Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Ponieważ wygląda na to, że tym razem (nieoficjalne) bezkrólewie potrwa dłużej, a plotki, dywagacje i koncert życzeń rozlewają się po różnych tematach, proponuję – do czasu wyboru nowego trenera - skanalizować to w tym jednym miejscu.

Na dobry początek niusy z innych tematów:

Piotr Koźmiński‏ @UEFAComPiotrK
    Właśnie ruszyła trenerska karuzela związana z Legią Warszawa. Jak się dowiedziałem, pojawił się temat znanego niemieckiego trenera, byłego gracza Bayernu Monachium. Co myślicie o tej kandydaturze? Doświadczenie z 4 krajów, Liga Mistrzów jako piłkarz.
    http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...a_1050162.html;

Krzysztof Srogosz‏ @srogi 15m15 minutes ago
    Dowiedziałem się, że jednym z kandydatów na trenera Legii jest Rumin Eduard Iordãnescu, obecny szkoleniowiec Astry Giurgiu. Niedługo więcej na ten temat na http://interia.eurosport.pl

Trenerska giełda nazwisk - notowanie 1
    Woytek, źródło: Super Express, 2x45.info
    W prasie pojawiły się pierwsze kandydatury na posadę nowego trenera Legii Warszawa. Lista ta na pewno będzie regularnie się zmieniała, a nazwisko poznamy prawdopodobnie dopiero po zakończeniu obecnego sezonu.

Do stołecznego klubu przymierzany jest Stanisław Czerczesow, który obecnie jest selekcjonerem reprezentacji Rosji, ale brak sukcesu na mundialu sprawi zapewne, że tę posadę straci.

Kilka dni temu przewinęła się także kandydatura Adama Nawałki, którego po mistrzostwach Legia chętnie widziała by u siebie. Wcześniej z polskich nazwisk wspominano także o Leszku Ojrzyńskim i Michale Probierzu.

"Super Express" poinformował, że jednym z kandydatów jest także Thorsten Fink. 50-letni Niemiec karierę trenerską rozpoczął w 2007 roku. Do tej pory sam prowadził: FC Inglostadt 04, FC Basel, Hamburger SV, Apoel Nikozja i Austrię Wiedeń, w której spędził ostatnie 3 lata. Tę kandydaturę uwiarygadnia osoba Bernharda Heuslera, który zna Finka z czasów pracy w FC Basel. Z tych samych kręgów wypływa nazwisko Szwajcara Ursa Fischera, który do lata 2017 był szkoleniowcem FC Basel.

Z kolei Janekx89 na 2x45.info informuje, że Legia rozważa zatrudnienie doświadczonego ukraińskiego szkoleniowca Myrona Markewicza, który z zespołem Dnipro doszedł do finału Ligi Europy.
    https://m.legionisci.com/news/73971_...towanie_1.html
    217
    mistrza Polski Deana Klafuricia
    90,32%
    196
    wicemistrza olimpijskiego Jerzego Brzęczka
    9,68%
    21
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jedyny rozsądny kandydat to Andreas Wittwer.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zapomniałem dodać, że to poważny temat

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Skoro tak, to jedynie Wojciech Łazarek.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Stasiu wróć, a jak nie Stasiu to może przyjść Myron.
          Z kraju tą wieżę babel ogarnie tylko Ojrzyński lub Probierz.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Stasiu wróć, a jak nie Stasiu to może przyjść Myron.
            Z kraju tą wieżę babel ogarnie tylko Ojrzyński lub Probierz.
            Stasiu - zdecydowanie tak, z tego co wiem (z dobrego źródła) są z nim w stałym kontakcie i jeżeli tylko będzie taka możliwość będzie brany pod uwagę.

Z kraju nikt, moim zdaniem (i kilku osób w Legii) nikt z Polski nie będzie miał autorytetu u naszych "gwiazd", Ojrzyński czy Probierz to dobre autorytety na średniaków z polskiej ligi.

Komentarz

Zagranica : Czerczesow, lub inny zamordysta, swoją drogą wiem że to nie realne ale jakbyśmy zatrudnili Felixa Magatha to dopiero byłby terroryzm dla naszych kopaczy.
              Kraj: Probierz

Komentarz

Za propozycje typu Probierz (bo to śmieć i kurva) i Ojrzynski (wuefista) dawałbym bany
                "ale mamy pakę"

Komentarz

Tylko Stasiu

Komentarz

Smuda lub Rumak, tak to widzę.

Ksieciunio gdzie jest ankieta ja się pytam?

Komentarz

Silhavy ma spore doświadczenie w Czechach i został zimą odpalony w Slavii. Gdyby Pilzno zwolniło Vrbę to kolejny dobry kandydat. Gdyby w przypadku braku mistrzostwa dla PAOKu zwolniono Razvana Lucescu to też warto się zastanowić. Do tego Markiewicz. Albo rozbić bank i Slaven Bilic

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Za propozycje typu Probierz (bo to śmieć i kurva) i Ojrzynski (wuefista) dawałbym bany
                        Nie wiem kto na trenera, ale ty na admina!

Komentarz

Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                          Albo rozbić bank i Slaven Bilic
                          http://sportsmaza.com/football/west-...yers-salaries/

Manager

Slaven Bilic 3 million (per year)
                          Pomyliłeś "rozbicie banku" z tym że nie stać nas. Życie. Odrobinę rozsądku.
                          "ale mamy pakę"

Komentarz

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                            Smuda lub Rumak, tak to widzę.

Ksieciunio gdzie jest ankieta ja się pytam?
                            Ałaa, nie w szczepionkę!!

Ankieta jest w temacie o Hasim; część nazwisk aktualna

A nową będzie można ew. wrzucić jak się wyklaruje jakaś lista potencjalnych kandydatów; chyba, że miałby walczyć Kaszana Broniszewski ze Stefkiem Majewskim

Komentarz

Parafrazując klasyka: Naszym kopaczom trzeba założyć chomąto. Tak robił pewien wąsaty Trener. Zakładał kopaczom chomąto i orał nimi murawę.

Tak więc tylko Stasiek albo ktoś jego pokroju.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                              X