Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale Vuko wspominał ,że chętnie cofnął by teraz te decyzję.

Kucharczyka z powrotem widziałbym w Legii, bo uważam, że potrzebował odejścia z Legii, żeby pewne rzeczy zrozumieć.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Daj spokój.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Kucharczyka z powrotem widziałbym w Legii, bo uważam, że potrzebował odejścia z Legii, żeby pewne rzeczy zrozumieć.
        Wydaje mi się, że konkretnie takie słowa padły z ust Vuko na którejś konfie. Nie pamiętam tylko czy powiedział to stricte o Kuchym, czy w kontekście szerszej grupy, ale i tak było wiadomo, że chodzi o Michała.
        P.S też uważam, że Kuchy trochę zmądrzał przez tą sytuację i jego powrót byłby korzystny dla obu stron.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Ale to są słowa Vuko z Ligi +Edyta tylko nie umiem na telefonie umieszczać cytatów
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

P.S też uważam, że Kuchy trochę zmądrzał przez tą sytuację i jego powrót byłby korzystny dla obu stron.
            Co to znaczy, ze trochę zmadrzal? Czyli, że co?
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Nauczył się nowego języka
              q[-_-]p

Komentarz

• Gorszy od Novikovasa chyba by nie był...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Ale to są słowa Vuko z Ligi +Edyta tylko nie umiem na telefonie umieszczać cytatów
                  No tak coś mi właśnie świtało

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Co to znaczy, ze trochę zmadrzal? Czyli, że co?
                  To o czym mówił Vuko, że rozbrat z Legią pozwoli mu spojrzeć na różne rzeczy w inny sposób.
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
                    Gorszy od Novikovasa chyba by nie był...
                    Jeżeli to ma być argument przemawiający za jego powrotem to...
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Jeżeli to ma być argument przemawiający za jego powrotem to...
                      Ok, a co jeśli to miała być dygresja?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Ale to są słowa Vuko z Ligi +Edyta tylko nie umiem na telefonie umieszczać cytatów
                        Vuković w Lidze+ Ekstra o Pogoni, Karbowniku, Obradoviciu, Novikovasie i Kucharczyku
                        Niedziela, 24 listopada 2019 r. 21:24 Woytek, źródło: Canal+

O Kucharczyku

- Tamta drużyna była źle zbilansowana, zarówno pod względem średniej wieku i liczby obcokrajowców. Finansowo także nie było to współmierne z jakością tej drużyny. (...) Michał Kucharczyk jest zawodnikiem, którego bardziej cenię niż jego wielu zwolenników. Moment w którym stał się w klubie ważną postacią stał się problemem dla niego i dla funkcjonowania drużny. Michał zaczął zajmować się wszystkim dookoła bardziej niż tym, w czym jest najlepszy. Nie muszę precyzować dokładnie. Nie było tak, że była to jednostronna moja chęć żeby zostać trenerem Legii. Chciałem prowadzić drużynę pod określonymi warunkami, gdy będę wiedział, że będę mógł prowadzić ją według własnego pomysłu i z ludźmi, do których będę miał pełne zaufanie. To jest poniekąd powodem decyzji jeśli chodzi o "Kuchego". Kucharczyka z powrotem widziałbym w Legii, bo uważam, że potrzebował odejścia z Legii, żeby pewne rzeczy zrozumieć.
                        https://legionisci.com/news/79561_Vu...charczyku.html

Komentarz

• Nie wracajmy już do tego. Niech pozostanie "legendą". Byle już z dala od drużyny.

Komentarz

• Co na to Legia? - Nie jesteśmy zainteresowani powrotem Michała Kucharczyka - usłyszeliśmy dziś rano od jednego z działaczy klubu z Łazienkowskiej.

Info od Kozminskiegi
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Uff

Komentarz

• Gość zagrał w tej Rosji 10 meczów na krzyż i daje Legii zielone światło. Chyba jednak pewnych rzeczy nie zrozumiał jak oczekiwał Vuković.

Komentarz

Pracuję...
                                X