Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do sezonu 2019/2020

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • A taki rzeczony Karbownik, czy Rosołek to tacy dużo gorsi od tego szrotu co gra w podstawce? Przynajmniej młodzi Polacy by pograli. W dupie i tak jesteśmy i będziemy.

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
   A taki rzeczony Karbownik, czy Rosołek to tacy dużo gorsi od tego szrotu co gra w podstawce? Przynajmniej młodzi Polacy by pograli. W dupie i tak jesteśmy i będziemy.
   Ta nasza młodzież to chyba trochę grywa w rezerwach, które niczym nie wyróżniają się w III lidze. Więc bym uważał z tym gadaniem, że gorzej nie będzie.
   "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

   Komentarz


   • Legia zagra sparing z Dinamem Mińsk

    W sobotę 12 października o 14:00 odbędzie się sparingowy mecz Legii z Dinamem Mińsk. Spotkanie będzie zamknięte dla publiczności oraz przedstawicieli mediów. Będzie to tydzień przerwy w rozgrywkach Ekstraklasy na mecze reprezentacji w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

    Przed rokiem na podobny sparing w tym okresie zdecydował się Ricardo Sa Pinto. Przed spotkaniem z Dinamem Legia zmierzy się w lidze na wyjeździe z Piastem Gliwice (6 października), a w najbliższą sobotę podejmie przy Łazienkowskiej 3 gdańską Lechię.

    Dinamo Mińsk zajmuje obecnie 4. miejsce w białoruskiej ekstraklasie.
    https://legionisci.com/news/78969_Le...mem_Minsk.html
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

    Komentarz

    Pracuję...
    X