Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem czy ktoś wczoraj oglądał Łódź z Poznaniem, ale nawet ten ŁKS potrafi bardzo fajnie budować akcje, wymieniać piłkę na połowie rywala, zdobywać mądrze teren.. coś czego kompletnie nie ma u nas. U nas zagra sobie Gvilia do Martinsa, Martins do Gvilii, gdzie nic z tego nie wynika dla drużyny, nie ma to tempa i chyba tylko grają tak, żeby nikt nie zarzuci, że nie próbują koronkowo grać na małej przestrzeni..

Prawdę mówiąc to nie wiem czy jakaś drużyna w eklapie gra gorszą piłkę od nas, wyłączając oczywiście poziom sportowy zawodników.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zaryzykuję tezę, że spośród 16 osób figurujących jako trenerzy w naszej wspaniałej lidze jest tylko jeden figurant, który by grał 90 minut Antoliciem a 90 minut trzymał na ławce Carlitosa.

Komentarz

• No co ty, pan trener przecież uchachany i zadowolony z gry i wyniku.
        https://twitter.com/RealMisterX/stat...67555560546310
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zmiany kompletnie z dupy.
          Brawo panie trenerze, Brawo.
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• A po meczu Vuković się cieszy jakby LM wygrał.

Komentarz

• Obczajcie sobie to:
              https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/...38918836707329

"Sami jesteście fatalni, nie znacie się, na tle reszty pucharowiczów jesteśmy zayebiści i w ogóle się nie znacie." No i jeszcze wysłali jakąś wesołą pannę z mikrofonem do niego, która właśnie sama mu wmawia, że jest super. Tam nikt nie potrafi/boi się zadawać pytania? To jakaś klubowa dziennikarka?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                No i jeszcze wysłali jakąś wesołą pannę z mikrofonem do niego, która właśnie sama mu wmawia, że jest super. Tam nikt nie potrafi/boi się zadawać pytania? To jakaś klubowa dziennikarka?
                Babeczka z C+. Sam nie mogłem uwierzyć, że tak to określiła...

Po meczu pogardliwe gesty Vuko w stronę Żylety. Człowiek z klasą...

Komentarz

• jest taka stara kibicowska piosenka - Vuko wez sznur

Komentarz

• Myślę, że los Vuko trochę w rękach Magiery leży/leżał.

Miodek jak widać pozostaje z Jackiem we w miarę dobrych relacjach, oglądali razem mecz. Jestem pewien, ze dalej bardzo ceni ekspercką wiedzę Magica i pewnie dużo popytał dziś go o grę drużyny.. w czym leży problem, czy to rokuje, czy jest jakiś progres..
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• fajnie muszą patrzeć gracze z boku na swojego trenera. Sami wiedzą, że grają dno dna i nie ma tutaj żadnego składu i ładu, a ten mówi im, ze ogólnie było fajnie, a momentami bardzo dobrze. Do Choroszczy powinni go wywieźć
                      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Cóż ... pasmo sukcesów. Jezeli dobrze pamietam - jeden mecz wygrany z siedmiu czy ośmiu ostatnich ligowych. Na Łazienkowskiej chyba nie wygralismy pięciu meczy z rzędu. Czy Vukovic w ogóle wygrał jakiś ligowy mecz na Łazienkowskiej? Ale jest światełko w tunelu ... ta seria musi się w końcu skończyć, przecież zagraliśmy całkiem niezły mecz.
                        Ja pier ....

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                          Myślę, że los Vuko trochę w rękach Magiery leży/leżał.

Miodek jak widać pozostaje z Jackiem we w miarę dobrych relacjach, oglądali razem mecz. Jestem pewien, ze dalej bardzo ceni ekspercką wiedzę Magica i pewnie dużo popytał dziś go o grę drużyny.. w czym leży problem, czy to rokuje, czy jest jakiś progres..
                          Ja pierdole to se autorytet znalazł!

Kręcimy się jak gówno w przeręblu przy serii stażystów na ławce a właściciel dalej chce brnąć w te swoje chore idee fixe

Tu trzeba kogoś z doświadczeniem a nie wymieniać gościa bez głowy na gościa bez jaj
                          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                            Ja pierdole to se autorytet znalazł!

Kręcimy się jak gówno w przeręblu przy serii stażystów na ławce a właściciel dalej chce brnąć w te swoje chore idee fixe

Tu trzeba kogoś z doświadczeniem a nie wymieniać gościa bez głowy na gościa bez jaj
                            Pewnie niestety na prawdziwego trenera żal Mioduskiemu hajsu.
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Kurde szkoda mi teraz tego Aco. Trzeba go z klasą pożegnać (a to raczej niemożliwe). Debile to ludzie z klubu którzy wrzucili granat do szatni, wiedząc że w naszych realiach pomiędzy sezonie jest max 7-8 tygodni przerwy i zostawili chłopa bez żadnego doświadczenia na stanowisku trenera. Poległ bo musiał. Dziś Aco zachowuje się po prostu jak zaszczuty zwierzak i racjonalności już na pewno nie ma co się spodziewać. Jakoś trzeba ten węzeł przeciąć bo dalej będzie tylko gorzej.

Komentarz

• Magiera bez Vadisa znaczy trenersko mniej więcej tyle co Vuković, więc dajcie sobie spokój. Kolejny mecz bida z nędzą, idziemy coraz niżej i ratunku nie widać.

Komentarz

Pracuję...
                                X