Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Bardzo fajny skład. Pytanie czy widzisz w nim jakiegoś nowego zawodnika, który przyszedł do Legii kilka tygodni wcześniej lub "debiutuje" w poważnej piłce? Jeżeli się nie mylę, to nie ma żadnego. Wszyscy z tego składu grali ze sobą co najmniej rok + mieli większe doświadczenie w Legii (nawet Żyro i Duda) niż dla porównania teraz Majecki, Praszelik, Kulenović + do tego dodaj nowych Novikovasa, Gwilię, Luquinhasa, Ponadto to była drużyna "na fali", ekipa która wygrała mistrzostwo i szła wyżej. A kogo mamy teraz? Przegrane MP, wywietrzona szatnia, nowi zawodnicy i naturalny brak zgrania po miesiącu.
    Stabilizacja- to był właśnie klucz do sukcesu. Od dwóch sezonów nie ma mowy o żadnej stabilizacji. Ciągłe rotacje w składzie, na ławce trenerskiej, w zarządzie. Permanentny bałagan, który Mioduski próbuje nieudolnie posprzątać, a wychodzi mu to z totalnie odwrotnym skutkiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
      Bardzo fajny skład. Pytanie czy widzisz w nim jakiegoś nowego zawodnika, który przyszedł do Legii kilka tygodni wcześniej lub "debiutuje" w poważnej piłce? Jeżeli się nie mylę, to nie ma żadnego. Wszyscy z tego składu grali ze sobą co najmniej rok + mieli większe doświadczenie w Legii (nawet Żyro i Duda) niż dla porównania teraz Majecki, Praszelik, Kulenović + do tego dodaj nowych Novikovasa, Gwilię, Luquinhasa, Ponadto to była drużyna "na fali", ekipa która wygrała mistrzostwo i szła wyżej. A kogo mamy teraz? Przegrane MP, wywietrzona szatnia, nowi zawodnicy i naturalny brak zgrania po miesiącu.
      Woytek jako jeden z bardziej kumatych na forum, powiedz jak wygląda sytuacja z Obradoviciem?. W sensie jaki jest stan jego zdrowia, typ nadaję się do gry?. Wiem wiem Vuko mówił że połowa sierpnia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
        Woytek jako jeden z bardziej kumatych na forum, powiedz jak wygląda sytuacja z Obradoviciem?. W sensie jaki jest stan jego zdrowia, typ nadaję się do gry?. Wiem wiem Vuko mówił że połowa sierpnia.
        Nie wiem. Mecze są co 3 dni, więc nie ogarniam za bardzo treningów (dzień po meczu wolny, potem jeden trening otwarty, a przedmeczowy standardowo 15 minut). Obradovicia na obozach nie było, trenował indywidualnie więc możliwe że nie chcą go wpuszczać za wcześnie. Pozostaje po prostu czekać.

Komentarz

• Edycja.
          Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Vukovic doskonale wie, że trenerem jest marnym. Jak ma Legię w sercu to zamiast spuszczać ją w coraz większe gówno sam powinien odejść.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jestem niesamowicie zażenowany. Mamy dobrych, zwłaszcza jak na realia polskiej ligi, piłkarzy a poziom gry co najwyżej na środek tabeli pierwszej ligi. Jakim kur. cudem?
              team LEGIA

Komentarz

• Jak dlugo ten pan bedzie jeszcze trenerem Legii

Komentarz

• Niektórzy lubią Legią, ale kochają pieniądze.

Dzisiejszego widowiska nie tłumaczy nic. Nie sądzę, żeby drużyna B odniosła dzisiaj gorszy rezultat, może i piłkarze nieco gorsi, ale mają lepszego trenera.
                  team LEGIA

Komentarz

• Mioduski won
                    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Właśnie doczytałem, że Mioduski podniósł premie za awans do Ligi Europy. A nie lepiej było te pieniądze zainwestować w lepszego trenera?

Jestem niesamowicie struty tym co dzisiaj widziałem. Przecież czysto taktycznie Ci Finowie wyglądali tak z dwa razy lepiej od nas.
                      team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                        Właśnie doczytałem, że Mioduski podniósł premie za awans do Ligi Europy. A nie lepiej było te pieniądze zainwestować w lepszego trenera?

Jestem niesamowicie struty tym co dzisiaj widziałem. Przecież czysto taktycznie Ci Finowie wyglądali tak z dwa razy lepiej od nas.
                        Spokojnie może im i 4 mln Euro obiecać za awans do grupy LE

Nie wyda złotówki i tak
                        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Tutaj nie widać nawet zalążka pomysłu na grę. Nie mam pojęcia co czas miałby zmienić. Kompromitacja jak ten zespół wygląda i w życiu nie uwierzę, że się to zmieni choćby za rok bez zmiany trenera bo za Vukoviciem nie stoi żaden argument merytoryczny.

Komentarz

• Jest teraz tak, jak mówił Pan Lucjan Brychczy podczas kadencji Hasiego. Piłkarze nie wiedzą, co mają grać.
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Też uważam, że nic się nie zmieni. Chyba niemożliwe, że goście sami z siebie, wszyscy biegną w pole karne, a w środku nie ma kim grać. Za Pinto sprawnie funkcjonowała obrona i był niezły presing. Teraz nie ma nic z tamtych rzeczy.

Komentarz

• Jak Mioduski zwalniał Jozaka byłem za Vuko w 100% No ale jako strażak aby dokończyć sezon. Niestety na pierwszego trenera jest dla niego zbyt wcześnie. To będzie wypisz wymaluj sytuacja jak w Lechu z Djurdeviciem. 3 miesiące i out. Dopóki Mioduski będzie się otaczał tymi wszystkimi zausznikami którzy doją z niego kasę to dalej tak to będzie wyglądać. Legię można wyprowadzić na prostą. Są tylko dwa warunki. Primo zatrudniamy trenera (faceta który ma przynajmniej 5 lat stażu w dorosłej piłce i coś chociaż osiągnął. Na żadnego Kozaka nas nie stać... No ale to wszyscy wiedzą). Secundo Mioduski przestaje bawić się w prezesa i powierza to zadanie komuś kto ma pojęcie o piłce. Niech sobie będzie właścicielem ale na Boga on jako prezes pogrąża klub z każdym dniem.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X