Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krótkie podsumowanie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    No to z podsumowania wychodzi ogólna padlina. Szok wogóle ze jestesmy tak wysoko.
    Ba, no cóż. Na 7 drużyn taka gra wystarcztyła. Na pozostałe 6 nie, a z tych 6 tylko jedna potrafiła strzelić więcej niż straciła. Zatrważające

Zostaw komentarz:

• Jarman
    odpowiedział(a)
    Tak po prawdzie to i ja nie jestem żaden Legionista '8
    ...ale niech adminy zrobią jak chcą...a co z tego będzie - zobaczymy

Zostaw komentarz:

• leh71
    odpowiedział(a)
    O!!!!!!!!!!
    Miłe zaskoczenie.
    Teraz poważnie :+: :+: :+:
    Dziękówa i pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    jesteśmy wielkoduszni

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez leh71
    Bez urazy do Legionistów nic nie mam, ale zdecydowanie jestem "Wiślakiem".Wiem że taki napis byłby w pewnym sensie prowokacją '8 dlatego może zostać puste miejsce.
    Relax, jesteśmy gościnni i wyrozumiali... :cheesy:

Zostaw komentarz:

• leh71
    odpowiedział(a)
    A mam pytanie natury technicznej:
    Dlaczego pd ksywką leha71 jest napis: "Legionista"?? Ani to zgodne z prawdą, ani chyba i on wcale takiego podpisu nie pragnie (mylę się, lehu?)[/quote]

Dokładnie masz rację.Sam zauważyłem to dzisiaj ale specjalnego posta pisać nie chciałem.Skoro już mnie ktos wziął na tapetę to postuluję do modeatora o usunięcie "Legionista".Bez urazy do Legionistów nic nie mam, ale zdecydowanie jestem "Wiślakiem".Wiem że taki napis byłby w pewnym sensie prowokacją '8 dlatego może zostać puste miejsce.

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Klasyki dla nas, ale też nie da się ukryć, że Wisła grała bez Głowackiego i Cantoro, którzy byli wiodącymi w poprzednim sezonie postaciami, a na wiosnę znów fgrali będą. I nie będzie mógł Stanko opowiadać, że może on jest wolny, alke Jopa zawsze wyprzedzi. Będzie najprawdopodobniej jeszcze Głowacki, który jest zaporą do przejścia znacznie trudniejszą.

A mam pytanie natury technicznej:
    Dlaczego pd ksywką leha71 jest napis: "Legionista"?? Ani to zgodne z prawdą, ani chyba i on wcale takiego podpisu nie pragnie (mylę się, lehu?)

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez leh71
    PS.Zapytam o 19 IX 2003. szacunek pokonanym.
    "Sic transit gloria..." :> ,

ale aby nie rozdrapywać ran:

"Gloria victis!"

Zostaw komentarz:

• leh71
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez leh71

Wtedy co za naszymi plecami nie jest juz ważne.
    A szacunek pokonanym? '8
    OK .
    Szacunek pokonanym.
    Chciałeś - masz.
    PS.Zapytam o 19 IX 2003. szacunek pokonanym.
    Pozdro.

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez leh71

A szacunek pokonanym? '8

Zostaw komentarz:

• leh71
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Q_(L)
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez leh71
    Już dawno ktoś powiedział że mistrzostwo zdobywa się (lub traci) w meczach typu:Polonia Świt Polkowice.Trzeba nie tracić głupich punktów ze słabeuszami.A patrząc na wyniki Legii chociażby tylko w ostatnich trzech sezonach to u was w drużynie jest jakiś problem z koncentracją.Jak mieliście majstra to nie grało się za słabeuszami ,bo był podział na grupy.
    A w tym sezonie stukneliście nas w pięknym stylu, z Amicą też nie tak najgorzej(chociaz wynik lepszy niż gra)ale cały czas była walka do upadłego.Jak przyszło grać z Łęczną czy Polkowicami to tego zęba już nie było tak widać.I tu moim zdaniem macie duży problem.
    O tym wiadomo już od dawna.
    A jaki jest Wasz problem? :>
    Nazywa się Legia Warszawa '8
    Nie ma takiego problemu jak Legia Warszawa.
    Było tylko solidne lanie.
    A w tabeli jestesmy na 1 miejscu.
    I oby tak było po 26 kolejkach.

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez leh71
    Już dawno ktoś powiedział że mistrzostwo zdobywa się (lub traci) w meczach typu:Polonia Świt Polkowice.Trzeba nie tracić głupich punktów ze słabeuszami.A patrząc na wyniki Legii chociażby tylko w ostatnich trzech sezonach to u was w drużynie jest jakiś problem z koncentracją.Jak mieliście majstra to nie grało się za słabeuszami ,bo był podział na grupy.
    A w tym sezonie stukneliście nas w pięknym stylu, z Amicą też nie tak najgorzej(chociaz wynik lepszy niż gra)ale cały czas była walka do upadłego.Jak przyszło grać z Łęczną czy Polkowicami to tego zęba już nie było tak widać.I tu moim zdaniem macie duży problem.
    Nazywa się Legia Warszawa '8

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez leh71

Zostaw komentarz:

• leh71
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• calagan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bonhart
    Najgorsze tylko, ze na super wzmocnienia sie nie zanosi a takie by sie
    przydaly...
    Jest cos gorszego: oni nawet nie potrzebuja super wzmocnien. Wystarczy im 3-4 graczy na konkretne pozycje aby moc spokojnie walczyc o mistrzostwo. Ale zawodnicy ci musieliby by byc tacy, aby moc wskoczyc natychmiast do skladu, a nie ogrywac sie itp

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X