Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobra Finiks, mieliśmy Woytka i Ciebie - oboje potrzegacie piłkę na nieosiągalnym dla ogółu poziomie.

Bardzo się cieszę, że mieliście rację. Nie mam mentalności pogubionego trzynastolatka, żeby nie potrafić przyznać się do błędnej oceny danej sytuacji. Najważniejsze, że Legia znowu robi swoje.
    Pozdrowienia.

Edycja: z drugiej strony to Woytek chyba twierdził, że mamy skład na środek tabeli
    Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
      Edycja: z drugiej strony to Woytek chyba twierdził, że mamy skład na środek tabeli
      Nie sądzę bym kiedykolwiek tak napisał, bo wiem że zawsze gramy o mistrza - tak to już w Legii jest. Mogłem jedynie napisać, że skład osobowy nie wystaje ponad ligę i w sumie tego się trzymam. Po prostu ostatnie miesiące pokazały, że wystarczyło dać normalnemu trenerowi czas (a nie szukać po Runjaicach, Sevelach itp) i ze średniego składu przy NORMALNEJ atmosferze codziennej pracy (co ciągle podkreślałem, że nie słychać o żadnych kwasach w środku) można ulepić drużynę.
      A czy wystarczy na puchary? Na dwoje babka wróżyła... albo tak albo nie

Komentarz

• W pucharach to przede wszystkim będą znacznie trudniejsi przeciwnicy.Cały ranking wypracowany za BL poszedł się **** i teraz już na pewno na Dudelange nie trafimy.
        #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
          W pucharach to przede wszystkim będą znacznie trudniejsi przeciwnicy.Cały ranking wypracowany za BL poszedł się **** i teraz już na pewno na Dudelange nie trafimy.

W przypadku zdobycia MP nie ma to takiego znaczenia. praktycznie po 2 rundzie przeciwnicy sa porownywalni, w przypadku spadku do el. LE ranking nie jest brany pod uwage.

Poza tym akurat lepiej nam szlo w eliminacjach jak mielismy gorszy ranking, ot taki paradoks.

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
            W pucharach to przede wszystkim będą znacznie trudniejsi przeciwnicy.Cały ranking wypracowany za BL poszedł się **** i teraz już na pewno na Dudelange nie trafimy.
            A Dudelange nie będzie rozstawione
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
              A Dudelange nie będzie rozstawione

Dudelange narazie nie łapie się na puchary
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
                W przypadku zdobycia MP nie ma to takiego znaczenia. praktycznie po 2 rundzie przeciwnicy sa porownywalni, w przypadku spadku do el. LE ranking nie jest brany pod uwage.

Poza tym akurat lepiej nam szlo w eliminacjach jak mielismy gorszy ranking, ot taki paradoks.
                A,to nie wiedziałem.Aż tak się w szczegółach nie orientuję.To może jeszcze coś z tego będzie,oby tylko MP było.
                #MioduskiOut

Komentarz

• Jeszcze calkiem niedawno polowa ludzi na forum psioczyla na Vuko, a obecnie Legia zaczyna grac fajna pilke. I nawet Gwilia przestal grac jak patałach

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                  X