Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krótkie podsumowanie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Kibicom ta runda mogla przypasc do gustu - wygrane z Polonia, Lechem,
    Wisla i Widzewem (i to w Lodzi). Za te mecze naleza sie pilkarzom brawa, bo takie klasyki po prostu wypada wygrywac. Baty naleza im sie za mecze ktore nie tyle wypada ile TRZEBA rozstrzygnac na swoja korzysc - Leczna, Polkowice, Gornik. Dwoch pierwszych, na szczescie, nie widzialem, ale mecz z Gornikiem to byl prawdziwy przyklad jak bedac druzyna o klase lepsza mozna wtopic mecz. I jesli Legia ma myslec o czubie tabeli to takich ZONK-ow na wiosne byc nie moze.
    Najgorsze tylko, ze na super wzmocnienia sie nie zanosi a takie by sie
    przydaly...

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart
      Najgorsze tylko, ze na super wzmocnienia sie nie zanosi a takie by sie
      przydaly...
      Jest cos gorszego: oni nawet nie potrzebuja super wzmocnien. Wystarczy im 3-4 graczy na konkretne pozycje aby moc spokojnie walczyc o mistrzostwo. Ale zawodnicy ci musieliby by byc tacy, aby moc wskoczyc natychmiast do skladu, a nie ogrywac sie itp
      ZŁOTO I PURPURA - www.Lakers.pl

Komentarz

Już dawno ktoś powiedział że mistrzostwo zdobywa się (lub traci) w meczach typu:Polonia Świt Polkowice.Trzeba nie tracić głupich punktów ze słabeuszami.A patrząc na wyniki Legii chociażby tylko w ostatnich trzech sezonach to u was w drużynie jest jakiś problem z koncentracją.Jak mieliście majstra to nie grało się za słabeuszami ,bo był podział na grupy.
        A w tym sezonie stukneliście nas w pięknym stylu, z Amicą też nie tak najgorzej(chociaz wynik lepszy niż gra)ale cały czas była walka do upadłego.Jak przyszło grać z Łęczną czy Polkowicami to tego zęba już nie było tak widać.I tu moim zdaniem macie duży problem.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
          Już dawno ktoś powiedział że mistrzostwo zdobywa się (lub traci) w meczach typu:Polonia Świt Polkowice.Trzeba nie tracić głupich punktów ze słabeuszami.A patrząc na wyniki Legii chociażby tylko w ostatnich trzech sezonach to u was w drużynie jest jakiś problem z koncentracją.Jak mieliście majstra to nie grało się za słabeuszami ,bo był podział na grupy.
          A w tym sezonie stukneliście nas w pięknym stylu, z Amicą też nie tak najgorzej(chociaz wynik lepszy niż gra)ale cały czas była walka do upadłego.Jak przyszło grać z Łęczną czy Polkowicami to tego zęba już nie było tak widać.I tu moim zdaniem macie duży problem.
          O tym wiadomo już od dawna.
          A jaki jest Wasz problem? :>

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
            Zamieszczone przez leh71
            Nazywa się Legia Warszawa '8
            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
              Zamieszczone przez Beny
              Zamieszczone przez leh71
              Nazywa się Legia Warszawa '8
              Nie ma takiego problemu jak Legia Warszawa.
              Było tylko solidne lanie.
              A w tabeli jestesmy na 1 miejscu.
              I oby tak było po 26 kolejkach.
              Wtedy co za naszymi plecami nie jest juz ważne.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71

A szacunek pokonanym? '8

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                  Zamieszczone przez leh71

A szacunek pokonanym? '8
                  OK .
                  Szacunek pokonanym.
                  Chciałeś - masz.
                  PS.Zapytam o 19 IX 2003. szacunek pokonanym.
                  Pozdro.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
                    PS.Zapytam o 19 IX 2003. szacunek pokonanym.
                    "Sic transit gloria..." :> ,

ale aby nie rozdrapywać ran:

"Gloria victis!"

Komentarz

Klasyki dla nas, ale też nie da się ukryć, że Wisła grała bez Głowackiego i Cantoro, którzy byli wiodącymi w poprzednim sezonie postaciami, a na wiosnę znów fgrali będą. I nie będzie mógł Stanko opowiadać, że może on jest wolny, alke Jopa zawsze wyprzedzi. Będzie najprawdopodobniej jeszcze Głowacki, który jest zaporą do przejścia znacznie trudniejszą.

A mam pytanie natury technicznej:
                      Dlaczego pd ksywką leha71 jest napis: "Legionista"?? Ani to zgodne z prawdą, ani chyba i on wcale takiego podpisu nie pragnie (mylę się, lehu?)
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

A mam pytanie natury technicznej:
                        Dlaczego pd ksywką leha71 jest napis: "Legionista"?? Ani to zgodne z prawdą, ani chyba i on wcale takiego podpisu nie pragnie (mylę się, lehu?)[/quote]

Dokładnie masz rację.Sam zauważyłem to dzisiaj ale specjalnego posta pisać nie chciałem.Skoro już mnie ktos wziął na tapetę to postuluję do modeatora o usunięcie "Legionista".Bez urazy do Legionistów nic nie mam, ale zdecydowanie jestem "Wiślakiem".Wiem że taki napis byłby w pewnym sensie prowokacją '8 dlatego może zostać puste miejsce.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
                          Bez urazy do Legionistów nic nie mam, ale zdecydowanie jestem "Wiślakiem".Wiem że taki napis byłby w pewnym sensie prowokacją '8 dlatego może zostać puste miejsce.
                          Relax, jesteśmy gościnni i wyrozumiali... :cheesy:

Komentarz

jesteśmy wielkoduszni

Komentarz

O!!!!!!!!!!
                              Miłe zaskoczenie.
                              Teraz poważnie :+: :+: :+:
                              Dziękówa i pozdrawiam.

Komentarz

Tak po prawdzie to i ja nie jestem żaden Legionista '8
                                ...ale niech adminy zrobią jak chcą...a co z tego będzie - zobaczymy
                                Pro-Miś supporters front

Komentarz

Pracuję...
                                X