Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Bo facet kompletnie przepadł na wiosnę 2006 o czym wielu zapomina do dzisiaj.
    Dudek i Kłos tak samo. Ale wtedy wszyscy pisali, że powinien ich zabrać dla atmosfery

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
      Troche zabawne, że wszyscy w miare akceptujemy trenera z doświadczeniem jedynie w piłce kobiecej (ja zresztą też), ale gdyby miał przyjść Nawałka to jest płacz.
      Adam Nawałka to jak na polskie warunki mega trener. Z autorytetem i doświadczeniem jakiego nikt inny tutaj nie przyniesie. Gdyby tylko chciał to na miejscu Miodka brałbym go już teraz w miejsce Klafa.
      Prawda o Nawałce jest taka, że jako trener niczego nie osiągnął w karierze a autorytet to pokazał podczas zmiany Błaszczykowskiego jak drużyna wywaliła na niego jaja i stała w miejscu. Tyle na temat kolegi Bońka.
      Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Od najbliższych tygodni zależy czy będzie możliwość się przekonać jak Legia poradziła by sobie z Nawalka ? Jedziemy na 3 frontach, a jak pokazała historia nawet awans do LM trenera nie chroni. Ja bym chciał żeby Klaf sobie poradził bo bije od niego normalny człowiek , nie pozuje, nie kreuje się na nikogo, widać że interesuje go praca. Trzymam za niego kciuki choć będzie mu bardzo, bardzo ciężko. Oczekiwania ogromne, a materiał ludzki bardzo dobry ale leniwy i zakochany w sobie bez jakiejkolwiek krytyki ...

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
          Od najbliższych tygodni zależy czy będzie możliwość się przekonać jak Legia poradziła by sobie z Nawalka ? Jedziemy na 3 frontach, a jak pokazała historia nawet awans do LM trenera nie chroni. Ja bym chciał żeby Klaf sobie poradził bo bije od niego normalny człowiek , nie pozuje, nie kreuje się na nikogo, widać że interesuje go praca. Trzymam za niego kciuki choć będzie mu bardzo, bardzo ciężko. Oczekiwania ogromne, a materiał ludzki bardzo dobry ale leniwy i zakochany w sobie bez jakiejkolwiek krytyki ...
          jeśli Klaufa ma pogrążyć największy przegranych ostatnich lat to ja nie mam pytań....
          ochujał Ktoś!?!
          nie ma wgl takiego tematu, o czy My mówiMy.....

Komentarz

• Nowe technologie w służbie Legii

Od rozpoczęcia nowego sezonu, sztab szkoleniowy Legii Warszawa testuje nowe rozwiązania techniczne, na które zezwoliła UEFA. Chodzi o system komunikacji pomiędzy trenerami siedzącymi na ławce, a analitykami znajdującymi się na trybunach. Mistrzowie Polski są pierwszym klubem w kraju, który chce postawić na tego rodzaju technologię i pomóc w przepływie informacji.
            Legia rozpoczęła korzystanie z systemów komunikacji pomiędzy trenerami na ławce, a analitykami znajdującymi się na trybunach. W meczu z Radomiakiem Radom za porozumiewanie się odpowiadał Paweł Kozub. W Cork tę rolę pełnił Ivan Prelec. Co ma to dać i skąd wprowadzenie takiego systemu?
            Do tej pory komunikacja pomiędzy ławką rezerwowych a osobami znajdującymi się poza nią była zabroniona. W Bundeslidze istniał z kolei przepis pozwalający na trzykrotny kontakt z analitykami nie zasiadającymi razem z całym sztabem. Stąd telefony stojące obok ławek rezerwowych. Od sezonu 2018/2019 doszło do zmian w przepisach. UEFA zaakceptowała tego rodzaju komunikację.
            Sztab szkoleniowy Legii zdecydował się na próbę wcielenia w życie komunikacji. To wciąż faza testowa, choć system sprawdzano już w spotkaniach z Radomiakiem Radom i Cork City. Kolejnych testów można spodziewać się w trakcie konfrontacji z Irlandczykami w Warszawie oraz przy okazji meczu o Superpuchar z Arką Gdynia.
            Dzięki korzystaniu z systemów komunikacyjnych, na ławkę rezerwowych błyskawicznie trafią informacje od analityków, którzy w ekspresowy sposób będą w stanie wspomóc trenerów zasiadajacych na ławce rezerwowych.
            Legia zdecydowała się na wprowadzanie tego rodzaju komunikacji jako pierwsza w Polsce. Tego rodzaju system ma być rozwijany. Widok jednego z asystentów Deana Klafuricia ze słuchawką w uchu, nikogo nie powinien dziwić.

https://legia.net/wiadomosci,73638-n...bie_legii.html

Wiedziałem, że kiedyś dojdzie do tego, że ktoś ze sztabu będzie czytał forumkę w czasie meczu i od razu przekazywał cenne uwagi trenerowi
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Ahahaha, dobre. To może niech nas podepną na live ze sztabem i LM nasza
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                Wiedziałem, że kiedyś dojdzie do tego, że ktoś ze sztabu będzie czytał forumkę w czasie meczu i od razu przekazywał cenne uwagi trenerowi
                No to zobaczymy jak to będzie działać w sobotę

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                  No to zobaczymy jak to będzie działać w sobotę
                  No, jak analityk będzie rzucał na słuchawkę "pedały, pedały", to będzie jasny znak, że gra jest beznadziejna

Komentarz

• Jeszcze piłkarzom powinni na ucho słuchawkę dać jak w kolarstwie sam pomysł bardzo dobry z powodzeniem stosowany w wielu innych dyscyplinach.

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                      Jeszcze piłkarzom powinni na ucho słuchawkę dać jak w kolarstwie sam pomysł bardzo dobry z powodzeniem stosowany w wielu innych dyscyplinach.
                      Pomysł stosowany już od dobrych kilku lat, oczywiście nieoficjalnie. Teraz będzie już legalnie
                      #teamMioduski

Komentarz

• Jak Chorwacja wygra w niedzielę to mam nadzieję że do wtorku nasz trener dojdzie już do siebie .

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                          https://legia.net/wiadomosci,73638-n...bie_legii.html

Wiedziałem, że kiedyś dojdzie do tego, że ktoś ze sztabu będzie czytał forumkę w czasie meczu i od razu przekazywał cenne uwagi trenerowi [emoji38]3:
                          Mort dzwoni na legalu!
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Chcemy trenera, nie Klafuricia ...

Komentarz

• Dyskusja z twittera nt. Nawałki z dobrze poinformowanym Janexem:

​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                                Chcemy trenera, nie Klafuricia ...
                                Po JEDNYM przegranym meczu?
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X