Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lechia Gdańsk - Legia [33. kol. Ekstraklasy 2018/19, 27.04.2018, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Niestety, ale Vuko jest skażony polską myślą szkoleniową.
    Dla niego też to jest egzamin, moim zdaniem w meczach z potencjalnie najsilniejszymi rywalami(mam na myśli ekstraklasę bo w europie to są cieniasy) musimy wygrywać. Kalkulować to możemy ze Sportingiem albo Realem a nie z Lechią.
    Choć z drugiej strony też zdaję sobie sprawę że kiedyś musi nadejść sezon w którym mistrza nie zdobędziemy.

Komentarz

Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
      Dla niego też to jest egzamin, moim zdaniem w meczach z potencjalnie najsilniejszymi rywalami(mam na myśli ekstraklasę bo w europie to są cieniasy) musimy wygrywać. Kalkulować to możemy ze Sportingiem albo Realem a nie z Lechią.
      Choć z drugiej strony też zdaję sobie sprawę że kiedyś musi nadejść sezon w którym mistrza nie zdobędziemy.
      Mistrz jest najważniejszy, wiadomo. Ale - skoro zaraz po mistrzostwie mamy puchary, gdzie LM zaczynamy od 1 rundy z początkiem lipca a LE dopiero od 20 któregoś to ta przerwa mogłaby być zbawienia do zbudowania formy i powalczenia o grupę LE (mamy wszędzie rozstawienia). Kto to wie czy taki katharsis nie jest nam potrzebny?
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Jazda z ******* i tyle temacie. Pitbull w kurnik i wracać z liderem.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Jazda z ******* i tyle temacie. Pitbull w kurnik i wracać z liderem.
          Proste ja drut.
          Pokazać kto jest mistrzem od 3 lat.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Głowa będzie najważniejsza. Umiejętności mamy wyższe. Wszystko rozegra się już przed meczem. Jeżeli wyjdziemy jak po swoje grając od początku na pełnej koncentracji musi się udać.
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
              Kalkulacja nie wchodzi w grę(remis). Musimy wyjść i wygrać, zagrać ofensywnie, jeśli już zdarzyło by się tak że nie zdobędziemy mistrzostwa grając ofensywnie to jakoś to przeboleje. Nie biorę pod uwagę dzisiaj żadnej kalkulacji. Trochę obawy mam co do Cierzniaka.
              Jestem tego samego zdania, gdyż gdy przegramy dzisiaj bądź nie zdobędziemy Mistrza po ambitnej otwartej grze do przodu bez kalkulacji, to znaczy, że jednak nie zasługujemy w tym roku na tytuł, a i sam żal z tego powodu będzie mniejszy aniżeli w przypadku, gdy zagramy bojaźliwie i kunktatorsko, bo zawsze pozostanie z tyłu głowy pytanie, co by było, gdybyśmy jednak nie kombinowali, a że najlepszą obroną jest atak, tak więc Panie Vuko poproszę o pełną moc dzisiaj, bez żadnych ceregieli typu....może się ktoś z Lechii potknie i wystawi Lopezowi niechcący do pustaka w 90-tej min

Komentarz

Nie chce mi się wierzyć, że mistrzostwo może zdobyć drużyna, w której podstawowym składzie wychodzą : Nalepa, Augustyn, Fila, Kubicki, Łukasik, Makowski.
                Jeśli Legia nie wygra w kluczowym meczu z takimi ogórkami (którzy dodatkowo za chwilę mają finał PP) to lepiej piłkarze niech nie wracają do Warszawy. Także krótko i na temat :
                Zapierd@lać po mistrzostwo !

Komentarz

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                  Mistrz jest najważniejszy, wiadomo. Ale - skoro zaraz po mistrzostwie mamy puchary, gdzie LM zaczynamy od 1 rundy z początkiem lipca a LE dopiero od 20 któregoś to ta przerwa mogłaby być zbawienia do zbudowania formy i powalczenia o grupę LE (mamy wszędzie rozstawienia). Kto to wie czy taki katharsis nie jest nam potrzebny?
                  w ogóle może lepiej zająć 4/5 miejsce i odpuścić puchary przecież trzeba się przygotować do następnego sezonu. Czytam i nie wierzę jakie głupoty można wypisywać.

Komentarz

Będzie oczywiście remis, a potem niedziele cudów. Przecież to Ekstraklasa.

Komentarz

Słabo to wygląda po środzie ,ale na wygranie ligi pracuje się cały sezon ,złość siedzi w głowie po roku 2012 czy 2015.
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Mam cały czas w pamięci poprzedni mecz w Gdańsku i obie drużyny miały ogromne kupy w majtach. Jeśli dzisiaj nasza kupa będzie dostatecznie mniejsza (lub w ogóle jej nie będzie) od ichniejszej, to będzie dobrze, ergo tylko gra ofensywna od 10-15 minuty meczu do 95, inaczej słabo widzę ... pierwszy kwadrans zostawiam na przetarcie i nie napiszę czego
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Medeiros na ławce. Ciekawe czy kontuzja jakas, taktyka, czy coś odwalił.

Komentarz

Jeśli nie kontuzja to kompletna głupota. I jeszcze ten Szymański...
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Skrzydła wyglądają słabo. Nadzieja w Hamie, Martinsie i Carlitosie. Ciekawe jak będzie wyglądała współpraca Kuchy-Rocha, bo przydała by się taka opcja.

Komentarz

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Jeśli nie kontuzja to kompletna głupota. I jeszcze ten Szymański...
                                I tak, i nie. Jeśli wynik byłby niekorzystny musimy mieć na ławce kogoś kto da impuls do lepszej gry. Szymański z ławki takiej jakości nie daje
                                Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

Pracuję...
                                X