Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuchy King na zawsze w Legii? Co o tym sądzisz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• w trakcie meczów bywam krytyczny wobec Kuchego odpalam neta i mi przechodzi. Przeglądam i głównymi winowajcami Kuchy no i ew. Rado.
    Zszedł Kuchy wszedł wielki Medeiros i poprawy gry nie było. A Kuchy był groźny. Chaotyczny i nieskuteczny ale groźny Medeiros oprócz walorów artystycznych nic nie pokazał, może 2 straty jeszcze.
    Jak ja czytam, że Kuchy który jest w słabej formie przyznaje jest przyczyną porażki to mnie coś zalewa. To jest chore.

Komentarz

• Poziom naszej Ekstraklapy jest jaki jest min. przez takich graczy, Fatalczyk ma średnią celność podań na około 30-40 procent, po stracie piłki a w każdym meczu ma ich dużo to nawet nie próbuje jej odzyskać tylko człapie powoli obrażony że ktoś mu ja zabrał bez większych problemów , presing w jego wykonaniu to jakiś dramat, w klubie jest tylko dlatego że jest uchem prezesa w szatni i za drewniaka od lat nie było żadnej oferty bo każdy widzi jaki jest FATALNY, w Legii nie powinno być miejsca dla tak słabych graczy!!!

Komentarz

• O właśnie przez takich typów jak oster będę zawsze bronił Kuchego. Z tego co napisałeś prawdziwy jedynie fragment o stratach i powrotach. Swoją drogą to nie Kuchy przewodzi w stratach a inni.

Ps. Pan piłkarz Medeiros miał gorszy status index od Kuchego za Piast, taki fakcik

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez oster Zobacz posta
          Poziom naszej Ekstraklapy jest jaki jest min. przez takich graczy, Fatalczyk ma średnią celność podań na około 30-40 procent, po stracie piłki a w każdym meczu ma ich dużo to nawet nie próbuje jej odzyskać tylko człapie powoli obrażony że ktoś mu ja zabrał bez większych problemów , presing w jego wykonaniu to jakiś dramat, w klubie jest tylko dlatego że jest uchem prezesa w szatni i za drewniaka od lat nie było żadnej oferty bo każdy widzi jaki jest FATALNY, w Legii nie powinno być miejsca dla tak słabych graczy!!!
          Chryste Panie... Co za bełkot.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Przypadkiem trafiłem, nasza rzecznik prasowy Iza Kruk o Kuchym i hejcie polecam od 15:30.

https://www.youtube.com/watch?v=WfdFxQMlnWc

Komentarz

• Jedna sprawa to jego gra, bo można mieć różne opinie. Druga to bezsensowne obrażanie. Za "fatalczyk" powinien być ban

Komentarz

• Zamieszczone przez oster Zobacz posta
                , w Legii nie powinno być miejsca dla tak słabych graczy!!!
                Ciebie nigdy nie powinno być w Legii.

#TeamVuko

Komentarz

• Moim zdaniem tak długo jak Legia będzie przedłużała kontrakty z tak słabymi zawodnikami (piłkarsko i mentalnie) jak Kucharczyk, to nie przeskoczymy pewnego poziomu pozwalającego na w miarę regularną grę w europejskich pucharach. Na ligę piłkarze jego pokroju wystarczą, szczególnie na skrzydle (Peszko, Boguski, kiedyś Łobodziński i wielu innych) - kopnij i biegnij, może się uda. Natomiast klasowy skrzydłowy powinien oprócz tego umieć zagrać na jeden kontakt, w trójkącie (Kuchy nie umie), kiwnąć nie szybkością z zwodem (Kuchy nie umie), czy uderzyć z dystansu (Kuchy nie umie). Kiedyś jedyną zaletą Kucharczyka było to, że jak już stracił piłkę (co było prawie pewne już w momencie gdy ktoś mu ją podał) to wracał i walczył w obronie. W ostatnich kilkudziesięciu miesiącach stracił i tą ostatnią zaletę.
                  Miałem nadzieję, ze wbrew forumowej niemalże jednomyślności Legia nie przedłuży kontraktu z MK, stało się inaczej.
                  Życzę więc Kuchemu wielu bramek i asyst przez najbliższe dwa lata, choć dla mnie będzie nieporozumieniem że tak słaby piłkarz utrzymał się w klubie z takimi ambicjami tak długo.
                  PS: uprzedzając argument - to że wygrywał rywalizację z Agrą, Trickovskim i paroma innymi wynalazkami nie robi z niego dobrego piłkarza. Pokazuje tylko żenujący poziom naszego skautingu i poziom tej ligi. Przedłużenie z nim kontraktu spowoduje, że nadal będziemy szukali piłkarzy przede wszystkim na inne pozycje a Kuchy przeczłapie kolejne dwa sezony ku uciesze swoich fanatyków.

Komentarz

• Gdyby był tak słaby to by Go dawno nie było u nas, zostałby wypchnięty jak Kosecki czy wielu innych. A dzięki właśnie charakterowi jest. Dla mnie sprawa jest oczywista dopóki nie wyląduje Kuchy na trybunach, warto by został. Co szkodzi podpisać kontrakt z Kuchym i kupić lepszych. Tylko fakty są takie, że wciąż kupujemy tych skrzydłowych a Kuchy wciąż w pierwszym składzie.

Dla mnie kompletną bzdurą jest to, że Kuchy od biedy na ligę a na puchary się nie nadaje. Jak dla mnie jest odwrotnie to w lidze jest różnie a w pucharach Kuchy jest bardzo przydatny (wystarczy popatrzeć na liczby, przypomnieć sobie Jego ważne gole w pucharach).

