Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak na kibolskim forum można się cieszyć, że Kuchy nie wróci?
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
      Gość zagrał w tej Rosji 10 meczów na krzyż i daje Legii zielone światło. Chyba jednak pewnych rzeczy nie zrozumiał jak oczekiwał Vuković.
      Po pierwsze liga rosyjska jest nieporównywalnie mocniejsza od naszej dupoklasy. 22 miejsca różnicy w rankingach to przepaść. Przy naszych skrzydłach na pewno nie obniżyłby ich poziomu. Jak grał tak grał ale zawsze wykręcał jak na naszą lige dobre wyniki. A co teraz mamy - jednego Wszołka. Luki na skrzydle nie wygląda tak dobrze, a Litwin to ... wiadomo. Ja żałuje bo to sprawdzony w naszych warunkach zawonik, który na pewno by się przydał. Szkoda

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Jak na kibolskim forum można się cieszyć, że Kuchy nie wróci?

Na kibolskim forum przejmować się piłarzykami

Prawda niestety jest taka, że Kucharczyk był u nas tyle czasu tylko dlatego, że piłkarzem jest MOCNO średnim i nie było na jego usługi zainteresowania na zachodzie.
        A jak mówi, że daje Legii zielone światło na powrót to wyższy poziom abstrakcji.
        Gwiazda pokroju ***** Salaha czy Mane

Oczywiście nie będę tu wchodził w temat sprowadzania piłkarzy za niego, bo nie o tym temat i inna bajka.
        Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
        q[-_-]p

Komentarz

• No więc po kłopocie odszedł Kuchy przyszedł Luquinhas

#TeamVuko

Komentarz

• Porównując statystyki Kucharczyka z zeszłego sezonu ze statystykami Luquinhasa w tym, przecież niepełnym, to pozostaje się tylko zgodzić

Komentarz

• Faktycznie to jak porównywać srobki i jabłkami ale ok.

Bardzo rzetelne chociażby z uwagi na fakt jakie zupełnie inne style są wuefisty Pinto i Vukovic ale wiem wygodnie tak.

Już o innych kryteriach nie ma co pisać.

PS. A gdyby tak wciąganac pojedyncze wybrane wygodnie sezony np w przypadku Malarz vs. Majecki. Dopiero by było.
              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Jak zawsze masz rację. Myślałem, że nie zauważysz tej mojej manipulacji i tego jak starannie wybierałem sezon Kucharczyka do porównania. Zupełnie się kupy nie trzyma by patrzyć na zeszły sezon, a nie to co było 5 lat temu. Odcinając brzemię wuefisty Pinto możemy też porównać przedostatni sezon Kucharczyka. 7 bramek, 5 asyst vs 4 bramki i 8 asyst. A jak ci też nie pasuje to jeszcze wcześniejszy. Albo nie. Tu też wyjdzie manipulacja, i celowy wybór niezbyt imponującego dorobku. Nawet w 15/16 miał w lidze ledwie 2 bramki więcej i tyle samo asyst co Luquinhas na dzisiaj...kurde. Weź mi proszę lepiej napisz konkretnie do którego roku się cofnąć, żeby nie było, że dalej w uja lece i manipuluje, bo nie to jest moim celem.

PS. A gdyby tak wygumkować, że podstawą budowy drużyny przez Vukovicia było wjebanie się walcem w to co zostawił wuefista Pinto i m.in. właśnie pogonienie Kucharczyka. Dopiero by było.

Komentarz

• Zobaczymy czy Luquinhas osiągnie chociaż połowę tego co Kuchy. Życzę Ci tego

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta

Oczywiście nie będę tu wchodził w temat sprowadzania piłkarzy za niego, bo nie o tym temat i inna bajka.

Ale forumowy troll i błazen jak zawsze nie umie czytać ze zrozumieniem.
                    Temat dotyczy powrotu, a nie kto za niego.

Jak widać nauka kijkowa poszła w las, a innym zarzuca brak tej jakże porządnej umiejętności.
                    q[-_-]p

Komentarz

• tak mi się skojarzyło
                      You'll take my life but I'll take yours too
                      You'll fire your musket but I'll run you through
                      So when you're waiting for the next attack
                      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta

Ale forumowy troll i błazen jak zawsze nie umie czytać ze zrozumieniem.
                        Temat dotyczy powrotu, a nie kto za niego.

Jak widać nauka kijkowa poszła w las, a innym zarzuca brak tej jakże porządnej umiejętności.
                        To po co odpisujesz forumowemu trollowi?

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Jak na kibolskim forum można się cieszyć, że Kuchy nie wróci?

Wyraźnie dość napisałem, że nie rozumiem jak można być kibicem Legii i nie chcieć jego powrotu ale wiem dla zasady aby się przypodobać reszcie, (wiadomo komu) lepiej udawać, że nie wie się o co chodzi.

PS. Wiadomo, że nie kto za niego bo wówczas trzeba by skrytykowac Mioducha a na to parę osób tutaj nie może sobie pozwolic.
                        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Zobaczymy czy Luquinhas osiągnie chociaż połowę tego co Kuchy. Życzę Ci tego
                          już jest x3 droższy. a będzie jeszcze więcej.
                          Vuko nie pozwoli na powrót Kuchego - już sobie ułożył szatnię po swojemu.

Komentarz

• Kuchy w Szczecinie. ...
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ufff.

Komentarz

• idealny klub na jego umiejętności
                                "My wierzymy tylko w CWKS !"