Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lech Poznań - Legia [37. kol. Ekstraklasy 2017/18, 20.05.2018, godz. 18:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Szczerze mówiąc też mi się wydaję, że nasz mecz będzie bez znaczenia, bo Płock urwie pkty w Białym.

Mega presja po stronie Jagielloni, Płock z kolei bym powiedział, że z taką pozytywną mobilizacją, bo na pewno chcą sprawić tą niespodziankę i dać puchary Płocku, ale też bez przesady, że to takie coś mega, że im spęta nogi i umysły. Zespół gra dobry, atrakcyjny futbol i mam nadzieję, że to udowodni w niedzielę. Liczę na zapisanie w protokole Michalaka i Furmiego.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Z forum pyrusków:

"Piłkarze Legii mają obiecane 6 milionów zł premii za podwójną koronę, a dla naszych ten mecz jest o pietruszkę, bo premię za 3 miejsce i tak dostaną niezależnie od wyniku. Z kolei Wisła Płock wypłaci zawodnikom milion zł za awans do pucharów. A trzeba mieć na uwadze, że w Płocku nie zarabia się kokosów (może poza Furmanem), więc piłkarze będą mega zdeterminowani, żeby wygrać w Białymstoku. Dodatkowo Orlen obiecał zwiększenie swojego wkładu w klub o kolejny milion zł w przypadku awansu do pucharów. "

Także Płock ma o co grać. Puchary, pucharami, ale premie, te sprawy.

Komentarz

Trzeba jednak patrzyc na siebie, a Lech już potrafił się zmobilizować na Legie nawet jak był w kryzysie,
        chociażby w rundzie jesiennej sezonu 15/16. Wtedy też zajmowali miejsce w okolicach strefy spadkowej, mieli trudny okres, a na L3 wygrali 1:0 po błędzie Rzezniczaka i po tym meczu się odbili i ostatecznie awansowali do grupy mistrzowskiej. Takze wiadomo wszyscy wierzymy w Legie, ale na pewno mecz sam sie nie wygra.

Komentarz

Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          Szczerze mówiąc też mi się wydaję, że nasz mecz będzie bez znaczenia, bo Płock urwie pkty w Białym
          Nasz będzie lub byłby bez znaczenia w sytuacji gdybyśmy grali po Jagielloni i oni by stopili. A jak ma być taka akcja jak w zeszłym sezonie ze się będziemy pieklił, to ja dziękuje ze taki scenariusz. Musimy przede wszystkim strzelić bramkę. Jak to nam się uda to myśle ze już tego nie spierdoli.my. Aczkolwiek różne rzeczy działy się w tym sezonie wiec może tez być tak ze zagrają na remis o czym nawet boje się myśleć.

Komentarz

Zamieszczone przez mski Zobacz posta
            Nasz będzie lub byłby bez znaczenia w sytuacji gdybyśmy grali po Jagielloni i oni by stopili. A jak ma być taka akcja jak w zeszłym sezonie ze się będziemy pieklił, to ja dziękuje ze taki scenariusz. Musimy przede wszystkim strzelić bramkę. Jak to nam się uda to myśle ze już tego nie spierdoli.my. Aczkolwiek różne rzeczy działy się w tym sezonie wiec może tez być tak ze zagrają na remis o czym nawet boje się myśleć.
            Jasne, źle to ująłem może w tym przypadku, kiedy gramy jednocześnie. Podsumowując więc po prostu uważam, że Płock urwie pkty Babie Jadze

Komentarz

Ktoś pytał o fetę. To jak to miałoby być? Mecz kończy się o 20. Zatem o której mogłaby być feta?

Komentarz

Zamieszczone przez (L)uko Zobacz posta
                Ktoś pytał o fetę. To jak to miałoby być? Mecz kończy się o 20. Zatem o której mogłaby być feta?
                Specjal.

Komentarz

Transmisja niedziela 17:45 tvp2
                  Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

Komentarz

Zamieszczone przez (L)uko Zobacz posta
                    Może jednak niech najpierw zdobędą to mistrzostwo. Zachowujecie się jakby już mieli medale na szyjach a są przed najtrudniejszym meczem w sezonie.
                    Najpierw niech zdobędą mistrzostwo a potem się martwcie o to jak je będziecie świętować.
                    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                      Może jednak niech najpierw zdobędą to mistrzostwo. Zachowujecie się jakby już mieli medale na szyjach a są przed najtrudniejszym meczem w sezonie.
                      Najpierw niech zdobędą mistrzostwo a potem się martwcie o to jak je będziecie świętować.
                      Medale już mają, tylko nie wiadomo jeszcze z jakiego kruszcu

Komentarz

Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                        Medale już mają, tylko nie wiadomo jeszcze z jakiego kruszcu
                        U nas nie istnieją inne medale niż złote
                        Nie ma czegoś takiego.
                        Tzw. DNA zwycięzcy
                        Kasper Hämäläinen #1

Komentarz

poza zwycięstwem, co oczywiste, marzy mi się żeby Antolić tym pedałem trałką podłogę wytarł ... żeby go ciągał po trawie niczym burek szmatę po podwórku

Komentarz

DNA zwycięstwa swoją drogą, ale panowie trochę pokory. Nic jeszcze nie jest pewne, jak to powiedział Malarz po meczu z Górnikiem ,, do poznania jedziemy się bić" i niech tak będzie.

Komentarz

Umówmy się - możemy sobie pisać o pokorze, żeby nie rozdawać jeszcze pucharu, ale tak naprawdę chyba nikt z nas nie wyobraża sobie, żebyśmy tego MP nie zdobyli. Nawet nie chcę myśleć co to będzie za katastrofa, dlatego nie biorę jej pod uwagę

Komentarz

Szczerze mówiąc, najbardziej obawiałem się starcia z Górnikiem. Przed ostatnią kolejką jestem dziwnie spokojny o to, że dowieziemy bez problemów lidera do końca.

Komentarz

Pracuję...
                                X