Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Słuszny wybór. Jedyny możliwy z lepszych drużyn naszej Ekstraklasy.

A dla tych którzy twierdzą, że Go z Rosji pogonili
    Kucharczyk Rosji nie pozamiatał, w czym przeszkodził też uraz. Natomiast należy też podkreślić, że w Uralu wciąż w niego wierzyli – miał na stole dwuletni kontrakt, ale zdecydowały inne względy.
    Ostatnio edytowany przez Roar; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Ale Vuko wspominał ,że chętnie cofnął by teraz te decyzję.

Kucharczyka z powrotem widziałbym w Legii, bo uważam, że potrzebował odejścia z Legii, żeby pewne rzeczy zrozumieć.
      Czyli tak.
      Vuko dopuszczał możliwość powrotu Kuchego, ten też dawał Legii "zielone światło" po czym ostatecznie wylądował w Pogoni. Ciężko to wszystko ogarnąć rozumem

Dostał u nich lepszą kasę czy ktoś tu jakieś bajki opowiada?

Komentarz

• Podejrzewam,że Mioduski się nie zgodził
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W podstawówce też z Jędzą nie posiedział by długo w jednej ławce, na początku fajnie i przyjemnie, każdy się posmieje ale z biegiem czasu nauczycielka ma już dość bo nie da się lekcji prowadzić a i cała reszta nie potrafi się skupić

Komentarz

• Gdzie Vuko mówił ze chętnie by widział Kuchego z powrotem?

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              Gdzie Vuko mówił ze chętnie by widział Kuchego z powrotem?
              " Kucharczyka z powrotem widziałbym w Legii, bo uważam, że potrzebował odejścia z Legii, żeby pewne rzeczy zrozumieć"

https://legionisci.com/news/79561_Vu...charczyku.html

Komentarz

• Dzieki - przegapiłem. Ciekawe.

Komentarz

• Ja myślę, że Kucharczyk narazie do Legii nie mógł wrócic, bo nie może być dwóch królów w jednej szatni.
                  Skoro jest Król Artur, to to nie może być Kuchy King. A Kuchy viceking już głupio brzmi.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Wywiad z Kuchym https://sport.interia.pl/raporty/rap...825714,nPack,1
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Pomijajac inne kwestie, czemu tak malo zawodnikow ma jaja, zeby powiedziec: nie wyszlo, bylem za slaby, liga mnie przerosla, itd.

Zawsze jakies absurdalne tlumaczenie, a fakt jest taki, ze Kuchy odbil sie od ligi rosyjskiej i tyle.

Komentarz

• Tak odbił się dlatego mu zaoferowali kontrakt, który on odrzucił.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Wolał Pogoń niż ligę rosyjską
                          edit: literówka.

Komentarz

• Raczej liga rosyjska nie była go warta ... szkoda, że jak Zlatan w USA, tak on w Rosji na odjeździe nie powiedzie dział "Veni, Vidi, Vici'

Komentarz

• Kucharczyk to jaja do śmieszków z Vukovicach na instagramie miał ale jak przyszło do wywiadu, gdzie mógł powiedzieć o ich relacji to się typowo obsrał. Jak ktoś przyłoży ucho to usłyszy, ze taki to własnie typ człowieka.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Tak odbił się dlatego mu zaoferowali kontrakt, który on odrzucił.
                                Sprawdzilem wszystkie mozliwe zrodla, wszedzie jest napisane, ze to Rosjanie nie skorzystali z opcji przedluzenia kontraktu. Co w sumie nie jest dziwne patrzac na to jakie Kuchy wykreacal liczby w Rosji.

Przy okazji, wiedzieliscie, ze Kuchy ma 9 wystepow w reprezentacji i nawet bramke strzelil? Kompletnie zapomnialem o tym, ze takie liczby wykrecil tam.

Komentarz

Pracuję...
                                X