Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i to jest Legia Vukovicia Ze Śląskiem zagraliśmy na zero z tyłu, więc jest dobrze. A jakbyśmy jeszcze coś strzelili, to by było bardzo dobrze. Na jakiej podstawie ktokolwiek przypuszczał, że będziemy dominować? Legia to nie hegemoni. Z czterech punktów w trzech meczach jestem zadowolony, ale jakby były dwa więcej, to byłbym bardzo zadowolony. Styl? Jaki styl? Styl to miała Cracovia Stawowego. I na koniec wisienka na torcie. Czy przeciwko ateńczykom jest szansa na korektę stylu i wyniku? To będzie bardzo trudne, nie wszystko zależy od nas.

Kurtyna.
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Najwazniejsze jest poparcie od prezesa, takze to juz kwestia czasu

Komentarz

• Z tego wywiadu, to główne i właściwie jedyne założenie Vuko na tą część sezonu to jest zero z tyłu. Optymalizacja gry pod kontem eliminacji wszystkich ewentualnych zagrożeń dla naszej bramki. Jak to się odbija na grze do przodu wszyscy widzą. W lidze 3 gole strzelone 3 stracone - bez rewelacji. Świadome wybranie tylko takiej taktyki to jest kupa w majtach przed meczem.

Dla psychologii gry gra na zero z tyłu to tragedia. Bramka stracona w pierwszej minucie (co zawsze może się zdarzyć), powoduje że główne założenie na mecz nie jest spełnione i piłkarzom trudno się potem ogarnąć. Poza tym i tak do przodu nic nie jest przećwiczone więc skąd mają wiedzieć co grać. Gra się zawsze do końca meczu żeby wygrać, a nie żeby nie tracić bramki.

Może trener ma nadzieje na szlifowanie taktyki ofensywnej w dalszej części sezonu, ale raczej do tego nie dotrwa co zresztą sam w wywiadzie zauważył.

Awans jest dla nas ponad wszystkimi innymi założeniami, ale przyjdzie czas, żeby grać lepiej, bo ta drużyna ma ku temu potencjał. To tylko kwestia czasu. Pytanie pod kogo wodzą to zrobi moją czy już kogoś innego.
        Ostatnio edytowany przez PrzeterminowanySer; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: bold

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
          No i to jest Legia Vukovicia Ze Śląskiem zagraliśmy na zero z tyłu, więc jest dobrze. A jakbyśmy jeszcze coś strzelili, to by było bardzo dobrze. Na jakiej podstawie ktokolwiek przypuszczał, że będziemy dominować? Legia to nie hegemoni. Z czterech punktów w trzech meczach jestem zadowolony, ale jakby były dwa więcej, to byłbym bardzo zadowolony. Styl? Jaki styl? Styl to miała Cracovia Stawowego. I na koniec wisienka na torcie. Czy przeciwko ateńczykom jest szansa na korektę stylu i wyniku? To będzie bardzo trudne, nie wszystko zależy od nas.

Kurtyna.
          Też odniosłem wrażenie że najbardziej cieszy się z tego że nie tracimy bramek.

Komentarz

• Dalej jestem w szoku jak facet, który siedzi tu od tylu lat, zna atmosferę, otoczkę, oczekiwania, może pieprzyć takie kocopały.
            Miejsce urodzenia to chyba nie przypadek

Zawsze szanowałem Aco za to, że zostawiał serducho na boisku, był ambitny i mówił. co myśli. Tylko jak został trenerem to okazało się, że te myśli takie płytkie. Mimo wszystko smutno.
            Jak najszybciej do zwolnienia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              Dalej jestem w szoku jak facet, który siedzi tu od tylu lat, zna atmosferę, otoczkę, oczekiwania, może pieprzyć takie kocopały.
              Miejsce urodzenia to chyba nie przypadek

Zawsze szanowałem Aco za to, że zostawiał serducho na boisku, był ambitny i mówił. co myśli. Tylko jak został trenerem to okazało się, że te myśli takie płytkie. Mimo wszystko smutno.
              Jak najszybciej do zwolnienia.
              Dziwna konstrukcja. Szanowałeś Aco za to co mówił, a teraz te same myśli uznajesz za płytkie? Przecież jego podejście w ogóle się nie zmieniło. Nadal mówi to co myśli, mówił to jako piłkarz i kilka razy jako asystent. A to, że mówi coś innego niż wszyscy chcą usłyszeć? Właśnie dlatego, że zna ten klub i tak go pojmuje (nie oznacza to, że ma rację ale nie ucieka w banały).

Co więcej, wygląda na to, że liczy się z tym i rozumie, że taka postawa nie znajdzie akceptacji u kibiców/dziennikarzy. Dla mnie on nie musi zgadzać się z opiniami kibiców, a kibice nie muszą zgadzać się z jego, ale nie róbmy z niego wariata...

