Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czy Papszun jest już lepszym trenerem od Magiery? Śmiem na razie niestety wątpić.
    Dlaczego? Awanse z każdej klasy rozgrywkowej w Polsce? Półfinał Pucharu Polski z 1 ligowcem? Co jeszcze miał zrobić? Ja słyszałem o nim mega pozytywne opinie jeszcze z czasów jak był trenerem w Legionowie. Byłem mocno podjarany tym, że może dostać u nas szanse. Dlatego tak żałuje tego, że Vuko został. Dla mnie Papszun jest kandydatem nr 1 i wręcz jedynym możliwym.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
      Dlaczego? Awanse z każdej klasy rozgrywkowej w Polsce? Półfinał Pucharu Polski z 1 ligowcem? Co jeszcze miał zrobić? Ja słyszałem o nim mega pozytywne opinie jeszcze z czasów jak był trenerem w Legionowie. Byłem mocno podjarany tym, że może dostać u nas szanse. Dlatego tak żałuje tego, że Vuko został. Dla mnie Papszun jest kandydatem nr 1 i wręcz jedynym możliwym.
      Na pewno zauważyłeś, że nie wypowiadałem się radykalnie przeciwko Papszunowi, wręcz przeciwnie, z wielu powodów wiążę z nim spore nadzieje, ale jednak po co najmniej sezonie w eklapie. Jacek też szedł jak burza w pierwszej lidze zanim został ściągnięty z powrotem do Legii, pod jego kierunkiem jednak zanotowaliśmy absolutnie topowe spotkania w LM i Papszunowi jeszcze sporo zostało do zrobienia, a Jacek po spektakularnych sukcesach zanotował również spektakularna klapę, choć może trzeba było go jednak zostawić?
      Papszun musi najpierw sobie poradzić w eklapie, inaczej będzie tylko kolejnym eksperymentem, a ponadto zderzyłby się z czołówką ligowych kopaczy, musi nabrać jeszcze więcej charyzmy, bez tego kupa...
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Oczami wyobraźni widzę jak na Papszuna lecą inwektywy w stylu wuefisty (którym był całkiem niedawno).

Jeżeli Vuko nie ogarnie grupy LE i Mistrza to nie widzę nikogo w Polsce na miejsce trenera Legii. Tu trzeba mieć charyzmę, bycze jaja, doświadczenie w prowadzeniu top drużyny w lidze i być po prostu inteligentnym. W PL kandydatów brak.

Każdy inny zostanie zjedzony: albo przez drużynę, albo przez kibiców albo przez media.
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
          Jeśli drużyna w dwóch najważniejszych meczach w życiu przebiega ok. 100km to chyba jest to jakąś wskazówką, że przebiegnięty dystans ma mniejsze znaczenie niż przebiegnięty dystans na dużej intensywności. Bez względu na umiejętności indywidualne. Ewentualnie idąc Twoim tokiem rozumowania to możemy przebiec mniej niż Korona, bo umiejętności indywidualne mamy od nich wyższe.