Komentarz

• Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
                      Moim zdaniem tak długo jak Legia będzie przedłużała kontrakty z tak słabymi zawodnikami (piłkarsko i mentalnie) jak Kucharczyk, to nie przeskoczymy pewnego poziomu pozwalającego na w miarę regularną grę w europejskich pucharach. Na ligę piłkarze jego pokroju wystarczą, szczególnie na skrzydle (Peszko, Boguski, kiedyś Łobodziński i wielu innych) - kopnij i biegnij, może się uda. Natomiast klasowy skrzydłowy powinien oprócz tego umieć zagrać na jeden kontakt, w trójkącie (Kuchy nie umie), kiwnąć nie szybkością z zwodem (Kuchy nie umie), czy uderzyć z dystansu (Kuchy nie umie). Kiedyś jedyną zaletą Kucharczyka było to, że jak już stracił piłkę (co było prawie pewne już w momencie gdy ktoś mu ją podał) to wracał i walczył w obronie. W ostatnich kilkudziesięciu miesiącach stracił i tą ostatnią zaletę.
                      Miałem nadzieję, ze wbrew forumowej niemalże jednomyślności Legia nie przedłuży kontraktu z MK, stało się inaczej.
                      Życzę więc Kuchemu wielu bramek i asyst przez najbliższe dwa lata, choć dla mnie będzie nieporozumieniem że tak słaby piłkarz utrzymał się w klubie z takimi ambicjami tak długo.
                      PS: uprzedzając argument - to że wygrywał rywalizację z Agrą, Trickovskim i paroma innymi wynalazkami nie robi z niego dobrego piłkarza. Pokazuje tylko żenujący poziom naszego skautingu i poziom tej ligi. Przedłużenie z nim kontraktu spowoduje, że nadal będziemy szukali piłkarzy przede wszystkim na inne pozycje a Kuchy przeczłapie kolejne dwa sezony ku uciesze swoich fanatyków.
                      Trickovski to akurat totalnie nietrafiony przykład. Takiego skrzydłowego to my nie będziemy mieli jeszcze kilka ładnych lat. Właśnie notuje 3 z rzędu rewelacyjny sezon na Cyprze, dlatego nie możemy tu mówić o żadnym przypadku.

18/19 - 18 goli i 5 asyst
                      17/18 - 12 goli i 3 asysty
                      16/17 - 20 goli i 7 asyst
                      15/16 - 7 goli (przychodząc na koniec stycznia)

Sprowadziliśmy go na odbudowę, żeby w momencie, gdzie faktycznie mógł coś pokazać, odpalić bez żalu, gdyż Czerczesowowi nie pasował do wizji skrzydłowego, który będzie jeździł na dupie w obronie.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
                        Gdyby był tak słaby to by Go dawno nie było u nas, zostałby wypchnięty jak Kosecki czy wielu innych. A dzięki właśnie charakterowi jest. Dla mnie sprawa jest oczywista dopóki nie wyląduje Kuchy na trybunach, warto by został. Co szkodzi podpisać kontrakt z Kuchym i kupić lepszych. Tylko fakty są takie, że wciąż kupujemy tych skrzydłowych a Kuchy wciąż w pierwszym składzie.

Dla mnie kompletną bzdurą jest to, że Kuchy od biedy na ligę a na puchary się nie nadaje. Jak dla mnie jest odwrotnie to w lidze jest różnie a w pucharach Kuchy jest bardzo przydatny (wystarczy popatrzeć na liczby, przypomnieć sobie Jego ważne gole w pucharach).
                        Jakieś legendy trzeba mieć w klubie, a że chłopak z Warszawy to jest najbardziej akceptowalny, druga zasada źle, dobrze aby mówili. Dla mnie kolejny kontrakt nie potrzebny, ale widać takie mamy ambicje teraz, kopać się po krajowych pastwiskach.

Komentarz

• Niech Mioduski znajdzie chociaż dwóch lepszych skrzydłowych. Na razie nie potrafi znaleźć chociaż jednego napastnika i jednego kreatywnego.
                          A skoro nie ma lepszych to sory. Nie rozumiem umniejszania sukcesów czy to Kuchego czy wcześniej Rzeźniczaka.

#TeamVuko

Komentarz

• A jakie to sukcesy odniósł w tym sezonie Kucharczyk?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              A jakie to sukcesy odniósł w tym sezonie Kucharczyk?
                              Takie same jak każdy inny piłkarz Legii. A jak nie każdy to 90%.
                              Ale wiem wygodnie jest oceniać Kuchego z perspektywy ostatniego półrocza. Wtedy można w niego walić ile wlezie. A potem płaczcie, że nie ma w klubie gości, którzy identyfikuje się z klubem etc skoro tak łatwo się chcecie pozbywać pewnie jednego z max 3 który się z tym klubem identyfikuje. Kuchy be bo nie kopnął piłki do przodu dobrze wystarczająca ilość razy.
                              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Jeżeli Agra nie jest wart nawet pokazać się 15 minut w lidze, albo po prostu nie ma dla niego szans, bo wiecznie drżymy o wynik, to mamy kolejny klubowy majstersztyk przy Łazienkowskiej. Ktoś wie ile on może zarabiać ? Nie wierzę, że Pinto mógł wskazać każdego i ściągnąć każdego kogo chciał i na kogo względnie nas było stać.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X