Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Zagrałby odrobinę agresywniej i dostalibyśmy w zęby trójkę. Vuko pierwszy mecz z Rangersami poustawiał bardzo dobrze i wycisnął maksymalnie dużo ile się dało. Przy odrobinie szczęścia dało się to wygrać, ale przecież Legia totalnie pozamykała środek pola, tak że w Rangersach było widać absolutną bezradność.

Psioczenie że nie udało się wygrać z Rangersami to kryminał - ten dwumecz jak na nasze możliwości był bardzo, bardzo dobry, zważywszy na to jak oni sobie teraz radzą w LE. Proponuję się niektórym obudzić.
    Mam podobne zdanie, dlatego ciekaw jestem (wybiegam w przyszłość, ale nie widzę innego scenariusza) jak będziemy wyglądać w eliminacjach do pucharów. Szczerze dawno nie widziałem abyśmy w eliminacjach grali naprawdę dobrze. Ostatnia LM to było sporo szczęscia, dopiero później machina ruszyła.

Komentarz

• Ja wcale nie psioczę, żeby nie było. Po prostu ze stadionu wyszedłem z niedosytem. Tamtego dnia Rangersi przyjechali nie w pełni formy, niepewni czego oczekiwać. A u nas na boisku momentami było widać zwalnianie tempa, byle za szybko nie wyjść z kontrą.

Ale nie ma co w kółko wracać do przeszłości, trzeba się cieszyć tym co mamy teraz i co jest coraz lepiej poukładane.
      You'll take my life but I'll take yours too
      You'll fire your musket but I'll run you through
      So when you're waiting for the next attack
      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Dlatego szkoda, że jak cały czas atakowaliśmy to nie wszedł Carlitos tylko do końca graliśmy Kulenovićem.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kurde to był naprawdę niezły mecz...
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wybiegając w tematy eliminacji w 2020r. jest jedna obawa - kto będzie stał w bramce. Ciekawe jaki jest na to plan, kiedy zacznie się ogrywanie nowego bramkarza nr1.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Nie czytam regularnie tych relacji z treningów, ale gdy mi się to zdarza to zawsze wspominają jak to Mucha się prezentuje, teraz np karnego obronił. Kto wie, może jakaś nowa strategia
              Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Artur Boruc
                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                  I zgadzam się z nim dziś jeśli chwali Vuko (nie oglądałem tego magazynu). Widać mega progres w grze Legii, a przede wszystkim widać, że nie jest to kwestia przypadku tylko konkretnych założeń Vukovica. Trochę potrzebował czasu na to, żeby wszystko zaczęło hulać, ale powoli można mu oddać co jego – Legia jako projekt Vuko zaczyna wyglądać coraz lepiej.
                  Oceniając Vuko z perspektywy czasu, sam też biję się w pierś, bo nie sądziłem, że będzie on w stanie zrobić z Legii zespół, który tak dobrze funkcjonuje w ofensywie. Spodziewałem się raczej czegoś w stylu Korony Kielce za Ojrzyńskiego, z tą poprawką, że w Warszawie zawodnicy, pieniądze i oczekiwania są nieco inne, więc nie dałoby się przełożyć tego 1:1.

Kiedy po dwumeczu z Rangersami pisałem o tym, że zostawiłbym Vukovica do końca rundy/sezonu (nie pamiętam), było to podyktowane raczej obawami związanymi z jego potencjalnym następcą i robieniu dodatkowego bajzlu w klubie niż wiarą w potencjał Serba, natomiast wychodzi na to, że Mioduski pierwszy raz nie przejechał się na swojej upartości i przy okazji oszczędził trochę pieniędzy na kompletowaniu nowego sztabu.

Ciekawe jak Vukovic poradzi sobie w następnych kolejkach i rundzie finałowej, ale jeśli w sobotę ogramy u siebie Cracovię, to znajdziemy się w bardzo dobrym położeniu przed kolejną serią gier, w której jedziemy na słabiutko wyglądającą Lechię, a w Krakowie będą derby, w których Pasom idzie w ostatnich latach słabiutko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                    Ciekawe jak Vukovic poradzi sobie w następnych kolejkach i rundzie finałowej, ale jeśli w sobotę ogramy u siebie Cracovię, to znajdziemy się w bardzo dobrym położeniu przed kolejną serią gier, w której jedziemy na słabiutko wyglądającą Lechię, a w Krakowie będą derby, w których Pasom idzie w ostatnich latach słabiutko.
                    Runda finałowa to będzie dla niego finalny test. W tamtym roku oblał z przytupem. Teraz, po ułożeniu drużyny po swojemu, nie będzie już łatwych usprawiedliwień. Wierzę, że sobie poradzi pod warunkiem mocnej poprawy zaangażowania w meczach wyjazdowych.
                    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Klaufurić zakończył rundę finałową z dubletem i w bardzo dobrym stylu. Czy to był dla niego pozytywna weryfikacja?

Ja się z finalną oceną wstrzymam do eliminacji, bo mistrzostwo to tylko środek, a nie cel nadrzędny. Na razie to wygląda obiecująco i wydaje się, że zmierzamy we właściwym kierunku.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Klaufurić zakończył rundę finałową z dubletem i w bardzo dobrym stylu. Czy to był dla niego pozytywna weryfikacja?

Ja się z finalną oceną wstrzymam do eliminacji, bo mistrzostwo to tylko środek, a nie cel nadrzędny. Na razie to wygląda obiecująco i wydaje się, że zmierzamy we właściwym kierunku.
                        Klafurić nie przepracował z drużyną całego roku, przynajmniej nie jako pierwszy trener.

Dla mnie mistrzostwo to minimum. Brak MP i PP będzie jednoznaczny ze zwolnieniem trenera.

Komentarz

• Podsumowujac: Dla Vukovica Europa to weryfikacja ale dla Mioduskiego już nie.

Kante i Luquinhasem do fazy grupowej. Grubo.

Niech najpierw Mioduski kodziarz zrobi 6 transferów do pierwszej jedenastki a potem oczekujmy do Vukovica awansu do fazy grupowej.

I warto przypomnieć (bo od kiedy Mioduski został prezesem wiele osób tutaj ma problemu z pamięcią ), że od kiedy miłościwie panujący jest tym prezesem to w fazie grupowej jeszcze nie graliśmy więc może pora przez tych mający problemy m.in. Z pamięcią stwierdzić, że wina nie leży po stronie Vukovica a zdecydowanie gdzieś wyzej.

To jak niby Vuko zawalił dwumecz z Rangersami pokazuje to co się z tymi Rangersami wydarzyło dalej. Dziś będą walczyć o awans do 1/8. Owszem pewnie odpadną ale dla nich już sama obecność tutaj to spory sukces.

Pewnie można zaklinać rzeczywistość i oczekiwać, że Cierzniakiem w bramce (stan po odejściu Majeckiego) oraz Luquinhasem i Kante w ofensywie awansujemy do Europy.

Ignorancja totalna. (żeby nie nazwać tego gorzej).
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Skoro dla Vuko Europa to nie weryfikacja, to dla Luquinhasa również

Komentarz

• Błędne rozumowanie ale proszę jasniej(drukowanymi ): dla Vukovica Europa będzie weryfikacja pod warunkiem, że skład osobowy jaki będzie posiadał będzie dawał ku temu szansę. Teraz takiego składu nie ma.
                              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Skoro Dudelange może wejść do Europy składem piekarzy i sprzedawców to my możemy Luqi i Gruzinem Takie jest chyba myślenie u Darka M. Kiedyś się w końcu uda
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X