Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jak się można domyśleć miał przygotowywać grunt pod przyjście Nawałki.
    Dokładnie.
    #teamMioduski

Komentarz

• Chwila. Klub zobligował go do grania tym systemem, żeby w przypadku ewentualnej wtopy mieć już podwaliny pod zatrudnienie Nawałki i jego wizję?
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
        Chwila. Klub zobligował go do grania tym systemem, żeby w przypadku ewentualnej wtopy mieć już podwaliny pod zatrudnienie Nawałki i jego wizję?
        Nie, według tej teorii Klaf wiedział, jaka będzie jego rola. Ale, tak ja mówię.. to bardziej do luźnego przemyślenia, niż traktowania tego jako prawdę objawioną. Plotki, ploteczki..

I oczywiście, jak większość tutaj, ja osobiście mówię Nawałce stanowcze "NIE"!
        #teamMioduski

Komentarz

• ciekaw jestem jak nasze gwiazdy zareagują na dziwne przesądy Nawałki (o ile tu przyjdzie), typu jakieś zakazy cofania itp

Komentarz

• Rozumiem. Niemniej nawet tego nie analizuję, bo zdobywając dublet i mając wszystkie karty w rękach, byłby skończonym kr3tynem, żeby pójść na taki układ.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Rozumiem. Niemniej nawet tego nie analizuję, bo zdobywając dublet i mając wszystkie karty w rękach, byłby skończonym kr3tynem, żeby pójść na taki układ.
              No i właśnie dlatego też ja bardzo luźno podchodzę do tego typu wersji.

so(L)dier, no a jak mają zareagować? Wyjebią go w październiku i tyle go widzieli.
              #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Ja bym zalecał wstrzymanie się z komentarzami do środy. Wirtualna Polska to Fakt-bis.
                Pożyjemy, zobaczymy. Poza wszystkim to i tak nie mamy na nic wpływu.
                przez wp przepisała z Super Expressu

to nie jest ich arykuł

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                  ...
                  so(L)dier, no a jak mają zareagować? Wyjebią go w październiku i tyle go widzieli.
                  Liczę, że otrząsną się dzisiaj i we wtorek a tym samym wywalą go przed przyjściem!
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                    Nie, według tej teorii Klaf wiedział, jaka będzie jego rola. Ale, tak ja mówię.. to bardziej do luźnego przemyślenia, niż traktowania tego jako prawdę objawioną. Plotki, ploteczki..

I oczywiście, jak większość tutaj, ja osobiście mówię Nawałce stanowcze "NIE"!
                    Znaczy powiedziałeś Klaufowi wuj z wynikami ma być piękna gra a to gwarantuje tylko 3-5-2 ?
                    Sam się zastanawiałem skąd to 3-5-2.W fazie finałowej było 4-5-1 , pięknej gry nie było ale system był zajebiście skuteczny.

Komentarz

• Ciekawy jestem,dlaczego prezes Mioduski nie probuje dogzdac sie z Markiewiczem ,gosc ma chyba wieksze doswiadczenie niz Nawalka

Komentarz

• Zamieszczone przez mekiss Zobacz posta
                        Ciekawy jestem,dlaczego prezes Mioduski nie probuje dogzdac sie z Markiewiczem ,gosc ma chyba wieksze doswiadczenie niz Nawalka
                        A skąd wiesz że nie próbował?

Komentarz

• Przydała by się sonda, żeby pomóc zagubionemu Dareczkowi podjąć właściwą decyzje

Komentarz

• Qrwa mać ale wy jesteście nudni.
                            "Polscy trenerzy się nie nadają, dajta z zagranicy" - Przychodzi Hasi(który jakieś doświadczenie miał) "Leeee co to za trener, wygrał tylko mistrzostwo z Anderlechtem, my jesteśmy Legia, wiadomo 10 razy lepszy klub"
                            Jakiś czas później.
                            Hasi miał nikłe doświadczenie na ławce trenerskiej. Łącznie przepracował 2 lata w Anderlechcie gdzie przeszedł bardzo podobną drogę dla Klafurica. Jako asystent przejął zespół pod koniec sezonu i dociągnął ich do mistrzostwa. Jak przyszło samodzielnie przygotowywać do sezonu to już tak różowo nie było.

Berg miał parę lat pracy w zawodzie, ale średnie wyniki w średnich norweskich zespołach. Chociaż Legia głównie w Europie mogła się pod jego wodzą podobać.

Jozak wiadome, że żadnego doświadczenia jako trener nie miał.

Klafurić 4(?) mecze w seniorskiej męskiej piłce poprowadził?

Poza Staszkiem, który miał 10-letnie doświadczenie i prowadził takie kluby jak Spartak czy Dynamo to pozostała czwórka to dopiero kandydaci na trenerów.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jeszcze miesiąc temu nie chciałem słyszeć o jakimś Nawałce. Ale w obliczu tej padliny, którą zostawia po sobie Klaf, to będę w środę witał tego Nawałkę z otwartymi ramionami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                                Jeszcze miesiąc temu nie chciałem słyszeć o jakimś Nawałce. Ale w obliczu tej padliny, którą zostawia po sobie Klaf, to będę w środę witał tego Nawałkę z otwartymi ramionami.
                                Mam podobnie, ale jest jedna ważna kwestia.
                                Gdy Nawałka wchodził do repry, to repra była drużyną o treści: mamy ciekawych zawodników, nie mamy nic z tego, dostajemy baty od leszczy, tak naprawdę nie mamy drużyny !
                                Przyszedł Adam N. i poukładał to w maszynę do awansów na Euro czy Mundial. Odniósł sukces.
                                Nie widzicie podobieństwa sytuacji ? Teraz też są ludzie, a my nawet solidnie nie potrafimy wygrywać ligi.
                                Jeśli przyjdzie - życzę mu sukcesów a Nam wytrwałości, by ten człowiek popracował dłużej niż do pierwszego kryzysu.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X