Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Korona [17. kol. Ekstraklasy 2018/19, 01.12.2018, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Czyli rozumiem że według Ciebie zwycięstwo Legii nie jest wynikiem jej dobrej gry, czytaj pressowaniem, doskakiwaniem, agresywnością, odbiorem tylko tym, że Korona zagrała słabo bo zapomniała jak się gra w piłkę / było za zimno / nie mieli dnia, tak?
    Znowu, po raz kolejny nadinterpretowujesz/przeinaczasz/dopowiadasz sobie tak aby było tobie wygodnie. Trudno.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Znowu, po raz kolejny nadinterpretowujesz/przeinaczasz/dopowiadasz sobie tak aby było tobie wygodnie. Trudno.
      Nooo... nie. Myślę, że ten zarzut w większym stopniu dotyczy ciebie.

Dziś Korona grała dobry mecz. Tzn. próbowała grać. Nie lagowała, grała piłką, wymieniali się pozycjami. Natomiast piłkarskie umiejętności były po stronie Legii. Oczywiście oprócz umiejętności Legia dołożyła to co wymieniłem we wcześniejszym co przełożyło się na zwycięstwo.

Podsumowując Korona zaprezentowała się na poziomie jednak nie wystarczylo to na Legię, bo ta zagrała bardzo dobry mecz. Nie efektowny ale efektywny. Więc nie jest to tak jak przedstawiasz że Legia ok ale tylko dlatego że Korona słabo.

Komentarz

Jeśli twoja aktywność tutaj w ostatnim czasie to 100% ironii to jesteś mistrzem. Jeśli nie to twoje wpisy powinny trafiać do tematu z pokemonami.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Nooo... nie. Myślę, że ten zarzut w większym stopniu dotyczy ciebie..
          Nie.

Dziś Korona grała dobry mecz. Tzn. próbowała grać. Nie lagowała, grała piłką, wymieniali się pozycjami. Natomiast piłkarskie umiejętności były po stronie Legii. Oczywiście oprócz umiejętności Legia dołożyła to co wymieniłem we wcześniejszym co przełożyło się na zwycięstwo.

Podsumowując Korona zaprezentowała się na poziomie jednak nie wystarczylo to na Legię, bo ta zagrała bardzo dobry mecz. Nie efektowny ale efektywny. Więc nie jest to tak jak przedstawiasz że Legia ok ale tylko dlatego że Korona słabo.
          Tak.

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Jeśli twoja aktywność tutaj w ostatnim czasie to 100% ironii to jesteś mistrzem. Jeśli nie to twoje wpisy powinny trafiać do tematu z pokemonami.
          "Za Bogusia" by tej aktywności nie było.

#TeamVuko

Komentarz

Szymański dzisiaj zagrał fajny mecz. Tak naprawdę widać, że ten jego brak asyst to często indolencja kolegów w wykończeniu, bo on gra bardzo fajne piłki, które w lepszej technicznie drużynie można zamieniać w bramki. Wydaje mi się, że popracował też fizycznie. Nie boi się wejść w pojedynek siłowy, nawet z niezłymi dzikami, a nawet jak fauluje to przez swoją posturę często nie dostanie kartki. Właściwie to w 30 minucie ściągnął z boiska zawodnika, który go krył.
            Chłopak nie wygląda, ale walczy za dwóch i nie ma co ukrywać, że to walka o transfer. Oby mu się to udało.

Komentarz

Tak.
              Zatem cieszę się że potwierdziłeś moje słowa i zarazem zaprzeczyłeś temu co produkowałeś wcześniej. Usuń konto.

Komentarz

Przewidziało mi się czy Szymański po bramce kogoś "uciszał"?
                Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                  Tak było.

Komentarz

Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                    Pewnie mnie.
                    Strasznie się przejąłem.

#TeamVuko

Komentarz

Tak było.
                      Po pierwszej bramce strzelonej w 17 kolejce w meczu u siebie z grającą w "10" Koroną

Pewnie mnie.
                      Strasznie się przejąłem.
                      Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

Co poniektórzy powinni się zastanowić co pisza, Sa Pinto gotowy do oddania strzału:

oczywiście @FotoPyk
                        team LEGIA

Komentarz

Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                          Szymański dzisiaj zagrał fajny mecz. Tak naprawdę widać, że ten jego brak asyst to często indolencja kolegów w wykończeniu, bo on gra bardzo fajne piłki, które w lepszej technicznie drużynie można zamieniać w bramki. Wydaje mi się, że popracował też fizycznie. Nie boi się wejść w pojedynek siłowy, nawet z niezłymi dzikami, a nawet jak fauluje to przez swoją posturę często nie dostanie kartki. Właściwie to w 30 minucie ściągnął z boiska zawodnika, który go krył.
                          Chłopak nie wygląda, ale walczy za dwóch i nie ma co ukrywać, że to walka o transfer. Oby mu się to udało.
                          Z perspektywy Legii i budżetu to dobrze byłoby go zimą sprzedać. Jednak z perspektywy samego zawodnika głupotą byłoby odchodzić już zimą. W wywiadzie mówił, że najchętniej trafiłby do Włoch. Tam nie ma praktycznie żadnej przerwy pomiędzy rundami z marszu wchodzi do drużyny bez przygotowań, bez aklimatyzacji. To znacznie trudniej niż np. dopinając transferu w czerwcu gdzie miałby jeszcze masę czasu na aklimatyzacje w nowym kraju. No i przede wszystkim przeszedłby z zespołem obóz przygotowawczy.

A przecież na koniec sezonu ma młodzieżowe EURO gdzie mógłby się jeszcze bardziej wypromować i złapać fajne doświadczenie. Zresztą ja nie rozumiem jak można się rzucać na podbijanie Serie A, gdy nawet w naszej słabej lidze nie jest się gwiazdą. Ma przykład z tego okienka Marcjanika i Recy, którzy rozegrali kilka niezłych meczów (Marcjanik to nawet nie), a teraz tam przepadli. I ma też przykład Piątka, który rozegrał dwa bardzo dobre sezony i dopiero tam wyruszył, że przejście tam nie musi być tak bolesne jak będzie na to gotowy.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

*****, Kijek zluzuj

Komentarz

Przypieprzanie się do Seby za dzisiejszy mecz to ślepota albo zła wola. W poprzednim meczu był słaby, prawdopodobnie wskutek meczów w młodzieżówce. Dzisiaj psuto mu potencjalne asysty, tak, piszę w liczbie mnogiej z premedytacją - do tego przebiegł najwięcej z wszystkich na boisku. Do Dominika też niektórzy mają poważne zastrzeżenia, bez przesady. Brakuje tylko rytualnych narzekań na Kuchego, a Kuchy King dzisiaj, a raczej już wczoraj.

p.s. Dzisiejsza Legia poradziłaby sobie spokojnie z Lechią, martwi mnie jedynie przestój po czerwonej kartce, ale podejrzewam, że Rysiek im wytłumaczy dlaczego się tak nie robi i dlaczego akurat wtedy trzeba przycisnąć.
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Przedszkolak Majecki - czyste konto
                                Przedszkolak Sebix - bramka
                                Przedszkolak Kulenovic - asysta
                                + Nagy - 2 asysty
                                Kolejne "żałosne zwycięstwo"
                                Tylko drużyna cierpi
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X