Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta

Sprawdzilem wszystkie mozliwe zrodla, wszedzie jest napisane, ze to Rosjanie nie skorzystali z opcji przedluzenia kontraktu. Co w sumie nie jest dziwne patrzac na to jakie Kuchy wykreacal liczby w Rosji.

.
    Batdzo słabo szukałeś. Ułatwie Ci i odrobie za Ciebie pracę domowa i powiem gdzie chociażby szukać: Turbokozak z sierpnia czy września i bodajże też wywiad dla WP.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Tak odbił się dlatego mu zaoferowali kontrakt, który on odrzucił.
      Czyli pośrednio to oni z niego zrezygnowali
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• 19 meczów na 32 możliwych. 9 poza kadrą, 4 razy nie wstał z ławki. 1 gol, 1 asysta. Rzeczywiście. Tak zaszalał w tej lidze rosyjskiej, że do wyboru miał klub z którym ledwo się utrzymał, albo powrót do naszej buraczanej ligi.

Komentarz

• Jarkowi Niezgodzie tez będziesz teraz wyliczał w ilu to on meczach nie zagra?
          Albo uznasz, że Vesovic to leszcz, bo w tym sezonie - no okrągłe zero występów!
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Kucharczyk nie był kontuzjowany, więc nie za bardzo rozumiem do czego pijesz.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
              Kucharczyk nie był kontuzjowany, więc nie za bardzo rozumiem do czego pijesz.
              No takim okazem zdrowia to też nie do końca był:

- Cudownie wchodzę do zespołu - powiedział z ironią Kucharczyk w rozmowie z TVP Sport. - Potrenowałem tydzień i naderwałem przywodziciela. Po dwóch tygodniach, gdy już się wyleczyłem, wróciłem do Polski, żeby załatwić sprawy wizowe i odezwały się kamienie w nerkach. Straciłem kolejne półtora tygodnia. Gdy wróciłem i po miesiącu dobrze wyglądałem i dostawałem coraz więcej szans, znów kłopoty zdrowotne, wyrostek robaczkowy. Musiałem przejść zabieg - dodał polski piłkarz.
              ​​​​​​
              Cała Polska widziała Warszawa nie zapomniała!

Komentarz

• Co nie zmienia faktu, że liczby miał tam przeciętne, a jego gra w Pogoni wcale lepiej nie wygląda.

e: Dla mnie to jest średniak na polską ligę i nic więcej. Pisanie i bronienie go, że nie odbił się od ligi rosyjskiej jest śmieszne. Tyle.
                Ostatnio edytowany przez trzeci; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                  Jarkowi Niezgodzie tez będziesz teraz wyliczał w ilu to on meczach nie zagra?
                  Albo uznasz, że Vesovic to leszcz, bo w tym sezonie - no okrągłe zero występów!
                  Akurat liczby Vesovica w Legii są dramatyczne
                  Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                    Co nie zmienia faktu, że liczby miał tam przeciętne, a jego gra w Pogoni wcale lepiej nie wygląda.

e: Dla mnie to jest średniak na polską ligę i nic więcej. Pisanie i bronienie go, że nie odbił się od ligi rosyjskiej jest śmieszne. Tyle.
                    Zdefiniuj "odbił sie od ligi".
                    Gość, który, jak był gotowy do gry to wychodził zazwyczaj w podstawowym składzie - to jak dla mnie inna kategoria niż "odbił się".

Odbił się od lig zagranicznych Kapustka co to łącznie kilka spotkań na krzyż zaliczył na wypozyczeniach w nizszych ligach.
                    A Kucharczyk nie odbił się, tylko przebił się do wyjsciowej 11 w której zazwyczaj grał w sezonie 19/20 jak był zdolny do gry.

koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Batdzo słabo szukałeś. Ułatwie Ci i odrobie za Ciebie pracę domowa i powiem gdzie chociażby szukać: Turbokozak z sierpnia czy września i bodajże też wywiad dla WP.
                      Oczywiscie pomijam wywiady z tym klamca, sprawdzalem tylko u niezaleznych zrodel.

Sorry, ale wiadomo, ze Kuchy powie, ze to kwestie rodzinne, ewentualnie, ze obecnie poziom prezentuje poziom wyzszy niz wiekszosc zespolow ligi rosyjskiej.

Komentarz

• https://twitter.com/majkel1999/statu...541022720?s=20

Kuchy King !

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta

Oczywiscie pomijam wywiady z tym klamca, sprawdzalem tylko u niezaleznych zrodel.

Sorry, ale wiadomo, ze Kuchy powie, ze to kwestie rodzinne, ewentualnie, ze obecnie poziom prezentuje poziom wyzszy niz wiekszosc zespolow ligi rosyjskiej.
                          Oczywiście wiesz najlepiej jak było. Fakty są takie, ze Kuchy jak grał to dobrze, chociażby wystarczy poczytać wpisy Kasi Lewandowskiej fanatyczki tej ligi. Jakby nie chcieli podpisać to by raczej nie grał końcówki sezonu w pierwszym składzie.
                          Dla mnie jest chore, że grajek któremu tyle zawdzięczamy jest tak traktowany, I każde potknięcie powoduje tyle satysfakcji. Nigdy nie tego nie rozumiem jakim trzeba być smutnym człowiek by to robić, nawet teraz gdy nas te zagrania nie dotyczą. Nie którzy to chyba Pogoń specjalnie oglądają by mieć szyderę, gratuluję.

KUCHY KING!

A tutaj wywiad z dzisiąj z Kuchym

Komentarz

• Z wywiadu wynika, że Kuchy mocno śledzi media społecznościowe i różnego rodzaju wpisy/fejki na swój temat.......a powinien raczej to olać.
                            Jednak dla mnie niezmiennie Kuchy King!!!

Komentarz

• i to jest chyba właśnie największy jego problem. Ma głowę niekoniecznie tam gdzie powinna być. Obserwując go przez lata w Legii nie raz jak na dłoni było widać, że jak jest skoncentrowany na grze, na zadaniach to było super. Niestety bardzo często był gdzieś obok i popełniał błędy które raczej nie wynikały z braków piłkarskich, a po prostu z jakiegoś ignoranctwa. Podobnie jest dziś w Pogoni. Oglądałem poprzedni ich mecz i podawał, wrzucał, czy dryblował zupełnie bez sensu. Jak by gościa tam nie było ...

Komentarz

Pracuję...
                              X