Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowania do wiosny 2018

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    I żal tylko że jakikolwiek sukces w tym sezonie to będzie tylko zasługa słabości innych a nie tego że my podnosimy swój poziom. Może brak mistrzostwa by w końcu kilku osobom otworzył oczy.
    No, bo ostatnie mistrzostwo to był kunszt trenera Magiery, a nie słabość ligi. Przypominam, że w składzie miał Guiego, Mulę, Vadisa, czyli tych kreatorów, o których pisałeś.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ta bramka to coś pograli czy piłka się odbiła od Hamy?
      Kasper Hämäläinen #1

Komentarz

• Zamieszczone przez kOZA555 Zobacz posta
        Ta bramka to coś pograli czy piłka się odbiła od Hamy?
        Ładne uderzenie z dystansu Hamy w okno.

Komentarz

• Zamieszczone przez kOZA555 Zobacz posta
          Ta bramka to coś pograli czy piłka się odbiła od Hamy?
          Pograli przyjęcie eduardo, utrzymał podanie do tyłu do hamy i hama takie chyba okno prawe, ładnie wyglądało

Komentarz

• no niezły kabaret ta nasza drużyna

Komentarz

• ta obrona to porażka totalna. kolejne mecze mijają i nic się nie zmienia. Pazdan dalej myślami na zachodzie. To jest gość.
              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Oby Rado wrócił do formy

Bez tego faza grupowa LE będzie szalenie trudnym zadaniem. Brak 10ki, brak jakości z przodu

Czesi nam odjechali.
                Slavia Sparta Pilzno to drużyny o klasę lepsze
                Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Moze bysmy jakigos PP lub LP z rezerwy tej Victorii wziasc na Wypozyczenie..?

Komentarz

• No i Remy wygląda słabo...a już po jednym meczu niektórzy pisali, że zamiecie ligę i ma to coś (chyba był to blaise)

To tylko sparing, na oceny przyjdzie czas po kilku meczach w lidze...ale nie wygląda to dobrze.

Czyżby przygotowania Jozaka będą ch***e? Wg mnie za dużo kombinuje z ustawieniami.

Mario co tam?

Komentarz

• Sparingi sparingami, ale poza jednym z mocno przeciętną drużyną z Danii, wszystkie pozostałe w dvpę. Niepokojące sygnały.

Organizacja gry kuleje strasznie.
                      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Daj sobie już spokój z tym Wolskim.
                        Dam, jak będziemy mieli w składzie kogoś na porównywalnym, bądź lepszym poziomie. Póki co nie mamy.

Jędrzejczyk na prawej obronie przy ataku pozycyjnym to porażka. Chłop nie ma dryblingu, przyjmuje piłkę na stojąco, czeka, macha nogami, a potem wycofuje do tyłu.

Strasznie dublują się na skrzydłach :/ Nie rozumieją taktyki jeszcze. Jędrzejczyk idzie bokiem, a Kuchy zamiast zejść do środka stoi mu na linii biegu. Co więcej jeszcze Eduardo tam schodzi. Nie tak ...
                        Ostatnio edytowany przez MarioWOLF; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                          No i Remy wygląda słabo...a już po jednym meczu niektórzy pisali, że zamiecie ligę i ma to coś (chyba był to blaise)

To tylko sparing, na oceny przyjdzie czas po kilku meczach w lidze...ale nie wygląda to dobrze.

Czyżby przygotowania Jozaka będą ch***e? Wg mnie za dużo kombinuje z ustawieniami.

Mario co tam?
                          nie nie, chwaliło go dużo osób (w tym i ja), ale ja takich zdecydowanych sformułowań nie używałem. Może gościu potrzebuje trochę stabilizacji? A nie rzucania go co połowę na innej pozycji.

Sparingi sparingami, ale poza jednym z mocno przeciętną drużyną z Danii, wszystkie pozostałe w dvpę. Niepokojące sygnały.

Organizacja gry kuleje strasznie.
                          ktoś pisał po Barcelonie, że jak przegrywamy w sparingach to jest potem super w lidze
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            A masz jakieś kwity na to czy pierdolisz dla samego pierdolenia? Runda się nie zaczęła a ty już płaczesz i krytykujesz wszystko co się da tylko dlatego, że się prezes zmienił. Jakieś uprzedzenie przeszkadza ci w obiektywnym spojrzeniu na poszczególne elementy.
                            A i pamiętajcie, jak uda się zdobyć mistrzostwo to tylko słabością rywali a nie dzięki "wuefiście". Żenująca asekuracja.
                            A gdzie ja płaczę? Ja mam wyjebane prościej napisać się nie da że to tylko sparing natomiast nikt mi nie powie że drużyna jest od 3 okienek zimowego okienka z zeszłego roku (czyli to już jest 3) wzmacniana. Rok temu okienko...słabe (m.in. przez kłótnie wlascicielskie) letnie teraz...Zewlak już miał wyjabnr z tych co przyszli...pozostały zgliszcza...teraz też na razie tylko Remy wygląda że będzie piłkarzem reszta prosto ze szpitala wzięta.slabo.

Mam wyjebane kto jest prezesem natomiast koleś nie robi nic oprócz sprowadzania do klubu kolejnych kodziarzy ale skoro Tobie to pasuje...
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Niby tylko sparing, ale 5:1 w dupę daje do myślenia.
                              Zamieszczone przez księciuniu
                              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                                nie nie, chwaliło go dużo osób (w tym i ja), ale ja takich zdecydowanych sformułowań nie używałem
                                Post nr 98 i 106 w tym temacie

Dziś Remy czy Antolic wyglądają bardzooo słabo. Nie widać tej klasowości, o której wspominałeś. No o zamiataniu nie napisałeś, ale byłeś nimi zafascynowany.
                                Sorry, ale podniecałeś się nowymi po 45 minutach gry.
                                Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X