Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    To jest jakiś obłęd
    najpierw parodysta Jozak który nigdy nie trenował żadnej drużyny a był jedynie dyrektorem akademii(sic!) potem Klafurić który prowadził jedynie jakieś kluby kobiet i amatorskie drużyny z Chorwacji(sic!!) po nim wariat Pinto który w karierze piłkarskiej zasłynął tym, że wpierdolił selekcjonerowi swojej reprezentacji za to, że ten go nie powołał no to fantastyczny materiał na trenera, wiadome było, że wcześniej czy później pokłóci się z szatnią a teraz Vuko, przy całym moim szacunku do niego to on po prostu nie ma pojęcia o trenerce, niech idzie do 1/2 ligi pouczy się zawodu, zobaczy z czym wiążę się prowadzenie pierwszej drużyny( a nie bycie aystentem) i może wtedy jak się sprawdzi to niech wróci ale w obecnej sytuacji to Vuko powinien sam podziękować bo go to przerasta wszystko, ja po prostu chcę w Legii normalnego trenera(najlepiej, zeby był to Polak) który nie będzie zamordystą(bo wtedy to zaraz go gwiazdki zwolnią) i będzie znał się na taktyce, będzie umiał dobrze przeprowadzic okres przygotowawczy, czy tak trudno znalezc takiego na rynku?
    Z polaków przychodzi mi do głowy Skorża- wiem wiem zaraz zacznie się jazda że już raz mistrza przegrał. Ale panowie, jest to trener który akurat klocki poukładać potrafi. A na dzień dzisiejszy właśnie tego typu trener jest nam potrzebny.

Komentarz

• Vuko naprawdę dostanie czas, gwarantuję to wam.

Mioduski nie będzie po raz kolejny wystawiał siebie i swoich decyzji na ośmieszenie to raz, a dwa, że po sukcesie Fornalika uzna, że większa szansa, że ta Legia odpali w końcu po dłuższej pracy z jednym trenerem niż pod kolejnym nowym żółtodziobem.
      Polecam więc sobie darować wyczekiwanie info o dymisji
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
        Z polaków przychodzi mi do głowy Skorża- wiem wiem zaraz zacznie się jazda że już raz mistrza przegrał. Ale panowie, jest to trener który akurat klocki poukładać potrafi. A na dzień dzisiejszy właśnie tego typu trener jest nam potrzebny.
        Poukłada klocki, a później piłkarze wejdą mu na głowę, będą robić co chcą i będą grać co chcą.
        Tu potrzebny jest ktoś, kto ogarnie te klocki, będzie miał autorytet i jakiś warsztat (ciut lepsza wersja Staśka)

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          Vuko naprawdę dostanie czas, gwarantuję to wam.

Mioduski nie będzie po raz kolejny wystawiał siebie i swoich decyzji na ośmieszenie to raz, a dwa, że po sukcesie Fornalika uzna, że większa szansa, że ta Legia odpali w końcu po dłuższej pracy z jednym trenerem niż pod kolejnym nowym żółtodziobem.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
            Lepiej jest zatrudnić trenera, a nie Jozaka( dyrektor sportowy), Klafuricia( trenera kobiet), Sa Pinto( ciężko z głową), Vuko( stażysta).
            Ktoś z kumatych mógłby napisać o wolnych ciekawych trenerach?
            Ciekawych i wolnych trenerów to pewnie nie problem wyszukać i tylko kwestia o jakiej "półce" trenerów mówimy, problem jest w tym że ogólnie w Polsce trenerów traktuje się jako zło konieczne, co widać nie tylko po czołowych polskich klubach (albo takich co miały takie miano przez ostatnie sezony) ale również po PZPNie i reprezentacji, więc nawet w teorii gdyby były Nas stać na trenera z zarobkami 1mln E rocznie to Mioduski weźmie takiego który maksymalnie będzie brał 200-250 tys E, bo "po co przepłacać" skoro to piłkarze grają.

Ja to wręcz jestem pewny że jak Vuko straci posadę to na jego miejsce wskoczy Saganowski.

Komentarz

• Zamieszczone przez Wojtek(L) Zobacz posta
              ...
              Ja to wręcz jestem pewny że jak Vuko straci posadę to na jego miejsce wskoczy Saganowski.
              Ooo Matko, jakie czarnowidztwo!
              To może ja złożę CV? Tylko skąd wytrzasnąć licencje? Może takie "zobowiązanie" do uzyskanie w przeciągu następnych 5 lat wystarczy? - nie ma co się śpieszyć.
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                Vuko naprawdę dostanie czas, gwarantuję to wam.

Tez się skłaniam ku tej opcji

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                  Tez się skłaniam ku tej opcji
                  Nie wytrzyma presji Miodek. Z Pinto też się osral i go wyrzucił. Porażka w pucharach i kilka meczy w lidze i znów szambo wybije.

