Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto z Legii powinien grać w S-Kadrze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto z Legii powinien grać w S-Kadrze

Moim zdaniem do Reprezentacji z naszego klubu mogło by dojść paru zawodników np. Artur Boruc (Czasem popełnia błędy ale jest dobrym bramkarzem. Jego atutem jest młody wiek 23 lata), Tomasz Kiełbowicz (Prezentuje równą formę przez czła rundę i pomoże przy stałych fragmętach gru) , Tomasz Sokołowski 1 ( Zaczyna powracać do dobrej formy po kontuzji a strzela bramki jak niebyle kto! Jego bramka z Odrą i Magiery z Wisłą są dla mnie strzałami sezonu.) , Jacek Magiera (Z wisłą pokał co potrafi i pokazuje to dalej. Poprawił technikę co jest jego atutem.)

:fu:

Kiełbowicz i Magiera do kadry ?

8o
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Ja bym widział w kadrez Tomka Jarzębowskiego przede wszystkim. Poza tym to myślę że Łukasz Surma.
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Dobrze grają... Nikogo nie dawać, bo znów będzie tragedia.
        Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

z Jarzą sie zdecydowanie zgodze
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

pisze sie LegII a co do tematu to chyba pożytek dla polskiej piłki mógłby być z Boruca i Jarzy

Komentarz

Ja tez jestem za Jarzą, to dobry i młody zawodnik a co najważniejsze Warszawiak!
              Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Zaden z grupy przez Ciebie wymienionej.
                Sokól juz za stary na kadre. Potrzeban jest młoda krew.
                Kiełbowicz to gra kaszane a skrzydła w reprze sa teraz mocna jak nigdy.
                Magiera nieskomentuje.
                Boruc duzo błedów. W PL moze aż tak nie raza ale brazylijczycy czy angole tylko na takie prezenty czekaja.
                Jarza czy ja wiem :/ Niby niezły, ale w ofensywie cienki jest.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Boruc i Jarza a zapomiałeś jeszcze o Saganie który przeżywa chwilowy kryzys
                  http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Z Legii do kadry pasuje tylko 3: Sagan, Surma, Jarza - Boruc za słaby (jeszcze), Magiera ma ogromną konkurencję, od której też jest gorszy (Surma, Szymkowiak, Sobolewski, Burkhardt, Kukiełka, Mila). Kiełbowicz podobnie (Krzynówek :+: , Kosowski, także Mila, a jeszcze lepszy na tej pozycji jest Zieńczuk i Wróblewski, jeśli jest w pełni zdrowia,a także Nowacki). Sokół, czy pierwszy czy drugi też jakoś do kadry nie pasują. Tu konkurencji tak dużej nie ma, ba nie ma wogóle w kadrze prawego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, ale jakoś nie sądzę, aby Sokół kadrę zawojował, tym bardziej, że ostatnio loty obniżył także ze względu na kłopoty zdrowotne.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Sokolowski ten przed kontuzja... teraz nie wiadomo jaka forme bedzie prezentowal...

Komentarz

Zdecydowanie Tomek Jarzębowski i Artur Boruc, choć ten drugi na rezerwę (tymczasowo). Myślę, że są to dwaj naprawdę świetni piłkarze i byliby bardzo dużym wzmocnieniem.
                        Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

W S kadrze powinien grac Artur Boruc poniwarz jest dużo lepszy od Szamotulskiego :* on by obronił te brami które Szamotulski wpóścił w meczu z Serbią. :fu:
                          Legia to potęga całego Świata.

Komentarz

Boruc do kadry! Boruc jest lepszy i ma większe możliwości niż Mojżesz
                            Legia to potęga całego Świata.

Komentarz

Zamieszczone przez legionista z czernina
                              Boruc do kadry! Boruc jest lepszy i ma większe możliwości niż Mojżesz
                              8-

Witaj na forum

p.s. Wyluzuj troszke :sars:
                              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Pracuję...
                              X