Najpierw piszesz, że są źle przygotowani fizycznie i Vukovic jest amatorem. Dodatkowo mamy chujowych piłkarzy i zrobiliśmy chujowe transfery. A od kiedy to Vukovic odpowiada za przygotowanie fizyczne?
          Tylko po pierwsze co oznacza dystans na dużej intensywności? Kto to mierzy bo przebiegnięte kilometry bardzo łatwo obliczyc, ale kto i jak rozdziela dystans na intensywne i mniej. Jaka to jest granica w prędkości? Nie wiem, dlatego patrzę na ogólną liczbę przebiegniętych kilometrów bo dystans na dużej intensywności w interwale u piłkarza na początku sezonu powinien spokojnie przekraczac 10 kilometrów a nawet dochodzic do 12-13. Średnie z Angielskich boisk. Może to byc też wskazówka, że drużyna przeciwna gra piłką a Legia biega za piłką by jak najszybciej ją odzyskac. Stąd może pojawic się dystans na dużej intensywności. Tak samo jak i nasza gra w ataku i wybijanie piłki byle do przodu powoduje zrywy wśród piłkarzy. Mimo wszystko patrzy się na ogólny rozrachunek i nasi biegają mniej i ten dystans na dużej intensywności nic nie znaczy akurat w przypadku Legii. Vuko nie ma głosu odnośnie sztabu szkoleniowego jaki z nim pracuje? Nasza liga na dzień dzisiejszy jest fizyczna a przynajmniej powinna byc i zawodnicy u nas powinni byc wybiegani i nadrabiac fizycznościa swoje braki w spotkaniach z przeciwnikami w Europie. Tak nie jest. Nasi potrafią biegac na dużej intensywności w meczu przeciwko drużynie z Giblartaru jak Ci wymieniają między sobię po 10 podań a Legia 3-4 właśnie z powodu takiego durnego polskiego podejścia, że polskie kluby mają byc dobre na polskie warunki a nikt nie traktuje tej ligi jako szczebla rozwoju wyżej. Liczy się tu i teraz, wynik na już a nie ewentualny rozwój dalej. Biegamy jak stado baranów potem w takich spotkaniach na dużej intensywności by odzyskac piłke. Mamy lepszą kadrę od Korony? Statystyki piłkarzy ze spotkań pokazują, że nie i nie rozumiem tego przeświadczenia, że Novikovas w Legii z 30 procentową skutecznością pojedynków 1 na 1 jest lepszy od ***** kogokolwiek w Eklapie. Nie, umiejętności nie mamy lepszych od nikogo w tej lidze. Liga jest wyrównanie słaba.
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Przy całej sympatii dla Vuko (której ja osobiście nie czuję) ale to nie jest trener na miarę Legii. Niech mi ktoś wskaże jeden aspekt, który wygląda lepiej w stosunku do poprzedników. Póki co w kompromitującym stylu spieprzył mistrzostwo, a teraz wszystko leży i kwiczy, od składu po taktykę. Nigdzie z nim nie znajdziemy, realnie możemy odpaść dzisiaj w Finlandii.
            Niestety ten kudłaty dureń faktycznie może sobie ujebac we łbie, że trzeba dać czas. Czas trzeba było dać ewentualnie Magierze, reszta to był szrot gorszego sortu.
            Jesteśmy w czarnej dupie. Marzę o Fornaliku, Broszu, Ojrzyńskim. Takie czasy.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• O tym jak wielkim intelektualnym impotentem jest Pan Vuković najlepiej świadczy fakt, że jedyne co w tej drużynie funkcjonuje, czyli dośrodkowania Gvilii zostaje zastąpione przez Carlitosa i Novikovasa wykonujących SFG. Przecież to trzeba być trenerskim debilem. Chociaż tyle, że zapierdalają(piłkę byle dalej).

Komentarz

• Cały okres przygotowawczy poszedł na marne. Widać te szkoły trenerskie ***** dają.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                  Cały okres przygotowawczy poszedł na marne. Widać te szkoły trenerskie ***** dają.
                  Czemu ? mieli zapierd alać ? to zapierdala ją. Mieli grać piłką ? to grają. Czego chcieć więcej.

Komentarz

• Jakim trzeba być bezmózgiem taktycznym, żeby w meczu z jakimiś paździochami kazać grać tak asekurancko. Zero rozegrania od tyłu, zero ryzyka, środkowi pomocnicy podają głównie do tyłu, boczni obrońcy nie wchodzą w akcje ofensywne. To nie może być przypadek, a bardziej myśl taktyczna naszego Simeone

Komentarz

Jakim trzeba być bezmózgiem taktycznym, żeby w meczu z jakimiś paździochami kazać grać tak asekurancko. Zero rozegrania od tyłu, zero ryzyka, środkowi pomocnicy podają głównie do tyłu, boczni obrońcy nie wchodzą w akcje ofensywne. To nie może być przypadek, a bardziej myśl taktyczna naszego Simeone
                      Zesrany jest to woli grać na 0:0

Komentarz

Jakim trzeba być bezmózgiem taktycznym, żeby w meczu z jakimiś paździochami kazać grać tak asekurancko. Zero rozegrania od tyłu, zero ryzyka, środkowi pomocnicy podają głównie do tyłu, boczni obrońcy nie wchodzą w akcje ofensywne. To nie może być przypadek, a bardziej myśl taktyczna naszego Simeone
                        No i gdzie to zapier*alanie? Bo nie widać...
                        #MioduskiOut

Komentarz

• Co jest Vuko? przecież mieli zostać tylko ci co zapier....

Komentarz

• Miej honor i odejdź bo nie masz pojęcia i kwalifikacji, katujesz siebie i nas.

Komentarz

• Ile jeszcze będziemy męczyć się z tą amebą taktyczną? Oni przy nim to cofają się w rozwoju.

Komentarz

• Zwali na sztuczną murawę jak nic.

Komentarz

Pracuję...
                                X