Komentarz

• Lewczuk rozumiem nie gra bo trzeba promować Wieteskę i Remy też musi grać prostu po balecie.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Nissin Zobacz posta
                      Nie wytrzyma presji Miodek. Z Pinto też się osral i go wyrzucił. Porażka w pucharach i kilka meczy w lidze i znów szambo wybije.
                      Moim zdaniem to zależy tylko od tego, czy coś złego się będzie działo w środku drużyny (na razie cisza i spokój). Jak będzie jak za Jozaka / Pinto, to nie wytrzyma presji. Jak będzie jedynie skomlenie kibiców, to wytrzyma (a przynajmniej powinien wytrzymać).

Na dziś nieco dziwi mnie ta histeria niektórych skierowana akurat na "Vuko". Ma nowy materiał do zgrywania (np. Gwilia, który od początku odpowiada za całą grę od tyłu), cudów na ten moment żadnych nie będzie - ot taka ligowa kopanina, ale do tego był czas już przywyknąć. Żaden nowy cudak tego nie zmieni, bo taki mamy materiał jaki mamy. Nie łudzę się, że za Vukovicia może przyjść ktoś lepszy z zagranicy bez jakiegoś defektu, dlatego dla mnie może zostać i spokojnie trenować. Wszystkim polecam nie nastawiać się na dominację w lidze czy fazę grupową i tyle.
                      Cały mój odbiór może zmienić chyba tylko klęska w pucharach, ale czy będzie nią np. odpadnięcie z Atromitosem? Nie jestem przekonany.

Komentarz

• To pomożemy tej cizi w loczkach w czwartek odpowiednim transparentem , jak Boga kocham sportowo leżymy ,nic nie znaczymy ,każdy leje nas jak chce.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                          Wszystkim polecam nie nastawiać się na dominację w lidze czy fazę grupową i tyle.
                          To co,mamy się połową tabeli zadowolić?To raczej nie przejdzie.W Legii są i będą pewne wymagania.Wiadomo,że LM nie wygrają,ale jakieś przyzwoite wyniki muszą być.Naprawdę twoim zdaniem powinniśmy zaakceptować kompletny upadek sportowy Klubu,jaki serwuje nam Mioduski?
                          Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                            taki mamy materiał jaki mamy.
                            Czyli jaki?

Daj mi proszę klub który ma mocniejszą kadrę niż ta niżej:

Majecki
                            Vesovic-Remy-Jędza-Obradovic
                            Novikovas-Martins-Gwilia-Nagy
                            Carlitos
                            Niezgoda

dorzucę na ławie: Cafu, Liquid, Lewczauk, Witeska, Kulenovic, Stolarski

który to klub ma lepszy?

Jak będziesz wspominał Lechię, Piasta czy Lecha to porównaj pozycja po pozycji.

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                              To co,mamy się połową tabeli zadowolić?To raczej nie przejdzie.W Legii są i będą pewne wymagania.Wiadomo,że LM nie wygrają,ale jakieś przyzwoite wyniki muszą być.Naprawdę twoim zdaniem powinniśmy zaakceptować kompletny upadek sportowy Klubu,jaki serwuje nam Mioduski?
                              Legia przez długie lata była 2-4 w lidze (to są te przyzwoite wyniki) - niewykluczone, że teraz czeka nas podobna seria. Nie sadzę by ew. wywalenie Vukovicia długofalowo spowodowało jakąś wielką zmianę przy takim potencjale piłkarskim jaki mamy.
                              Wymuszanie na prezesie kolejnej zmiany trenera, to proszenie się o kolejne kłopoty. Przecież DM nie podjął jeszcze żadnej dobrej decyzji długofalowej dotyczącej pierwszej drużyny. Nie ma żadnych przesłanek że teraz będzie inaczej. Dlatego wolę, by Vuko został i pracował, bo nie jest w Legii przypadkiem i przejazdem.

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Czyli jaki?
                              Jak będziesz wspominał Lechię, Piasta czy Lecha to porównaj pozycja po pozycji.
                              To tylko teoretyzowanie niczym football manager. Legia musi mieć DUŻO lepszą drużynę od pozostałych, by wygrać ligę - tak to już jest, bo na Legię każdy się spina. Obecnie ma co najwyżej minimalnie lepszą i to tylko na papierze, co od roku potwierdzają wyniki.
                              Remy mocno dołuje. Lewczuk, Luquinhas i Obradović to niewiadome (zobaczymy jak wyjdą na boisko i zagrają 30 meczów w sezonie jak np. Hlousek). Nagy wahania formy jak u nastolatka, fanem Martinsa nie jestem od początku. Dla mnie z tej ekipy to Majecki i Carlitos. Cała reszta musi dopiero udowadniać że są najlepsi w PL.

Komentarz

• Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Tomasz Brzyski - Michał Żyro, Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović - Ondrej Duda
                                Skład z meczu z Celticiem. Czy to byli jacyś galacticos? Nie, ale trener potrafił z nich wycisnąć maksimum.

Komentarz

Pracuję...
                                X