Całościowo dzisiejszy wywiad oceniam pozytywnie - przynajmniej widać, że wybrał własną drogę i się jej trzyma, ma swoje argumenty i je wyraża publicznie. Czas pokaże kto miał rację, ale na pewno słuszną uwagą z jego strony było zdanie "Pytanie pod kogo wodzą to zrobi moją czy już kogoś innego". W związku z tym, że od dawna nie liczę przy Ł3 na żadne piłkarskie cuda, chciałbym zobaczyć co się wydarzy do końca jesieni pod jego wodzą i dopiero ocenić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                Dziwna konstrukcja. Szanowałeś Aco za to co mówił, a teraz te same myśli uznajesz za płytkie? Przecież jego podejście w ogóle się nie zmieniło. Nadal mówi to co myśli, mówił to jako piłkarz i kilka razy jako asystent. A to, że mówi coś innego niż wszyscy chcą usłyszeć? Właśnie dlatego, że zna ten klub i tak go pojmuje (nie oznacza to, że ma rację ale nie ucieka w banały).

Co więcej, wygląda na to, że liczy się z tym i rozumie, że taka postawa nie znajdzie akceptacji u kibiców/dziennikarzy. Dla mnie on nie musi zgadzać się z opiniami kibiców, a kibice nie muszą zgadzać się z jego, ale nie róbmy z niego wariata...

Całościowo dzisiejszy wywiad oceniam pozytywnie - przynajmniej widać, że wybrał własną drogę i się jej trzyma, ma swoje argumenty i je wyraża publicznie. Czas pokaże kto miał rację, ale na pewno słuszną uwagą z jego strony było zdanie "Pytanie pod kogo wodzą to zrobi moją czy już kogoś innego". W związku z tym, że od dawna nie liczę przy Ł3 na żadne piłkarskie cuda, chciałbym zobaczyć co się wydarzy do końca jesieni pod jego wodzą i dopiero ocenić.
                Zgadzam się w 100%, sam o tym pisałem po części, a ostatnie zdanie powinien sobie na ścianie przykleić każdy kibic z Mioduskim na czele.

Komentarz

• Sam sobie przyklej. Argument "bo swój" jest co najmniej zabawny. Na jesień będzie co najmniej -10 do lidera i po pucharach.
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                    Dzisiejszy wywiad dla PS.
                    Przeczytałem własnie i tylko jedno się nasuwa - co on pierd%$#@?

Komentarz

• Z wywiadu wynika, ze był problem ze starą gwardią i Pinto ich dobrze wyłapał. I ciekawe czy uspokojenie przez miodka oznacza to co myślę

Komentarz

• Zamieszczone przez 9Tomking Zobacz posta
                        Nie zazdroszczę sytuacji forumowemu błaznowi. Z jednej strony zatrudnił Vuko Mioduch, z drugiej nie wypada szydzić bo Legionista.
                        Klasyczny grecki konflikt tragiczny. Jak skrytykuje to ujnia, bo dwaj LegioniÅ›ci, jak nie skrytykuje to znaczy, Åźe klÄ™czy

A propo Co siÄ™ staÅ‚o z uÅźytkownikiem Kijkiem?

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta

A propo Co siÄ™ staÅ‚o z uÅźytkownikiem Kijkiem?
                          Kijek i Chmielo dostali bana. Dopóki żaden nie przeprosi moderatorów i nie obieca poprawy to nie mają powrotu.

Komentarz

• Chciałbym jednego plusa Aco wypunktować, może ktoś dorzuci kolejne ponieważ nie chę zabierać "chleba" pozywniej myślącym niż tutejsza przeciętna

Zwróćcie uwagę na piłkarza o nazwisku Rocha. W rundzie wiosennej biedak nie mógł rozegrać pełnych 90 minut, zresztą co tam 90, od 70 oddychał rękawami, choć miał przebłyski.
                            We wczorajszym meczu zapierdalał aż miło było patrzeć do 94 miuty i wyglądał tak, jakby kolejnych 30 nie stanowiło problemu! Zresztą oddał najgroźniejszy strzał na bramkę Majeckiego, w końcu nasz bramkarz nie powinien się nudzić - poza tym niewątpliwie kontrowersyjnym zagraniem, Rocha był był wyjątkowo jasnym punktem naszej drużyny, w sumie generalnie linia obrony zagrała na medal. Będą tacy którym to zbyt mało aby choć troszkę pochwalić Aco, ale po chwili namysłu chyba większość zobaczy jednak pozytywy w przygotowaniu fizycznym całej drużyny oraz rozsądne ułożenie obrony. No i ten brak dzid do przodu, są tacy którym chyba brakowało tych dzid z plastikowych boisk

p.s. To, że nie piszę o minusach nie oznacza, że ich nie widzę, o jednym dużym pisałem w innym wątku.
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• https://twitter.com/gr3gor_g3/status...15448201920512

Komentarz

• Leżę!

Komentarz

Pracuję...
                                X