Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To nie jest "jeden mecz",tylko już 5 prze*ebany w lidze z rzędu.
    #MioduskiOut

Komentarz

• Kiedy ostatni raz wygraliśmy w lidze?

Komentarz

• Próbuje zrozumieć jakim cudem można prowadzić przedsiębiorstwo warte miliony złotych i w kluczowym momencie dla jego przyszłości powierzyć zadanie osobie co do której jest naprawdę spore prawdopodobieństwo, że to wszystko spieprzy. Vuko powinien już niestety polecieć po końcu poprzedniego sezonu. Teraz czeka nas czekanie na ostateczną kompromitację w pucharach. Żeby to był pierwszy raz to powiedzmy, że można się pomylić, ale zrobić to samo drugi raz z rzędu to już naprawdę wyczyn. Tym bardziej,że Klafuric jednak mistrzostwo wyciągnął i to w całkiem dobrym stylu

Komentarz

• Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
          Vuković po porażce Legii z Pogonią Szczecin. „Nie ma co płakać po jednym meczu ligowym”

Czy to są jaja jakieś?
          On prowadzi Koronę Kielce czy Legię Warszawa?
          A Majecki poprawił "Nic się nie stało". Więc tego...#VukovićOUT!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
            Kiedy ostatni raz wygraliśmy w lidze?
            Chyba z Lechią 27 kwietnia
            #MioduskiOut

Komentarz

• W mistrzowskiej 20 kwietnia z Cracovią (Lopez po karnym w 95). W lidze 13 kwiecień z Pogonią (3:1 Carlitos, Medeiros i samobój). Chyba, że źle patrzę.

Edit: Źle ogarnąłem. Myślałem, że chodzi o mecz domowy. To jednak Agzi ma rację i z Lechią pamiętny mecz, który miał dać nam autostradę do mistrzostwa, ale Vuko totalnie potem spierdolił wszystko jak się dało.

Komentarz

• Chłop się wdrożył w ligowy marazm trenerski, czyli było w miarę i będzie lepiej. Starego Vuko, ktory potrafił WALNĄĆ mocniej nie ma . Ciekawe ile czasu mu da Mioduski i czy w razie hu**i sam zrezygnuje.
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Vuko poleci kilka dni po tym jak Mioduski powie "Vukovic ma moje pełne poparcie"

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                    Vuko poleci kilka dni po tym jak Mioduski powie "Vukovic ma moje pełne poparcie"

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                      Próbuje zrozumieć jakim cudem można prowadzić przedsiębiorstwo warte miliony złotych i w kluczowym momencie dla jego przyszłości powierzyć zadanie osobie co do której jest naprawdę spore prawdopodobieństwo, że to wszystko spieprzy. Vuko powinien już niestety polecieć po końcu poprzedniego sezonu.
                      To jest dość często stosowane w korporacjach.Zarząd dostaje polecenie by zwiększyć zyski.Tyle że nie ma forsy na inwestycje.Robi się prosty trik , zwalnia się zarabiających lepiej i zatrudnia nowych po taniości.
                      Zysk się pojawia tyle że nie na skutek zwiększonych przychodów bo te ze względu na tańszych pracowników spadają , tylko na skutek cięcia koszów.
                      W Legii jest obecnie to samo.Tańsi pracownicy, słabsze wyniki więc przychody bedą mniejsze.Zimą trzeba pewnie będzie znów ciąć koszty i tak da capo al fine , bo akademia to zacznie zarabiać poważne pieniądze jak mawiała moją śp Babcia , jak się dwie niedziele do kupy zejdą.
                      Vukowić jest obok kilku nowych nabytków piłkarskich, taką właśnie tańszą opcją.Także tego , jak chcecie nowego trenera to musicie wiedzieć że będzie tańszy.

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                        Vuko poleci kilka dni po tym jak Mioduski powie "Vukovic ma moje pełne poparcie"
                        Po odpadnięciu z Kuopio?

Komentarz

• Piotr Koźmiński @UEFAComPiotrK
                          To raczej oczywiste, ale gdyby ktoś miał wątpliwości, to nadmieniam: w tym momencie w Legii nikt nie bierze pod uwagę żadnych ruchów personalnych co do sztabu szkoleniowego. Vuko ma dostać czas.
                          "Vuko ma dostać czas". Czyli przerżnie jeszcze ze dwa mecze i leci.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                            "Vuko ma dostać czas". Czyli przerżnie jeszcze ze dwa mecze i leci.
                            Konkretnie, dwa mecze w Europie. Kolejny trener bez doświadczenia? Lepiej dać milion trenerowi niż grajkowi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
                              Konkretnie, dwa mecze w Europie. Kolejny trener bez doświadczenia? Lepiej dać milion trenerowi niż grajkowi.
                              Lepiej jest zatrudnić trenera, a nie Jozaka( dyrektor sportowy), Klafuricia( trenera kobiet), Sa Pinto( ciężko z głową), Vuko( stażysta).
                              Ktoś z kumatych mógłby napisać o wolnych ciekawych trenerach?

Komentarz

• To jest jakiś obłęd
                                najpierw parodysta Jozak który nigdy nie trenował żadnej drużyny a był jedynie dyrektorem akademii(sic!) potem Klafurić który prowadził jedynie jakieś kluby kobiet i amatorskie drużyny z Chorwacji(sic!!) po nim wariat Pinto który w karierze piłkarskiej zasłynął tym, że wpierdolił selekcjonerowi swojej reprezentacji za to, że ten go nie powołał no to fantastyczny materiał na trenera, wiadome było, że wcześniej czy później pokłóci się z szatnią a teraz Vuko, przy całym moim szacunku do niego to on po prostu nie ma pojęcia o trenerce, niech idzie do 1/2 ligi pouczy się zawodu, zobaczy z czym wiążę się prowadzenie pierwszej drużyny( a nie bycie aystentem) i może wtedy jak się sprawdzi to niech wróci ale w obecnej sytuacji to Vuko powinien sam podziękować bo go to przerasta wszystko, ja po prostu chcę w Legii normalnego trenera(najlepiej, zeby był to Polak) który nie będzie zamordystą(bo wtedy to zaraz go gwiazdki zwolnią) i będzie znał się na taktyce, będzie umiał dobrze przeprowadzic okres przygotowawczy, czy tak trudno znalezc takiego na rynku?

Komentarz

Pracuję...
                                X