Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Iraklis wydłuża negocjacje!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja patrze na Mieciela jako wciaz nie spelniony talent - cos jak Piekarski, moze jeszcze bedzie, ale juz moglbyc wielki.

A Kosowski to zupelnie inna historia... .

pozd.

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
      Niemniej uważam , że skalą talentu przewyższa swoich konkurentów. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać , ale podajcie mi inne nazwiska....
      Fakt, Twoja ocena jest dość subiektywna.

Nazwiska?
      Żurawski - król strzelców ekstraklasy, wielokrotny reprezenta kraju.

Warzycha - on zrobił zdecydowanie większą karierę za granicą.

Tak naprawdę Mięciel niewiele osiągnął - zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Może to i talent, ale jak do tej pory to tylko talent medialny i dobra buzia do pism w stylu Bravo (jak już to wcześniej mówiłem) :>

PS
      Jak rozwinie się ten temat w tym kierunku to znowu będzie tak jak z niedawnym tematem (wykasowanym już) o potędze Legii :>
      Jestem, a tak jakby mnie nie było...
      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Słuszna uwaga
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

nie chodzi o to... poprostu nie rozumiem co ma do tego bravo i to jeszcze pisane przez wislaka ale dobra... to rzeczywisci enie ma sensu a do tego temat sie rozmywa wiec juz nie pisze o Kosowski Miecielu i bravo...

Komentarz

Mieciel byl dobry, momentami b.dobry, ale czegos tam zawsze brakowalo zeby byl super zeby rowno sezon w sezon ladowal duze ilosci bramek.
            Pojechal na zachod i mnie to nie dziwi, zwlaszcza po tym przytoczonym juz "M. za M." czy "zabierz Mieciela hey UFO zabierz Mieciela" wkurwialem sie jak te texty lecialy i teraz nie ma bata zeby on do nas wrocil. A chcialbym zobaczyc jego wspolprace z obecnym atakiem.

Komentarz

[quote="wafel"]
              Zamieszczone przez szczepan
              czemu gdy rozmowa dotyczy M. Mięciela, i jego wartości jako napastnika, wpinasz się w temat szukając porównań z Kosowskim.
              I do tego nie podajesz żadnych argumentów na poparcie swoich, wcale nie oczywistych, tez.
              Może jakaś obsesja? Kosowski nie daje Ci zasnąć?
              Współczuje.
              (pzdr)
              Przepraszam, ale to nie Szczepan wyjechał z wyreklamowanymi w Bravo pseudogwiazdami... A tam ostatnio widywałem tylko jednego piłkarza...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
              X