Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Decyzja o pożegnaniu Kuchego jest jedyną słuszną decyzją. Jego walory piłkarskie wszyscy znamy. Sprowadzano do nas mnóstwo skrzydłowych, którzy mieli wciągać nosem tę ligę. A kończyło się zawsze tak, że Kuchy okazywał się lepszy, Kuchy grał, Kuchy irytował, Kuchy strzelał bramki, Kuchy miał asysty. Teraz przynajmniej nie bedzie narzekania na transfery, na skauting, na dział sportowy bo nowe nabytki nie będą gorsze od drewnianego Kuchego. Bo nie bedzie Kuchego. Wielkie dzięki Mioduski za pozbawienia nas mozliwosci krytykowania nowych skrzydłowych. Z góry dziękujemy za sprowadzanie znakomitych, lepszych od Kuchego piłkarzy. Do tej pory Ci się udawało, jestem pewien, że dalej też tak będzie. (sarkazm ... jakby ktoś nie zauwazyl).

A na serio: Michał, wielkie dzięki za te wszystkie lata, emocje, bramki, zwycięstwa, także za wkurzanie nas. Byłeś jedyny w swoim rodzaju. Mam nadzieje, że do nas wrócisz. I to szybko. Trzymaj się!

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
      Trzeba być niedojebanym, by to negować. To, że jesteś niedojebany, udowodniałeś już wielokrotnie na forumce.
      Jutro w dzień matki opowiedz jej jaki jesteś kozak w internecie. Będzie z Ciebie dumna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
        Mioduski ty parówo.
        Nawet po ludzku zwalniać pracownika nie potrafisz .
        Idź ty kurvo chodować trawę z Mik_sem.
        Samo h

Co do decyzji Mioduskiego to
        O kilka lat za póżno ale dobre i to.Jeszcze dolar i cała reszta tych panienek z Agrą na czele

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaculek Zobacz posta
          Samo h

O kilka lat za póżno ale dobre i to.Jeszcze dolar i cała reszta tych panienek z Agrą na czele
          O zaczyna się wysyp nowych użytkowników robiących PR. Tolerancja jest tutaj na forum duża. Czasami to dobrze, ale przesada też nie jest dobra. Można krytykować Radovica, ale po 4 pierwszych postach pisać o nim dolar z małej litery, plus zestawiać go z Agrą i "resztą panienek" to za dużo. Może być krytykowany, jak każdy piłkarz Legii, ale coś w tym klubie zrobił. I wydaje mi się że całkiem sporo. Naprostuj się. Jeśli nie, to powinieneś wy.pierdalac stąd i to w podskokach.

edit: przejrzałem sobie pierwsze Twoje wpisy. Szacunku do pilkarzy Legii to ty nie masz za grosz.
          Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Trudno mieć szacunek do kogoś(zapewne znajdą się jakieś wyjątki), kto rok rocznie pluje kibicom w twarz. Na różnym polu.
            Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
              Szacunku do pilkarzy Legii to ty nie masz za grosz.
              Szacunku do tych panienek którzy zawalili sezon nie mam i mieć nie będę a do krytykowania nie potrzeba
              mieć na koncie pięć tysięcy komentarzy

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Swoją drogą to jak niby to powinno wyglądać, skoro jeszcze po ostatnim meczu nie wiadomo było co z Kucharczykiem? Dwa, że to przecież Vuković go nie chciał.
                Chociażby tak, jak Atletico pozegnało dziś Juanfrana.
                Po Mioduchu niczego innego się jednak nie spodziewałem.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Fajnie napisane
                  A hejtującym w internecie zostaje internet... No moze poza tym forum

...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• @Jaculek
                    Nie musisz mieć szacunku, nikt Cię nie zmusza, ale pewne zasady czy tam konwenanse powinny być zachowane, choćby z szacunku do klubu czy innych użytkowników. Nie chodzi o to ile tam na forum jesteś - sam nie jestem długo, choć czytam praktycznie od początku, ale jeśli na samym początku tak pogardliwie określasz doświadczonych graczy, którzy sporo dla tego klubu zrobili, a Agrę jakoś potrafisz poprawnie po nazwisku wymienić, do tego co któryś z nielicznych postów jest pochwałą Mioduskiego, to budzi u mnie niesmak. Wiadomo, że niektórzy użytkownicy z dużym stażem jeszcze ostrzej wypowiadają się o ludziach w klubie i piłkarzach, ale przez dłuższy czas pokazali również, że potrafią coś obiektywnie ocenić, uargumentować dlatego inaczej trochę na to patrzę. Od początku swojej obecności szukać kozłów ofiarnych i chwalić co chwilę Mioduskiego też można, ale to mi się nie podoba.

@Raffels, Kto pluje ten pluje. Pisze za siebie, ale Kucharczyka i Radovica do nich nie zaliczam. Cała drużyna mozna by rzec pluje nam w twarz już od jakiegoś czasu. Ale czy robi to specjalnie, czy z bezradności, która wynika z działan na górze klubu? Moim zdaniem to prezes i zarząd plują nam w twarz, a teraz wielu liczy że to właśnie oni zbudują nową drużynę usuwając zgniłe jabłka. Nie widzę tego, bo sądzę że oni są problemem. Jednak liczę że im się to uda, co mi pozostaje..
                    Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Brak mistrzostwa mnie tak nie zdziwił jak odejście, a raczej pozbycie się Kuchego. Irytował ale to w końcu Kuchy, który nie raz dawał tyle radości w meczach że szok. Czekam na tych "lepszych"

Kuchy powodzenia gdziekolwiek Cię poniesie

Komentarz

• Kucharczyk też święty nie jest, dlatego mnie totalnie dziwi gloryfikowanie jakiegokolwiek piłkarza. Wkłady, nic więcej. No może trochę sentymentu do Kucharczyka jest ale tylko przez fakt, że jednak praktycznie całą karierę tutaj spędził i traktuje się go jak swojego.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Do gloryfikowania mi daleko, ale jak piszesz - to sentyment, jest częścią i historią klubu, nie taką małą. Rażą mnie tylko niektóre okrzyki radości, czy ulgi, oraz deprecjonowanie wszystkiego co zrobił, pisanie że przez lata był piątym kołem u wozu, łamagą itd. Jakoś nie przypominam sobie tych asów na skrzydle, którzy tak go przewyższali. I ciekawi mnie jaki to godny następca jest nam szykowany na jego miejsce.

Komentarz

• Kuchy, dzięki za wszystko!
                            Jeszcze tu wrócisz. Nawet imperialistyczna stonka nie będzie padać na Nas wiecznie!
                            Obyś w nowym klubie wydrenował jakiegoś szejka z kasy

Komentarz

• Jeśli Kuchy odchodzi a zostaje Agra to ja rozumiem, że sportowo lecimy w przepaść

Można mieć różne uwagi do Kuchego, ba, ja nawet Kazimierza Deynę swego czasu potrafiłem skrytykować i Mu to w niczym nie zaszkodziło, ale szydzić i wyzywać od drewniaków itp. to po prostu objaw albo szczerej nienawiści do Legii albo oczywistej głupoty - nie wiem co gorsze i ja z takimi dyskutować nie będę, szkoda mojego i czytelników czasu, niech sobie idą na Konwiktorską, Bułgarską i gdzie tam jeszcze chcą.

Kuchy King forever!
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Mioduch wyp*.*
                                Za dwa lata czeka nas scenariusz Widzewa.

Kuchy dzięki za te wszystkie lata serca które wkładałeś w grę.

Komentarz

Pracuję...
                                X