Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Iraklis wydłuża negocjacje!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    [quote="wafel"]
    Zamieszczone przez szczepan
    czemu gdy rozmowa dotyczy M. Mięciela, i jego wartości jako napastnika, wpinasz się w temat szukając porównań z Kosowskim.
    I do tego nie podajesz żadnych argumentów na poparcie swoich, wcale nie oczywistych, tez.
    Może jakaś obsesja? Kosowski nie daje Ci zasnąć?
    Współczuje.
    (pzdr)
    Przepraszam, ale to nie Szczepan wyjechał z wyreklamowanymi w Bravo pseudogwiazdami... A tam ostatnio widywałem tylko jednego piłkarza...

Zostaw komentarz:

• Luk@s
    odpowiedział(a)
    Mieciel byl dobry, momentami b.dobry, ale czegos tam zawsze brakowalo zeby byl super zeby rowno sezon w sezon ladowal duze ilosci bramek.
    Pojechal na zachod i mnie to nie dziwi, zwlaszcza po tym przytoczonym juz "M. za M." czy "zabierz Mieciela hey UFO zabierz Mieciela" wkurwialem sie jak te texty lecialy i teraz nie ma bata zeby on do nas wrocil. A chcialbym zobaczyc jego wspolprace z obecnym atakiem.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    nie chodzi o to... poprostu nie rozumiem co ma do tego bravo i to jeszcze pisane przez wislaka ale dobra... to rzeczywisci enie ma sensu a do tego temat sie rozmywa wiec juz nie pisze o Kosowski Miecielu i bravo...

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Słuszna uwaga

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jarcyś
    Niemniej uważam , że skalą talentu przewyższa swoich konkurentów. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać , ale podajcie mi inne nazwiska....
    Fakt, Twoja ocena jest dość subiektywna.

Nazwiska?
    Żurawski - król strzelców ekstraklasy, wielokrotny reprezenta kraju.

Warzycha - on zrobił zdecydowanie większą karierę za granicą.

Tak naprawdę Mięciel niewiele osiągnął - zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Może to i talent, ale jak do tej pory to tylko talent medialny i dobra buzia do pism w stylu Bravo (jak już to wcześniej mówiłem) :>

PS
    Jak rozwinie się ten temat w tym kierunku to znowu będzie tak jak z niedawnym tematem (wykasowanym już) o potędze Legii :>

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ja patrze na Mieciela jako wciaz nie spelniony talent - cos jak Piekarski, moze jeszcze bedzie, ale juz moglbyc wielki.

A Kosowski to zupelnie inna historia... .

pozd.

Zostaw komentarz:

• wafel
    odpowiedział(a)

[wycięty bełkot]

a tak na serio to dziwne jest to ze wismiewasz Mieciela skoro sami u siebie macie taka wypromowana pseudo-gwiazde...
    czemu gdy rozmowa dotyczy M. Mięciela, i jego wartości jako napastnika, wpinasz się w temat szukając porównań z Kosowskim. I do tego nie podajesz żadnych argumentów na poparcie swoich, wcale nie oczywistych, tez.
    Może jakaś obsesja? Kosowski nie daje Ci zasnąć?
    Współczuje.

(pzdr)

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    do Unico i C_zarego:

Subiektywnie oceniam Mięciela jako najlepszego napastnika w Polsce.
    Faktem jest , że Miętowy jest piłkarzem ciągle nie spełnionym, być może brakuje mu charakteru by osiągnąć status gwiazdy i przebić się do dobrego klubu czy Reprezentacji. Niemniej uważam , że skalą talentu przewyższa swoich konkurentów. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać , ale podajcie mi inne nazwiska....

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    :P :buhaha: :>
    Po wnikliwej analizie psycho-matematycznej Twojego posta dotyczacego pana M. i pisma BRAVO a takze faktu ze jestes kibicem druzyny potocznie zwanej Wisla Krakow w ktorej gra (jeszcze) pilkarz Kamil K. komisja stwierdzila ze w zwiazku z obecnoscia tego ostatniego na okladce pewnego "szanowanego i poczytnego" pisma masz duze bole za lewym uchem co zmusza Cie do pisania uszczypliwosci na temat wyzej wymienionego pana M. zeby pozbyc sie kompleksu Kamila K. i jego wystepow w roznych pisnach.
    :P :buhaha: :>

a tak na serio to dziwne jest to ze wismiewasz Mieciela skoro sami u siebie macie taka wypromowana pseudo-gwiazde...

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico

:co: Zmieniasz temat, bo teraz nie o lewosrzydłowym mówimy.

Szczepan załóż taki temat jeżeli Cię to frapuje - to pogadamy :>
    az tak Cie boli to ze wasza gwiazdeczka byla na okladce tego pisma :P

poporstu nie wiem po co docinasz M. skoro i wasz pilkarz ma podobne przygody jak opisujesz :P
    Gdzie powiedziaem, że mnie coś boli?
    Powtarzam, załóż temat o tym piłkarzu to porozmaiwamy :>

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jarcyś
    Marcin jest najlepszym napastnikem polskim . Od lat .

taki Kucharski czy Svitlica powinni czuć się zaszczyceni , że w jednej szatni z Miętowym się przebierali .
    Jarcys, jeszcze nie wytrzezwiales w chwili gdy to pisales? Nie mam zamiaru odbierac mu niewatpliwego talentu ani ujmiejetnosci ale jestem pewien, ze gdyby w kwietniu w Krakowie '02 to Mieciel byl na miejscu Svitlicy to tego majstra by nie bylo :/ Powyzsze zdanie znakomicie oddaje charakter tego zewodnika.

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Nie za bardzo mogę sobie wyobrazić powrót Mięciela do Legii. Niestety, ale zasmakował życia na zachodzie i pewnie nie myśli o Polsce. Najbardziej denerwujące z tego jest to, że takiego super napastnika pozbędziemy się za jakieś marne grosze...

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    [quote="Unico"]

az tak Cie boli to ze wasza gwiazdeczka byla na okladce tego pisma :P

poporstu nie wiem po co docinasz M. skoro i wasz pilkarz ma podobne przygody jak opisujesz :P

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico

Chciałeś powiedzieć najbardziej wypromowaną i przereklamowaną przez gazety w stylu BRAVO niby-gwazdą polskiej piłki.
    czekaj czekaj a w jakim to pismie niedawno pojawila sie jakas biala gwiazda z krakowa?

jak on mial? no ten? ten przereklamowany lewoskrzydlowy...

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico

Chciałeś powiedzieć najbardziej wypromowaną i przereklamowaną przez gazety w stylu BRAVO niby-gwazdą polskiej piłki.
    czekaj czekaj a w jakim to pismie niedawno pojawila sie jakas biala gwiazda z krakowa?

jak on mial? no ten? ten przereklamowany lewoskrzydlowy...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X