Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• BlackAdder
    odpowiedział(a)
    A ja kocham własne podwórko . Mistrz Mistrz Legia Mistrz!

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    ten wątek, 12.09.2019, 08:38:

Zamieszczone przez pollack
    Skoro trener pozbył się "grupy trzymającej władzę", dostał nowych zawodników, cieszy się zaufaniem władz... Mistrzostwo zapewnimy sobie na 3, 5 czy 8 kolejek przed zakończeniem sezonu?
    Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Myślę, że niekoniecznie każdy z elementów tego pytania ma wpływ na ostateczny wynik. Mi wystarczy na 2 kolejki przed końcem

Brawo Vuko!
    Należy jednak pamiętać, że w tym sezonie to pozostałe ligowe drużyny nie dojechały. Legia ma raptem 1 pkt. więcej niż rok temu po 35. kolejkach.
    Dobrze, że trener głośno mówi o 5 wzmocnieniach pokroju Mladenovicia. Albo chcemy atakować puchary, albo znów pozostanie zabawa na własnym podwórku.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Zacznie przygotowania do następnego sezonu, potknie się i znów miesiąc przerwy.

Zostaw komentarz:

• snorri
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Novikovas to się wykurował?
    Mówił o tym Vuko przed meczem z Cracovią, że Novikovas już trenuje, ale potrzeba mu dwa tygodnie aby był gotowy do gry, więc raczej nie będą ryzykować i w tym sezonie już go nie zobaczymy.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Novikovas to się wykurował?

Zostaw komentarz:

• gzik
    odpowiedział(a)
    Problemem jest brak skrzydeł a nie środek pola czy atak. Luqi gra na boku bo nie ma nikogo innego na tą pozycję. Vesovic, Nowikovas kontuzje, Wszołek bez formy, Cholewiak to może coś pomóc jak z ławki wejdzie, ktoś jeszcze? W dodatku rotować trzeba a tu nie ma nawet kogo w podstawowym wystawić.

Zostaw komentarz:

• Peacemaker
    odpowiedział(a)
    Co da zmiana ustawienia ? Nic. I Górnik i Cracovia pokazała że wystarczy im skrócić pole gry i już nie potrafią z tego wyjść. Dobrze że słynny Waldek z Gliwic na to nie wpadł i postanowił pograć otwarta piłkę bo by nas znowu rozwalili ze 2:0.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Gvilia powinien grać na pozycji Antolicia póki jest kontuzjowany. Natomiast na 10 powinien być ruchliwy Luqi. Na szpicy na dzień dzisiejszy powinien grać Rosołek, Pekhart jest mega bezproduktywny , nie ma dośrodkowań, nie ma Pekharta.

Zostaw komentarz:

• Werten
    odpowiedział(a)
    Trenera poznaje się po tym jak zabraknie dwóch, trzech graczy i mimo wszystko ze słabszym składem znajdzie sposób na rywala. U Vukovica włącza się - zamiast jakiegoś pomysłu -tryb dramat, który za chwile może skończyć się tragedią, co jest nie do wyobrażenia mimo wszystko. Czy ten skład jest aż tak dramatyczny? Jest Luqi, jest Wszołek, Karbownik, Slisz mógł się wykazać, Martins. Pekhart asem nie jest, ma jednak atuty, których nawet nie próbujemy ostatnio wykorzystywać. Karbownik tak jak Luquinhas marnuje się na nie swojej pozycji. Bez przesady z tym ch.ujowym składem - gramy w Ekstraklasie. Inni mają jeszcze słabszy, Poza tym przy wyrównanych składach w dużych klubach, w gigantach ligowych w poszczególnych krajach, wartością dodaną jest przede wszystkim trener, a nie jeden czy dwóch dodatkowych grajków. To powinna być główna przewaga oprócz składu. A czy jest? Czy wręcz odwrotnie - tylko zamieszanie i gadka o walce, a nie wartość dodana?

Zostaw komentarz:

• Bootleg
    odpowiedział(a)
    Panie Vuko. Zacznij chłopie wyciągać wnioski ze swoich błędów (tak, swoich) i przestań być uparty jak osioł bo inaczej długo na stołku nie zostaniesz. Wystawianie Gvili na kierownicy to zły pomysł i tu już nie trzeba się w tym utwierdzać. Upór to czasami dobra cecha, ale w nadmiarze kończy się źle. Poza tym jeżeli mamy w drużynie plagę kontuzji to może było zagrać trochę zawadiacko i puścić na mecz z Lechem Włodarczyka, Mosóra czy Pyrdoła a dac z 5-6 kluczowym zawodnikom odpocząć przed pucharem. Zagraliśmy w Poznaniu pierwszym garniturem i w cymbał. W pucharze to samo... No coś tu poszło w ch... nie tak

Zostaw komentarz:

• mekiss
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Po jaką cholerę on się uparł na Gvilię na 10 to ja nie mam pojęcia...
    Bo jest uparty i tyle, to samo bylo z Kulenoviciem

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Po jaką cholerę on się uparł na Gvilię na 10 to ja nie mam pojęcia...

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Luqi dalej na lewej mańce matoł dalej swoje tak jak na początku sezonu irytował powolonym Kulenoviciem w ataku tak teraz motor napędowy ustawia na skrzydle. Szykujmy się na 120 minut hardkoru.

Zostaw komentarz:

• Gelo85
    odpowiedział(a)
    I ta statystyka akurat wygląda dla Vukovica fatalnie i jednak zawstydzająco. Ale poprawi się jak wygramy teraz 3 mecze.

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Średnia punktów na mecz trenerów Legii w rundzie finałowej:
    2,67 - D. Klafurić
    2,29 - H. Berg
    2,14 - J. Magiera
    1,86 - S. Czerczesow
    1,18 - A. Vuković
    0,00 - R. Jozak (1 mecz)

Zostaw komentarz:

Pracuję...