Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    To czemu nie grał od początku? Nagle na 20 min przed końcem Vuko twierdzi że będziemy grać na stałe fragmenty gry i wrzucać na Wieteskę?
    Wieteska jeśli dobrze widzę w 31 meczach nie strzelił nawet 1 gola a po wejściu nie grał na środku pomocy tylko wymienił się miejscami z Jędzą.

Dla mnie zmiana całkowicie bez sensu i to że po jego zagraniu Angulo dotknął ręką piłki nic nie zmienia bo Angulo zachował się tam jak amator.
    Nie grał na początku bo może w defensywie kto inny prezentuje się lepiej, ale gdy trzeba było gonic wynik to wpuszcza się zawodników, którzy oferują więcej w ofensywie. Zmiana bardzo dobra.
    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Vuko na konferencji .
      - Histeria nie zaskakuje, bo trochę tutaj mieszkam. Dla mnie ta sytuacja była do przewidzenia. Ta sprawa pokazuje jak odrobinę daleko potrafią pójść reakcje w momencie, kiedy jest w to zamieszana Legia, szczególnie wtedy. Wychodzi teraz jak "Legia niektórym leży na sercu". Oglądałem ten mecz z trybun, jedyną rażącą w tym meczu była różnica klas dwóch drużyn na boisku. Różnica była miażdżąca. Takiej przewagi nie mieliśmy nad żadnym rywalem w tym sezonie. Tymczasem w przerwie meczu wszystko jest cacy, bo Lechia prowadzi 1-0, a potem po przerwie nie wiedzą, gdzie jest piłka. Najłatwiej jest uciec w alibi - mówi Vuković wyraźnie wzburzony mimo że od meczu minęło pięć dni.
      Szkoleniowiec mistrza Polski nawiązał przy tym do meczu z Lechem Poznań, przegranego 0-1. - Po meczu pogratulowałem Lechowi. Nie jestem ślepy. Ale w tym meczu przed strzeleniem bramki był ewidentny faul Marchwińskiego, który wszedł (w naszego zawodnika - przyp. red.) dwiema nogami, z wielką siłą. I wtedy jest cisza - zauważył Serb. - Bo Legii się pomaga, Legia jest traktowana przez sędziów ulgowo, Legia jest to, Legia jest tamto, Legia przez 50 lat komuny była promowana choć zdobyła tylko cztery tytuły, a śląskie kluby 40 - dodał.
      To nie były jednak najmocniejsze słowa na konferencji. - Jestem Serbem, który się naoglądał CNN w telewizji, w której mówiono cały czas, że Serbowie są winni, a Albańczycy cacy. Jestem wyczulony na niesprawiedliwość. A tu się mówi, że w każdym meczu coś było. Źle jest jeśli robi się histerię po decyzjach, które są prawidłowe - mówił szkoleniowiec warszawskiej drużyny.
      Oceniając obie sytuacje z Gdańska, w których sędzia nie ukarał piłkarzy Legii trener nie miał wątpliwości, że Stefański zachował się prawidłowo, choć wielu ekspertów skrytykowało później arbitra. - Nie komentuję opinii ludzi. Myślę swoją głową. Na boisku w Gdańsku była decyzja pierwsza. To była parada ratunkowa. Jędrzejczyk najpierw biodrem zagrał, potem ręką, a piłka nie zmierzała w stronę bramki. Sytuacja z Remy'm była podobna. Co do pierwszej sytuacji może to spowodowałoby, że Lechia zamiast 15 minut grałaby jedną minutę w piłkę. A tak do 15 minut jakoś to wyglądało. Uciekamy w alibi. To jest słabe moim zdaniem - oceniał Vuković.
      Serb nawiązał też do ostrych wypowiedzi Duszana Kuciaka. Bramkarz Lechii, który wiele lat spędził na Łazienkowskiej i zdobywał z Legią mistrzostwo kraju i Puchar Polski, stwierdził w sobotę, że "Lechia została okradziona". - Gdybym nie znał Duszana, to miałbym żal. Jest świetnym bramkarzem do momentu aż zaczyna gadać. Ale stracił 12 bramek w ostatnich spotkaniach. Z drugiej strony patrząc, ile mógł stracić z nami tych bramek, to nie jest tak źle - ironizował Vuković.
      Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Brawo Vuko.
        Chociaż jeden ma odwagę powiedzieć publicznie prawdę.
        A loczek dalej z łapą w majtach.....
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Vuko jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili

Komentarz

Vuković zawsze miał gadane. Pamiętam jego tyradę przed meczem z Dudenlange. A potem wyszło jak wyszło...
            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
              Brawo Vuko.
              Chociaż jeden ma odwagę powiedzieć publicznie prawdę.
              A loczek dalej z łapą w majtach.....
              Co racja to racja. Nie mniej jednak samym gadaniem nie zdobędziemy majstra.

Komentarz

majstra może nie. mistrza na pewno.

Komentarz

Vuković przed meczem powiedział że po tym sezonie chce mieć Jodłowca w Legii.
                  A po chwili dodał że oczywiście jak zostanie ale zanim się zreflektował to mówił dość pewnie że Jodła wróci czyli obstawiam że Mioduski już z nim jest niestety dogadany.

Komentarz

Nie no, czy Mioduski, jakby nie patrzeć, rekin biznesu, znów popełniłby ten błąd co ostatnio?

Zresztą, nawet jeśli zostanie Vuković, to nie może mieć za asystenta jedynie Saganowskiego. Trzeba byłoby mu samemu ogarnąć dobry sztab, a nie tak jak Magiera, sam sobie dobierał patałachów.

