzi na drugi plan, ale styl gry się bardzo podoba, dyscyplina taktyczna, widać że wiedzą co mają grać na boisku i wychodzi na to że ten styl gry jest skuteczny. Aż strach się bać co będzie dalej.

Agra, jeszcze za wcześnie aby pisać pochwały, ale jeśli Vuković przywróci do życia piłkarza który wydawało się będzie w ostatnich latach w ścisłej czołówce piłkarskich niewypałów, to już za to trzeba bić brawa będzie Vuko.
                          Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Liga Mistrzów pewna.

Lato 2006, Dariusz Wdowczyk, obóz we Francji, sparingi z Marsylią czy PSG...

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                              Victoria grała dzisiaj też sparing o 11:30

Komentarz

Dobry wynik. Fajna gra Agry, widać że mu się chce. Ogólnie skrzydła na chwilę obecną to mamy imponujące

Ps. Mógłby się Jeleń tak nie podniecać podczas komentowania bo to trochę żałosne jak po 20 minutach gry Astiza każe pukać się w pierś tym co krytykowali jego kontrakt
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X