Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do sezonu 2019/2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Sama spłata Skarbca we wrześniu to chyba ok 2.5mio euro
    Skarbiec zrolują i po problemie.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Jak wyglądają przygotowania dużo biegają ,zajęcia z piłkami czy wygląda to jak rytmika w przedszolu?
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Dziś pierwszy sparing, jutro drugi z Pilznem. Ten drugi ciekawszy, ciekawe jak Vuko zestawi skład na oba. Teoretycznie jutro powinien być mocniejszy, bliski podstawowej jedenastki.
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Okazuje się że z dzisiejszego sparingu też jest transmisja, mecz można obejrzeć tutaj:

https://www.laola1.tv/de-at/livestre...fk-pribram-lde

Komentarz

kopanina ale Niezgoda i Cafu po bramce, aktywny Agra!

Komentarz

A czego się można spodziewać po pierwszym sparingu ? Właśnie kopaniny, dla Priblam to już chyba 5 sparing w 8 dni, widać że do świeżości im daleko, my dotychczas bez meczu, same treningi z tego duża część to praca nad kondycją. Brakuje nam kilku zawodników, więc wygląda to jak wygląda. Cieszy na pewno skuteczność i Agra w gazie , jeśli Vukovic przywróci go do piłkarskiego życia i będzie tej drużynie przydatny to już będzie można zapisać pierwszy sukces na konto trenera.

Komentarz

Gvilia niezle zaczyna gol i asysta jak narazie, Carlitos malo widoczny

Komentarz

Póki co to można powiedzieć tylko tyle że większości piłkarzy chce się chcieć.Zobaczymy co będzie dalej.

Komentarz

Chwalą Agre! Forumka w szoku

Komentarz

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                      Raptem dwa wpisy... więc daj na wstrzymanie jak w lidze zacznie kopać do swoich to może i go forumka pochwali.
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                        Jak dla mnie to może być najlepszym zawodnikiem sezonu. Niech się ogarnie.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Jeżeli Agra przebije się do pierwszego składu, to będę w ciężkim szoku, bo już dawno nie widziałem tak fatalnego wejścia do drużyny jak w jego wykonaniu. To już nawet Ojamaa potrafił w pierwszych spotkaniach oszukiwać oko, a Agra z każdym kolejnym zagraniem powodował, że człowiek miał ochotę wyjść na dłuższy spacer. Tak czy siak jeśli ma się okazać, że nasz portugalski kurdupel coś tam potrafi, to nie mam nic przeciwko

Komentarz

Nie oglądałem tego sparingu ale bramki całkiem fajne a nie jakieś tragiczne farfocle, co sprawia, że mój poziom optymizmu nieco wzrósł mimo tego, że poprzeczka zbyt wysoko nie była zawieszona.
                            Słowacy z którymi graliśmy są dużo słabsi od tych tuzów z Gibraltaru?

p.s. Przy jednej bramce mignął w kamerze Agra, na dużej prędkości przejął i odegrał piłkę, która zaraz znalazła się w bramce, to chyba jego największe osiągnięcie w Legii które widziałem odkąd przyszedł, oby tak dalej ...
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Nie oglądałem tego sparingu ale bramki całkiem fajne a nie jakieś tragiczne farfocle, co sprawia, że mój poziom optymizmu nieco wzrósł mimo tego, że poprzeczka zbyt wysoko nie była zawieszona.

p.s. Przy jednej bramce mignął w kamerze Agra, na dużej prędkości przejął i odegrał piłkę, która zaraz znalazła się w bramce, to chyba jego największe osiągnięcie w Legii które widziałem odkąd przyszedł, oby tak dalej ...
                              Za Klafuricia też fajne bramki padały na początku. W superpucharze z Arką, z Corkami...

Komentarz

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                                To było Czesi. Nie takie ogórki, ale było po całym tygodniu sparingów, więc nie ma co oceniać.

Komentarz

Pracuję...
                                X