Choć ja jestem w tej grupie kibiców, która uważa, że niezależnie od ostatecznego rozstrzygnięcia ligi, powinniśmy zatrudnić innego trenera. A jeśli chcą kontynuować kierunek Portugalski, to umowę do końca czerwca mają: Daniel Ramos(objął Ave w styczniu, wcześniej świetna praca w Maritimo i Famalicao) albo Ivo Vieira(Moreirense) który kultywuje taki styl gry, który u nas by się przyjął.
                    team LEGIA

Komentarz

Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
                      Vuković przed meczem powiedział że po tym sezonie chce mieć Jodłowca w Legii. A po chwili dodał że oczywiście jak zostanie ale zanim się zreflektował to mówił dość pewnie że Jodła wróci czyli obstawiam że Mioduski już z nim jest niestety dogadany.
                      czyżby? Według mnie nic takiego nie było.
                      od 20:45 - https://youtu.be/eIncDFgY7IA?t=1245

Komentarz

Trener nie gra na boisku, a jedynie ma dobrze zarządzać grupą. Vuko wydaje się być osobą już na tyle dojrzałą, że ma szansę udźwignąć stos problemów przy Ł3 i poradzić sobie z trudną szatnią. Musi wiedzieć, kiedy trzymać za "gębę", a kiedy odpuścić. Reszta? Taktyka? Trening? Kwestia doboru współpracowników. Jeśli poszedłby drogą Jacka Magiery, to przepadnie. Mądry trener powinien otoczyć się zaufanymi, ale także doświadczonymi osobami. Szkoda, że w klubie nie wpadli na pomysł, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia starszych trenerów. Włączenie takiej osoby do sztabu jako asystenta byłoby znacznie ważniejsze niż 15-stego analityka po kilku kursach w Koziej Wólce. Kogo? A choćby kogoś typu Orest Lenczyk.

To nie Piast czy Lechia są silne w tym sezonie. To Legia jest słaba. Cała czołowa trójka ma poniżej (!) średniej 2 pkt na mecz. To jest tragedia w tak słabej lidze. Tak słabych kopaczy nie mieliśmy w drużynie (i w całej lidze) od lat.
                        Czy nasz bramkarz jest w trójce najlepszych bramkarzy sezonu? Nie. Ba, nawet nie wiadomo kto tym nr 1 w tym sezonie był.
                        Nasi boczni obrońcy? Słabizna. Środek obrony? Jedynie Jędza trzyma poziom, bo Remy ma więcej obcinek w kilku ostatnich meczach niż Choto przez kilka lat. Pomocnicy? Zasłona milczenia. Dominik Furman ma lepsze statystyki od każdego z naszych piłkarzyków. Napastnicy? Carlitos jeszcze trzyma dobry poziom, ale Kulenovic? Szkoda gadać.

Legia potrzebuje lepszego zarządzania i znacznej wymiany kadry. Z tym potencjałem nigdy nie przeskoczymy średniej 2 pkt/mecz.

Komentarz

Lubię Vuko, utożsamia się z klubem od początku, szanuje go, ale nie mam przekonania do niego, jaqko do trenera.

Komentarz

Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                            Trener nie gra na boisku, a jedynie ma dobrze zarządzać grupą. Vuko wydaje się być osobą już na tyle dojrzałą, że ma szansę udźwignąć stos problemów przy Ł3 i poradzić sobie z trudną szatnią. Musi wiedzieć, kiedy trzymać za "gębę", a kiedy odpuścić. Reszta? Taktyka? Trening? Kwestia doboru współpracowników. Jeśli poszedłby drogą Jacka Magiery, to przepadnie. Mądry trener powinien otoczyć się zaufanymi, ale także doświadczonymi osobami. Szkoda, że w klubie nie wpadli na pomysł, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia starszych trenerów. Włączenie takiej osoby do sztabu jako asystenta byłoby znacznie ważniejsze niż 15-stego analityka po kilku kursach w Koziej Wólce. Kogo? A choćby kogoś typu Orest Lenczyk.

To nie Piast czy Lechia są silne w tym sezonie. To Legia jest słaba. Cała czołowa trójka ma poniżej (!) średniej 2 pkt na mecz. To jest tragedia w tak słabej lidze. Tak słabych kopaczy nie mieliśmy w drużynie (i w całej lidze) od lat.
                            Czy nasz bramkarz jest w trójce najlepszych bramkarzy sezonu? Nie. Ba, nawet nie wiadomo kto tym nr 1 w tym sezonie był.
                            Nasi boczni obrońcy? Słabizna. Środek obrony? Jedynie Jędza trzyma poziom, bo Remy ma więcej obcinek w kilku ostatnich meczach niż Choto przez kilka lat. Pomocnicy? Zasłona milczenia. Dominik Furman ma lepsze statystyki od każdego z naszych piłkarzyków. Napastnicy? Carlitos jeszcze trzyma dobry poziom, ale Kulenovic? Szkoda gadać.

Legia potrzebuje lepszego zarządzania i znacznej wymiany kadry. Z tym potencjałem nigdy nie przeskoczymy średniej 2 pkt/mecz.
                            Czyli nowy sztab szkoleniowy to: Vuko, Sagan, Rado, Malarz?
                            W jednej strony Vuko wydaje się odpowiednim człowiekiem, związanym z klubem itp. Natomiast szczerze też nie mam przekonania jak sobie poradzi gdy przyjdzie pierwszy lepszy kryzys.

Komentarz

MarioWOLF pisze o Lenczyku, a Ty o Rado i Malarzu - to ponad 40-letni rozdźwięk.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X